Šta je novo?

Kupovina nekretnine, stana, kuće (pitanja i saveti)

Zeleo bih da kupim stan (najpre novogradnja) u Beogradu(moze i Zemun) do 30000€...Znam da za te pare nema mnogo izbora, ali ipak preporucite mi nesto po vama sta je najbolje za te pare..Hvala unapred... :D :D :D :kk:
 
Ako može bez malicioznih komentara.

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
 
zavisi, da li ti treba garsonjera na periferiji, ili nešto veće na DALEKOJ periferiji. Ako ćeš ovo prvo onda probaj Miljakovac 1 ili Cerak, ako hoćeš drugo onda Kaluđerica, Ledine, Altina, Železnik...
 
U vecini prigradskim naseljima moze da se nadje garsonjera u novogradnji za te pare a mislim da je bas to sto trazis.
 
Zasto insistiranje bas na novogradnji gde ces po novome zbog poreza imati daleko vece troskove. Neka dobra starija gradnja optimalne kvadrature bi bila sasvim dobra kupovina
 
A kuca u Grockoj bi mogla da se navata za te pare
 
Igor":2gmume7p je napisao(la):
Zasto insistiranje bas na novogradnji gde ces po novome zbog poreza imati daleko vece troskove. Neka dobra starija gradnja optimalne kvadrature bi bila sasvim dobra kupovina
Ne znam zasto on insistira na novogradnji ali znam da bi ja isto preferirao novogradnju, iz razloga koji ce se mozda nekima ciniti blesavim. Ko zna ko je sve ziveo u koriscenom stanu i sta se sve u njemu desavalo, nikad ne znas dal je mozda neko u njemu :violina:
 
angry bird":2p7bcxk4 je napisao(la):
Igor":2p7bcxk4 je napisao(la):
Zasto insistiranje bas na novogradnji gde ces po novome zbog poreza imati daleko vece troskove. Neka dobra starija gradnja optimalne kvadrature bi bila sasvim dobra kupovina
Ne znam zasto on insistira na novogradnji ali znam da bi ja isto preferirao novogradnju, iz razloga koji ce se mozda nekima ciniti blesavim. Ko zna ko je sve ziveo u koriscenom stanu i sta se sve u njemu desavalo, nikad ne znas dal je mozda neko u njemu :violina:

Preteruješ ptičice, pa ne kupuješ polovni donji veš. :mrgreen:
 
Pa nije to belvil pa da "pucketa" zizak u parketu :)
 
iz prve ruke:
koleginica je pazarila stan u Zemunu, malo posle Teleoptika, 35 kvm za 35k evra. Jednosoban, renoviran pre par godina.
Tako da možeš i tu da tražiš nešto slično samo malo manje kvadrature.
 
Koliko ja znam samo tamo ka Galenici ili na drugu stranu Mirjevski bulevar od delova blizu gradu (one silne nove zgrade), samo pazi na papire, neki imaju, neki nemaju. 1000e sve sa PDV-om znaci da uglavnom nemaju papire ako je iole bliza lokacija.
 
Najvazniji su ti papiri i treba obavezno da proveris (bukvalno par sati pre potpisivanja Ugovora) da stan nije stavljen pod hipoteku :dil:
 
Позз.Такође желим да купим стан. Двоумим се између Генекса и Руда. Прије свега због њиховог видиковца. Па бих волео да ми неко каже, гдје су бољи услови за живот, гдје је боља повезаност са остатком. Иначе планирам да идем на грађевински факс који је ближи Руду(што му даје +) или је ипак боља нека 3. локација од ове 2.
 
Igor":24rec1ik je napisao(la):
Pa nije to belvil pa da "pucketa" zizak u parketu :)
Banovaće te sa foruma :roll:
Meni se čini da 30 000e kod nas svaki dan vredi sve više, odnosno da neće biti tako lako prodati bilo šta, pa će možda ipak nešto ok iskrsnuti za te pare, mada možda i grešim pa sve i poskupi, iako mi to ne deluje realno.
 
Evo neki predlozi, ali nije sve novogradnja, mislim da ti je suludo to sa novogradnjom, pogotovo kod nas gde je mnogo veća šansa da za mali novac dobiješ novu ali krš gajbu, koja će uskoro pokazati nedostatke(eno.. ljudi kupili novogradnju na NBGD, iselili ih da se ne otruju, i sada kreće igrarija, za njihove novce). Čini mi se da je mnogo sigurnije kupiti provereno kvalitetnu staru gradnju.

Stan na prodaju, Beograd, Mirijevo34 m2, 28.000,00 EUR
http://www.nekretnine.rs/stambeni-objek ... nnov-stan/

Mirijevo novogradnja 26.75m2 Stan na prodaju, Beograd, Mirijevo27 m2, 29.425,00 EUR
http://www.nekretnine.rs/stambeni-objek ... a-26-75m2/

Stan na prodaju, Beograd, Braće Jerković29 m2, 28.500,00 EUR
http://www.nekretnine.rs/stambeni-objek ... dit-banke/

Stan na prodaju, Beograd, Braće Jerković44 m2, 34.000,00 EUR
http://www.nekretnine.rs/stambeni-objek ... i-stanovi/
 
Nece ali je obrisan post ;)
 
Moja rodjaka je upravo u procesu prodaje stana, 42 kvadrata, za 33000e, ali zgrada jos nije legalizovana. Niske cene
 
postavljač teme se poslednji put javio 13.6.

ima dve poruke i obe na ovoj temi.


moje mišljenje je da se on ovde više neće javljati.
 
Mogu ja da se ukljucim i "preuzmem" temu?

Preselio sam se preko nesto vise od mjesec dana u Beograd. Studiram i ostat cu barem jos 3 godine a planiram nakon toga on and off da dolazim i zivim, tamo vamo jel. Ne isplati mi se iznajmljivanje stana svo to vrijeme a stan u Beogradu ce mi uvjek biti od koristi jer i mimo ovoga studiranja cesto sam ovdje bio u proslosti a jos vise od sad kad zivim. Npr za kiriju i infostan 9000 eura bih potrosio za 3 god sto je pola neke garsonjere ili trecina ok stana.

E sad, zelio bih kupiti stan ali ne znam kako i gdje. Gledam na nekretnine.rs ali ne znam jel najbolji sajt za to, koje jos da pratim? Da li da gledam kod agencija uopste jer samo lose cujem o njima. Koja naselja?
Nije mi prioritet da sam bas blizu grada radije bih platio manje a zivio 20-30 minuta busom od centra, mislim i sad iz bloka 44 mi ide 20-30 min autobus do zelenog venca, zavisno jel 95 ili 68 al nebitno.
Ne bih ulagao neke prevelike pare u to, mozda bi najbolje bilo ako ima negdje u izgradnji da se uzme za manje para pa da ga ja unutra spremim totalno kako zelim npr, ili ako ima na rate, kompenzacija ali nije to toliko bitno. Moram da pogledam neke stanove da bih znao koliko mi odgovara, sad nemam neku ideju koliko minimalno kvadrata mi odgovara, a i zavisi kako su napravljeni iznutra.

Sta mislite, sta mi predlazete? Koje djelove grada, gdje da trazim? I sugestije.

Npr imam neke ponude za Kaludjericu i Mirijevo. Za mirijevo zavisi gdje je moze bit ok, a za Kaludjericu svi, sem druga sto zivi tamo, mi govore lose, nema kanalizaciju, favele, daleko itd.
Inace veoma mi je bitno da ima u blizini neka linija sto vozi do grada i da nije neki nesigurni kraj gdje ce me izbost uvece kad se vracam kuci :D
 
Vrh