Šta je novo?

Stari mlin

Umjetnicka inastalacija nadma se da je prviremenog karaktera
 
rasho62":10yfnt33 je napisao(la):
Милоше ископај дер шта им ово значи!?

Ja ga tumačim vozite oprezno da ne bi završili sa nadgrobnim spomenikom
Na netu se pominje i reklama za osiguranje ...
 
svecanootvaranjehotelara.jpg

http://rs.seebiz.eu/beograd-otvoren-hot ... ar-108308/
 
Spomenik su mogli ladno da postave i na ovoj lokaciji :roll:
20140211154350zps2d516ec.jpg
 
Jel se radi nesto po tom pitanju ili ce se cekati kao po obicaju da "utonu" ?
 
MAKING OF | OLD MILL BELGRADE from Strauss & Hillegaart 1 week ago /
Creative Commons License:by All Audiences

Im Jahr 2015 wurde das Radisson Blu Hotel "Old Mill" in Belgrad eröffnet. Unser Team gestaltete über 200 Zimmer mit einer speziellen Grafik direkt auf den Sichtbeton. Wie das funktioniert sieht man in diesem Video. Viel Spaß damit!

P.S.: Dies ist kein Zaubertrick, sondern handwerkliche und technische Perfektion.
Auf "störende" Hintergrundmusik haben wir diesmal bewusst verzichtet ;-)!
https://vimeo.com/124429878
 
I pored bojazni da će Stari mlin da "zaklanja" brašovanovu štampariju, rezultat je upravo suprotan - štamparija i dalje dominira.
 
да... доминира из овог угла. већ 20 метара касније је заклоњен.
и као што сам писао раније, БИГЗ је пре свега значајан јер је прва зграда у БГ ако не у Југи са континуалним прозорима, што је најлепши и најзначајнији мотив модерне (на овој згради барем). а "новим млином" се заклања та континуалност.
 
milos.tro":2zh2xatu je napisao(la):

Jedno "glupo" pitanje. Kako se prazne ovi kontejneri? Mislim, da li smecarski kamion vozi po sinama ili po trotoaru? Mozda postoji smecarski tramvaj :roll:
 
Kaмион дође из Манасијеве улице. Нема још ђубретарских трамваја нажалост. Велика штета за део између Млина и водовода, тај део је попут "рупе на персијском тепиху" да цитирам председника, а тај потез од Мостара до млина је могао да буде један од уређенијих у Београду, али су нажалост остали ту контејнери (могли су онда да асфалтирају или поплоче овај део суве земље, или још боље да направе подземне контејнере) и оронуле и најружније уџерице које постоје у Београду.
 
Po mojoj prijavi su stavili nove kontise za podzemne su rekli da nisu u planu .ja sa predlozio da se bar fino ograde zasadi ziva ograda ili brsljen ali nema sluha
 
Можда тај предлог Директоре проследити управи хотела, они би то средили, пошто сигурно имају слуха и воде рачуна о свом имиџу.
 
Vrh