Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 238 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 12 4,8%

  • Ukupno glasača
    250
Налетео сам на фотографију која објашњава разлоге због којих треба укључити мозак када ти политичари, у име државе, траже нешто ... као на пример да платите неадекватну рекеташку услугу.

Ова фотографија је намењена пре свега Лакију и Игору као људима који не улазе импусливно у ту тематику али безпоговорно подржавају труо систем јер је плаћати морално. Стрип истовремено и објашњава оно што сам писао апропо тога да када ћутимо, политичари ће нас газити све јаче и јаче јер сматрају да је то ок, јер се народ не буни. Стрип објашњава и моју тезу да су мафијашки Бусплус до укидања довели шверцери а не платише, као и тезе да на побољшање квалитета јавног превоза једнако утичу и платише и шверцери, само на различите начине.

Као што на представљеном стрипу на бољи квалитет живота свакако више утичу они који се буне а не они који седе, трпе и моралишу ... уосталом, стрип јасно показује основни разлог због кога нам је држава таква-каква је и због чега су нам политичари такви-какви су - бахати. Па ми им дозвољавамо да буду.

П.С. Коментар везан за ЕУ који стоји испод стрипа занемарите, уопште се о томе овде не ради...

10151856_10203696401035754_4277703140568684087_n.jpg
 
Sto se mene tice i ja sam veliki protivnik Bus plusa.Ali ni to nije opravdanje za neplacanje.Ako je to lopovluk,sankcionisace to drzava.
Ali to i dalje ne daje za pravo neplacanje karte...
Placao si ekolosku zastitu preko infostana?Zasto se tada nisi pobunio i rekao pa dobro ljudi kako vi mene stitite? :p
I takodje sam protiv osmisljavanja novog sistema jer ni ovom sadasnjem nista ne fali.
Sistem radi odlicno,aplikacija tacna,aparati moderni.
A to sto glavonje iz direkcije ne rade preko tog sistema kako treba i sto je osmisljen za ''normalne ljude'' (to podrazumeva da ces kad udjes samo prisloniti kartu) je druga prica.
 
Nikola '93":2cu4mxhw je napisao(la):
Sto se mene tice i ja sam veliki protivnik Bus plusa.Ali ni to nije opravdanje za neplacanje.Ako je to lopovluk,sankcionisace to drzava..


:lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
 
Somi303":1ywfzg17 je napisao(la):
Ја нисам ни рекао да имам анализу, оно што сам ја изнео се закључак од преко 5 година коришћења поменуте линије, а ти као човек који увек има аргумент треба да изнесеш свој. И сам кажеш да без аргумената не улазиш у расправу.
Na osnovu čega tražiš analizu od mene, ako je ti prethodno nisi uradio? Tvoji argumenti su, to tako treba da bude, zašto i kako niko od tebe nije čuo.

Somi303":1ywfzg17 je napisao(la):
Окретница јесте ужасна, али је у пракси довољна и поприлично заступљена у приграду па ти аргумент пада у воду. Постоји друга која је пре коришћена док линија није скраћена из никоме познатих разлога.
Ево како би се она опет могла користити
http://i1100.photobucket.com/albums/g41 ... 1ff35f.png
http://i1100.photobucket.com/albums/g417/ExC303/untitled-2.jpg
Светло плаво су границе приватног поседа, све унутар обележеног је јавно, унутар зеленог треба избетонирати површину да би се формирао круг око ког би се окретали аутобуси. Црвено крајња, жуто почетна станица. Тако је пре и било, ако ми не верујеш за границе приватног поседа, користи сателитске слике и увери се.
Линија се такође може продужити и до Врчина где већ постоји окретница за шта је и писана петиција.
303.jpg
U praksi? Kojoj praksi života ti, Zaklopačkoj praksi? Ulica širine 6m, koja je dvosmerna, autobus treba da se vrati u rikverc i uvuče se u "uličicu" širine max 3m, takođe prilikom izlaska, nepregledno. Dalje, početna stanica na sred put, takođe tog uskog puta, prvo nebezbedno za putnike, drugo nebezbedno za druge učesnike u saobraćaju.

Ovaj tvoj predlog je možda izvodljiv, ali za to treba velik novac, imaš moju punu podršku oko ovog projekta.

Somi303":1ywfzg17 je napisao(la):
Стварна ширина коловоза, ако не верујеш дођи па се лично увери.
http://i1100.photobucket.com/albums/g41 ... 19efec.jpg
http://i1100.photobucket.com/albums/g41 ... d4eb3a.jpg
http://i1100.photobucket.com/albums/g41 ... 207a23.jpg
Пут је пропао и необележен јер га ни БГ Пут ни Путеви Србије нису одржавали, пошто је прошле године предат БГ Путу очекује се реконструкција ;)
Stvarna širina kolovoza nije preko 5m, evo Nikola 93 je merio, kao i na sličnim delovima koje si obeležio :wink:

Somi303":1ywfzg17 je napisao(la):
Ово је нека врста помоћне окретнице која се користи у случају да возило не може да стигне до постојеће, а уједно и раскрсница ка Гроцкој.
http://i1100.photobucket.com/albums/g41 ... 0420a4.jpg
Pomoćna okretnica na raskrsnici? I ti zahtevaš više autobusa u Zaklopači?


Somi303":1ywfzg17 je napisao(la):
Овде смо се попели на кров јер је возило баш ту било паркирано због квара ;)
http://i1100.photobucket.com/albums/g41 ... aos303.jpg
Nemam komentar, samo mogu reći divljački...


Somi 303":1ywfzg17 je napisao(la):
Сад је једино теби и Бексу логично да треба увести седам полазака на 303 уместо појачати обе? Мене не занима Радио Фар, што се мене тиче нека има и 77 полазака дневно.
Kada mi budeš naveo jedan razlog zbog čega, a da to nije zato što ti tako misliš, onda možemo da raspravljamo o tome zašto i kako da se pojača prevoz u Zaklopači.

Somi 303":1ywfzg17 je napisao(la):
Како ова насеља имају одговарајуће окретнице када раде на истом принципу?
Za razliku od vas imaju bar putnu infrastrukturu koja odgovara propisima, lepo piše, samo ako umeš da čitaš :)[/quote]

Somi 303":1ywfzg17 je napisao(la):
becks89":1ywfzg17 je napisao(la):
Ti se javi po tom pitanju...
Ne znam od kada je omalovažavanje iznošenje istinitih činjenica, šta da radim, stanje je takvo kakvo je...
Стање је такво и треба га поправити, а не назадовати што је теби логично.
Не знате ви шта је неприступачно, нисте се возили са 307.
Nisi naveo jedan razlog zbog čega unapređivati i poboljšavati prevoz u smislu povećanja broja polazaka, jedan opravdani razlog ili potrebu.
307 je sasvim pristojna linija za 303, delovi jesu zeznuti, ali bar odgovaraju propisima min 6m širine asfalta :) ;)




_____________________________________________________________________________________________________

Somi303":1ywfzg17 je napisao(la):
Као прво, на слици се не налазим ја већ сам то иронично написао јер ме је Бекс оптужио. Друго квар на бусу није оправдање за то, нити ја то правдам. Графити су посебна прича коју неко не схвата.
У Бусијама чак ни чињеница да немају асфалт не спречава М серију да пролази туда на 13 минута :?
bg-busije3.jpg

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:488503-Razrovane-Busije-Ili-je-blato-ili-je-prasina
Tu fotografiju si ti okačio na forum dragi moj Šomi, uz komentar zezanje sa vozačem. Dakle,opet izmišljaš.
A da, autobusa na 702 ima isto koliko i na 303, tačnije 3 komada. Autobusi idu ovuda jer je naselje uništeno zbog radova, pre godinu dana su imali potpuno novu putnu mrežu, zbog toga im je dopuštena upotreba niskopodnih zglobnih vozila.


stf":1ywfzg17 je napisao(la):
becks89":1ywfzg17 je napisao(la):
Ne znam od kada je omalovažavanje iznošenje istinitih činjenica, šta da radim, stanje je takvo kakvo je...
Изношење чињеница је једно, а начин на који се оне износе је нешто сасвим друго. Ти ниси износио чињенице са циљем неке анализе или информисаности већ са циљем оправдавања јавашлука и шегачења на рачун становника Заклопаче. Људи нису ни мало криви што их град запоставља. У 21 веку немају водовод, канализацију, главна улица им је као њива, у основној школи немају водовод и деца пију воду из бурета, немају ни добар превоз ... и ти кажеш да је то нормално? Шта је ту нормално?
Људи који живе у Заклопачи раде у истим фирмама као и "грађани", иду у исте школе, похађају исте факултете који имају исто радно време ... и морају да имају исте услове да на време дођу на та одредишта. Људи у Заклопачи нису досељеници па да "су знали шта их чека". Људи из Заклопаче су аутохтони становници који су ту више векова, далеко дуже од већине "грађана" Старога града, или Врачара, да не кажем Новог Боеграда који није ни постојао.
Винча је старија од тог истог "грађанског" Београда колико беше ... ? ... 6000 година? Брестовик је старији 300 година ... Ритопек исто ... Гроцка исто ...
Јавни превоз је јавни превоз. Јавна услуга није комерцијална и њен циљ није да се некоме исплати него да постоји и обавља своју функцију. Зато се зове јавни ..
Pitam se gde je granica tvoh bezobrazluka? Način na koji ja iznosim nešto? Jel to pitanje postavljaš ti koji si nazvao ljude koji plaćaju karte majmunima, a kada ti ponestane argumenata obavezno pomeneš broj svojih diploma?
Ljudi nisu krivi, ali to i dalje ne menja činjenicu da ni najosnovnije uslove ne ispunjavaju za javni prevoz, da ne pričam o bezbednosti ili ne znam čemu. Ja se pitam ko je dopustio da javni prevoz uopšte ide tim drumovima?
Ovo drugo je tvoje čisto lupetanje i priča o nečemu o čemu se ovde ne radi, čisto da ti ispadaš pametan, kada te pitam nešto tad se obično uhvatiš svojih fakulteta, pa sad ona fora, aj' da pričam bilo šta misliće neko da sam pametan...


Somi303":1ywfzg17 je napisao(la):
Сличну асоцијацију имам кад видим нешто овако

Бекс и колега :kafa:
Zamolio bih administratore da uklone ovu fotografiju, jer je neovlašćeno preuzeta i skinuta iz privatnog albuma.
A zamolio bih Šomija da svoje frustracije ostavi za sebe, tvoj nedostatak argumenata ne opravdava ovakve stvari. Tvoje bezobrazne komentare i bezobrazluke, pritom vređajući čoveka kojeg i ne poznaješ je neumesno slušati, mene nije briga zbog toga što vređaš mene, od takvog idiota se ništa pametnije i ne može očekivati.
 
Samo da kazem da je ponekad i dobro biti majmun zbog ovoga :lol:
majmun.jpg
 
@ Somi i becks89

Sve linije koje nemaju adekvatnu okretnicu , bez obzira da li imaju ili nemaju adekvatan put , pod hitno ukinuti. Ist važi i za linije koje nemaju celom trasom adekvatan put (širinu , asfaltiran put i sl). Dakle , ukinuti 25P , 26 , 30 , 32 , 32E , 33 , 39 , 107 , 202 , 303 , 522 , 532 , 533 , 534 , 604 , 606 ...
 
Okretnica i nije toliki problem kada se radi o ovakvom tipu linija, gde jedno vozilo okreće na 30min, ali linije poput 26,39 koje imaju mnogo manje razmaka i koje imaju mogućnost da se nakupe vozila na terminusu pod hitno ili ukinuti ili izmestiti.
A za trase što pre naći rešenje ili jednostavno ukinuti liniju, jer to je direktno ugrožavanje bezbednosti svih učesnika u saobraćaju.
 
Svako treba imati liniju kakvu valja i onaj iz Velikog Sela i oni iz Zaklopace i oni iz Busija.Bas me zanima kad ce uzeti neke solace koji valjaju a da to ne budu GMAZOVI.Gmazovi su se pokazali kao los izbor te tako postaje uobicajena varijanta da solo japanac sa 26 -ice ide na liniju 104 kako bi zamenio GMAZA
 
becks89":asy3m4wz je napisao(la):
Na osnovu čega tražiš analizu od mene, ako je ti prethodno nisi uradio? Tvoji argumenti su, to tako treba da bude, zašto i kako niko od tebe nije čuo.
Ако ћемо тако, на основу чега ти обараш моју процену, ако немаш анализу?

becks89":asy3m4wz je napisao(la):
U praksi? Kojoj praksi života ti, Zaklopačkoj praksi? Ulica širine 6m, koja je dvosmerna, autobus treba da se vrati u rikverc i uvuče se u "uličicu" širine max 3m, takođe prilikom izlaska, nepregledno. Dalje, početna stanica na sred put, takođe tog uskog puta, prvo nebezbedno za putnike, drugo nebezbedno za druge učesnike u saobraćaju.

Ovaj tvoj predlog je možda izvodljiv, ali za to treba velik novac, imaš moju punu podršku oko ovog projekta.
Аутобус има сасвим довољно места да се врати у рикверц, зато ти и кажем да је у пракси изводљиво. За излазак је сасвим прегледно, можда код тебе прегледност има неко друго значење. Почетна станица може и сад да се измести, стим да ДЈП то неће.

becks89":asy3m4wz je napisao(la):
Stvarna širina kolovoza nije preko 5m, evo Nikola 93 je merio, kao i na sličnim delovima koje si obeležio :wink:
Дакле делови које сам ја обележио су ипак довољно широки? :lol:
becks89":asy3m4wz je napisao(la):
Pomoćna okretnica na raskrsnici? I ti zahtevaš više autobusa u Zaklopači?
jfjfjscaron_zps7cbe29d6.png


becks89":asy3m4wz je napisao(la):
Nisi naveo jedan razlog zbog čega unapređivati i poboljšavati prevoz u smislu povećanja broja polazaka, jedan opravdani razlog ili potrebu.
307 je sasvim pristojna linija za 303, delovi jesu zeznuti, ali bar odgovaraju propisima min 6m širine asfalta :) ;)
Кад би мало размислио схватио би да су свим осталим линијама окретнице баш на раскрсницама и да је 303 далеко безбеднија. Ево прва, безбедна Винча
Безбедна окретница на раскрсници 5 улица
vinca3_zps5e60110a.png

Лештане са 4 улице
lestane_zpsd47e1e77.png

Болеч 3 улице
http://i1100.photobucket.com/albums/g417/ExC303/bolec_zps722a995e.png
Ритопек где ни полиција не зна где су улице и приватни поседи
http://i1100.photobucket.com/albums/g417/ExC303/ritopek_zps6d63ecce.png
Бегаљица са 5 улица
http://i1100.photobucket.com/albums/g417/ExC303/begaljica_zpsffa8e041.png

becks89":asy3m4wz je napisao(la):
Tu fotografiju si ti okačio na forum dragi moj Šomi, uz komentar zezanje sa vozačem. Dakle,opet izmišljaš.
A da, autobusa na 702 ima isto koliko i na 303, tačnije 3 komada. Autobusi idu ovuda jer je naselje uništeno zbog radova, pre godinu dana su imali potpuno novu putnu mrežu, zbog toga im je dopuštena upotreba niskopodnih zglobnih vozila.
И где сам ја ту навео да сам ја на слици? Ко ме познаје види да мене ту нема. Па и Заклопача је до пре пар година имала нормалну инфраструктура па је због немара пропала.

becks89":asy3m4wz je napisao(la):
Zamolio bih administratore da uklone ovu fotografiju, jer je neovlašćeno preuzeta i skinuta iz privatnog albuma.
A zamolio bih Šomija da svoje frustracije ostavi za sebe, tvoj nedostatak argumenata ne opravdava ovakve stvari. Tvoje bezobrazne komentare i bezobrazluke, pritom vređajući čoveka kojeg i ne poznaješ je neumesno slušati, mene nije briga zbog toga što vređaš mene, od takvog idiota se ništa pametnije i ne može očekivati.
Све слике које су објављене на Фејсбуку су јавне, ма колико год ти мислио да си закључао албум, што очигледно ниси. Друго, на асоцијацији је један мајмун, којег представљаш ти јер глумиш неко лудило и трипујеш паметног јер стојиш ту где стојиш. Возач је на свом радном месту и њега не увлачим у причу.
 
A stojim gde? U putničkom prostoru, dakle ne blamiraj se više i molim te prestani da tražiš glupe izgovore i radiš ovo što radiš. Vidim nemaš pametnija posla nego mi vršljaš po facebook nalozima, svaka čast!

Koliko se vidi sa slike, nakon okretnice je krivina ulevo, hoćeš li mi objasniti kako je onda tu bezbedno vratiti se u rikverc?
Ako ćemo o potpunoj bezbednosti, sumnjam da bi 3,4 okretnice u gradu ispunile sve uslove. Ali zoveš li ti ovo vaše okretnicom, skoro ljudima u kuću uđe autobus? Ali dobro, okretnica manje više, šta ćemo sa trasom i delovima koji nemaju 6m? To je osnovni problem.

Ne znam šta više da ti kažem, evo da ne budem ja hejter i da ne budem kako te mrzim, iako si bezobrazan prema meni, obećavam ti da ću se potruditi da preko mojih nekih veza, izdejstvujem da taj treći autobus, šihtaš, bude pretvoren u smenca i time vam obezbedim prevoz na pola sata preko celog dana. Tebi ostaje da vidiš za peticiju za onu okretnicu, i nadaj se da će ovi iz grada zažmuriti na te delove gde je put uži nego što bi trebalo... Sad se ovi u gradu dokazuju, sad se skupljaju poeni, krenule su reforme pa se nadajmo da će imati sluha.
 
Okretnica u Lestanu je sasvim pristojna i bezbedna, uprkos sto se ulivaju 3 ulice. Potpuno pregledna i iz svakog pravca se vidi kada se autobus okrece.

@dare
Mazovi su se pokazali kao pristojna vozila, barem kod privatnika. Sve serije su odlicno sluzile, udobni i pouzdani.
 
Мани ме тих твојих глупости, не видим како је то забрањено, ако ти смета блокирај ме, мада је и та опција смешна..
3033_zpsc5ae8529.png

На слици је аутобус на последњој станици, након што путници изађу стане у положај који је обележен светло плавом бојом. Када пропусти возила, стане у положај обележен жутом, а затим зеленом трасом иде у назад. Након тога плавом иде ка напред и укључује се на пут.
Почетна јесте небезбедна и глупо обележена, али ту је огранињене 40км/х а ко бози брже би се закуцао у бус и да стоји као на регуларној станици. Плава траса би се могла претворити у почетну станицу и повећати безбедност, али пошто смо у општини Гроцка то град не занима. Објасни ти мени како аутобус за мало улази у кућу људима? Сви делови имају 6 метара и пут је могуће проширити што ће се и десити надам се у скоријој будућности.
Сумњам у твоје везе, али ето, нека ти то буду мотивација да ме натераш да променим мишљење. Што се тиче петиције, она је одбачена и не очекујемо прихватање јер је град одбио и захтев саме општине за повратак 301 па не видим зашто би ову прихватио :roll:
marrecar":3nz2fupq je napisao(la):
Okretnica u Lestanu je sasvim pristojna i bezbedna, uprkos sto se ulivaju 3 ulice. Potpuno pregledna i iz svakog pravca se vidi kada se autobus okrece.
Замисли сад колико је безбеднија ова где се креће у једној улици којој је то и намена..
 
Sva ta ispuštanja putnika usred raskrsnice su potencijalno opasna. Dalje ispuštanje putnika pa manevrisanje vozilom unazad takođe opasno i suludo.
Napraviti zadnju ujedno i početnu stanicu u zoni zelene linije i uz ivicu kolovoza. Sve ostalo je igranje životima.

Smanjite strasti malo, ipak je ovo ozbiljan forum.
 
Sutra ću dobiti odgovor o raspoloživosti vozila i mogućnostima da se ovo izvede, kada i pod kojim uslovima...

Nego Šomi odgovori ti meni gde ja to stojim i zbog čega sam ja majmun?
 
Ај да видимо и то чудо. Стојиш иза ограђеног дела путници не би требали да се налазе, ако је већ предвиђено за путнике, зашто је ограђено?
 
To je prerađeno. Ograđeno je da putnici ne dišu vozaču za vrat i da se ne zadržavaju napred da ne smaraju vozača. To je putnički prostor, tako da si me prozvao bez razloga. E sad što vama vozači ne daju da tu budete, to je vaš problem.
 
Žika":190yxyly je napisao(la):
Smanjite strasti malo, ipak je ovo ozbiljan forum.
sto da smanje nek to rasciste do kraja :)

@Marecar mislio sam na Karaburmine Mazove ovi Mazovi kod privatnika su drugaciji.Ali sve se svodi kako se vozila odrzavaju
 
Zamolio bih Somija i Becksa da malo odmore sa ruznim komentarima jednostavno nije ok
 
Nikola '93":3mebqp6l je napisao(la):
Sto se mene tice i ja sam veliki protivnik Bus plusa.Ali ni to nije opravdanje za neplacanje.Ako je to lopovluk,sankcionisace to drzava.
А ко ће државу да натера? Ови што седе у кафићу?

Nikola '93":3mebqp6l je napisao(la):
Ali to i dalje ne daje za pravo neplacanje karte...
Placao si ekolosku zastitu preko infostana?Zasto se tada nisi pobunio i rekao pa dobro ljudi kako vi mene stitite? :p
Немам уговор са Инфостаном, али је водовод једном покушао да ми наплати ставку "одводњавање" !?!?! Са нагласком на покушао ... јер је следио моментални приговор уз констатацију да им то неће бити плаћено, на шта су одговорили: "да проверимо" ... па мало касније : "извините, грешка" ... :lol:

А ја тебе питам ... колико је њих без укључивања мозга платило то "одводњавање"?
becks89":3mebqp6l je napisao(la):
Nisi naveo jedan razlog zbog čega unapređivati i poboljšavati prevoz u smislu povećanja broja polazaka, jedan opravdani razlog ili potrebu.
307 je sasvim pristojna linija za 303, delovi jesu zeznuti, ali bar odgovaraju propisima min 6m širine asfalta :) ;)

Ово је нетачно, чиме си управо потврдио да не познајеш стање на терену, што је и логично и нормално и ту нема ништа лоше, само то треба и признати.

Наиме, деоница улице Милоша Обилића (пре окретнице у Винчи) нема безбедну ширину (6 метара асфалта) и на тој деоници се не могу мимоићи ни аутобус и аутомобил а камоли два аутобуса, па линија ипак има јак интервал.
 
Igor":24fy5q74 je napisao(la):
Zamolio bih Somija i Becksa da malo odmore sa ruznim komentarima jednostavno nije ok
Ja sam zamolio da se fotografija ukloni jer joj ovde nije mesto, ovo nije nešto što treba da se kači po forumima, kao što rekoh fotografija je iz privatnog albuma, i valjda imam pravo da znam zašto sam ja majmun? Ili možda svako ovde može da mi prikači tu etiketu bez razloga? Plaćam kartu - majmun, slikam se sa vozačem - majmun?


STF, ja priznajem da sam u Vinči bio pre 3 godine, ali nešto se ne sećam te ulice. Nema veze, otićiću ovih dana, pa ako grešim dobićete izvinjenje. :)
 
stf":3960lvi6 je napisao(la):
Nikola '93":3960lvi6 je napisao(la):
Sto se mene tice i ja sam veliki protivnik Bus plusa.Ali ni to nije opravdanje za neplacanje.Ako je to lopovluk,sankcionisace to drzava.
А ко ће државу да натера? Ови што седе у кафићу?
Nema to nikakve veze sa kaficem poznajem jednog sto uopste ne placa kartu a obozava kafic a ja ne validiram kartu u krsevima a isto nekad sednem u kafic :)
 
Никола 93

Неплатише ће пре променити систем него платише. Бусплус ти је жив доказ. Он никада не би био пред укидањем да је наплата остала на високом нивоу, без обзира на све махинације који су пратиле целу причу.

Пре увођења тог система степен шверца је пратио европски просек (8%) да би после увођења тај проценат на пар месеци смањен да би се потом линеарно повећавао (данас је можда и 40%) ... Тај додатни проценат шверцера је разултат народног бунта против алаве власти. Тај додатни проценат је на карју натерао надлежне да се Бусплусом позабаве. Ево данас у медијима има индиција да ће и Ђилас да заглави апс због те приче ...

Понављам, да је проценат остао на 8% крминимални систем би опстао јер би имао легитимитет народа.

Крађа на фињака кажеш? Красти од лопова није грех.

Даре

То са кафићем је само метафора.
 
becks89":3hn5dpya je napisao(la):
Igor":3hn5dpya je napisao(la):
Zamolio bih Somija i Becksa da malo odmore sa ruznim komentarima jednostavno nije ok
Ja sam zamolio da se fotografija ukloni jer joj ovde nije mesto, ovo nije nešto što treba da se kači po forumima, kao što rekoh fotografija je iz privatnog albuma, i valjda imam pravo da znam zašto sam ja majmun? Ili možda svako ovde može da mi prikači tu etiketu bez razloga? Plaćam kartu - majmun, slikam se sa vozačem - majmun?

Govoriš da svi oni koji ne plaćaju kartu nisu kompetentni da govore o postupcima vozača i da iste prijavljuju , kao i neispravnosti na vozilu , jer nisu stručni.
Svi mi koji plaćamo kartu , ili dok su drugi plaćali kartu , nisu bili kompetentni da govore o postupcima vozača i da iste prijavljuju , kao i neispravnosti na vozilu , jer nisu stručni.
A opet sa druge strane , sebe proglašavaš kompetentnim , pozivajući se na to što imaš nekoliko prijatelja vozača u GSP - u i što ćeš jednog dana da upišeš Saobraćajni fakultet. Čak i drugima koji imaju prijatelja (prijatelje) u GSP - u , osporavaš stručnost , iako se ti na istu tu stvar pozivaš.

Ako ovo pomenuto nije etiketiranje drugih bez razloga ...
 
Vrh