Šta je novo?

"Kennedy Residence" - Blok 9a

U ovom objektu vec danima radi 100-tinjak Hiltija. Stemuju malter i povrsinski sloj betona, za sada nemaju nameru da skidaju keramiku.
Koliko ce biti uspesna ovakva sanacija niko ne zna, samo se nadaju da ce ukloniti oplatol.

Oni su inace gradili i nekih 100 stanova u Dr I.R. ali tamo njihove zgrade nisu smrdljive.
 
U drzavnim zgradama u ivana ribara , tretirace keramiku sicm kako neznam
 
U Dzona Kenedija svi betonski zidovi i plafoni se tretiraju hemijom + UV zracenje. Sve rade ljudi iz Vinche. Dosta stanova je tretirano, i gde ima i gde nema fenola. Tamo gde je bilo posle tretmana ga nema.
Steta je ogromna. Skida se gips, malter, vuna... pa sve ponovo posle tretmana.
 
da sam na mestu investitora obesi bih nebojšu atanackovića za jaja.
 
Ispade da će trotoar biti sužen, sa ove širine:

IMAG0288_zps510844bf.jpg


na ovo????

IMAG0287_zps78fd1f9a.jpg
 
Zeleni pojas ide do ulice.Oni su uradili uzi trotoar iz prostog razloga sto im se tu zavrsava plac.Sad bi grad trebao da uradi ostatak.
 
Pa i ova staza od metar širine je opet bolje od one improvizovane staze od pola metra širine koja je od pamtiveka bila tu tik uz onu provaliju koja je bila na ovom mestu u vreme onih udžerica :p

P.S. Ima li nekih novih fotki unutrašnjosti zgrade i stanova...ovaj projekat izgleda ne budi toliko interesovanja u odnosu na ostale :D
 
Ovo oko trotara je smijurija , mogao se i investitior isprsiti ,i skratio je isti za 20 cm vidi stari ivcinjak vidi novi prema zgradi
 
Već se sređuju neki lokali...konkretno jedan u lameli do pumpe i jedan u lameli duž Mihajla Pupina...prvi lokal mi liči na neki mini market (npr. Corner shop), a drugi mi deluje kao kafić (proveriću sutra) :D I dalje ne mogu da verujem da nema fotki unutrašnjosti zgrade i stanova :D
 
Jos jedan blok oivicen betonom sa najblizim drvetom iza zgrade bar 15-20 metara :D SUper
 
pa fotki valjda nema dok ne srede ovaj "problemčić".

A i nemaju ni blizu marketing kao BlokA, tako da očigledno ne vole da dele fotke netom.
 
Ono što sam mislio da će biti kafić u lameli do bulevara će u stvari biti neki fenserajski frizerski salon xD
 
Na nekim terasama je stavljen najlon a unutra nešto rade. Da li saniraju beton?
 
Ja danas videh tepihe kako se suše na jednoj terasi što gleda ka sudu.

Onaj trotoar uz Bulevar Mihajla Pupina je vrlo mali. Ni dva para ne mogu da se mimoidju.

Da li je investitor dužan da uništi sadašnju stazu uz Bulevar?
 
Tepihe videla i moja žena. Prilična misterija su ti tepisi ako zgrada nije useljena :)
 
Neki stanovi su verovatno useljeni, makar onaj jedan sto je naknadno ugradio tendu.
 
@Gaga: Apoteka i neki fensi frizerski salon xD
 
Ронче, плусићћћ укњижен и хвала за одговор. Добро је да није одмах усељена нека коцкарница :notok:
 
@Gaga: Nema na čemu...Ja se ne sekiram za kockarnicu...gde su dve (Kineski zid i bivši Admiral) tu će biti i treća :D A tipujem da će svoje mesto među lokalima naći i neki market (možda još jedan Maxi, pošto ih je "malo" u radijusu od 300m) i banka :D
 
Vrh