Šta je novo?

Google snima Beograd za Street View!

Ja juce igrao pakmen u Dohi :D
Volim tako da kad imam malo vremena razgledam 'svet' i sa namerom da prebacim na 'satelitski pogled' ...
Kad ono :p
Interesantna zezancija....
 
Mekbejn turi sliku u temu savski anfi moze link na pakmena
 
Данас на делу аутопута између Мостарске и Аутокоманда петље, видех возило холандског ТомТом навигационог система које снима Београд и Србију. На жалост нисам успео да сликам. Значи биће нове карте за учитавање. :)
http://www.tomtom.com/mapshare/tools/
Возила су обојена у пастелној зеленој боји, а у питању је била Тојота РАВ 4. Регистрацију нисам видео пошто сам седео у Стеку. У свакој земљи где снимају су другачија возила, али су сва обојена као овај комбић

 
Google Street View vozilo će u narednih mesec dana (maj-jun 2015) ponovo proći Beogradom i snimati, tako da će biti i svežijih slika.

I dalje mi nije jasno zašto su Srbiju pustili parcijalno i kada će ostatak zemlje biti online.
 
Kapiram da je lepo dobro i korisno da se snimci ponavljaju i azuriraju, ali mi je neshvatljivo da se neki delovi snimaju po treci put, dok veliki deo Srbije jos uvek nije snimljen ni jednom
 
Google se oigledno vodi tržišnim principom i snima ono što je više posećeno, a tu je Beograd bez premca. Ne podržavam, ali takav je sistem.
 
Cela Srbija jeste snimljena, bar jednom, u potpunosti, imam potvrdu za to.

Nejasno je zašto još uvek nije online. Nezvanično (i ovo uzmite sa ogromnom rezervom), sve što je do sada stavljeno se "testira" od strane nekoga, a sve jee povezano sa privatnošću.

Pitati Šabića, nema druge.
 
Snimali danas u Vojvođanskoj i Tošinom bunaru :)
 
Kartograf":237042dk je napisao(la):
Cela Srbija jeste snimljena, bar jednom, u potpunosti, imam potvrdu za to.

Nejasno je zašto još uvek nije online. Nezvanično (i ovo uzmite sa ogromnom rezervom), sve što je do sada stavljeno se "testira" od strane nekoga, a sve jee povezano sa privatnošću.

Pitati Šabića, nema druge.
Odakle tebi ta potvrda kad je i sam Sabic rekao da ne zna koliko je Google prekrio.?!?!?!?
 
dr strangelove":2bnvddxt je napisao(la):
a Sabic je zaposlen u Guglu pa on najbolje zna (....?!?!?!?!.....)
Covek(kartograf) je u svom prethodnom komentaru rekao da pitamo Sabica pa ja da se nadovezem na to.
 
Imam potvrdu da su vozila prošla celom Srbijom.

Nejasno je i ne mogu da saznam zašto sadržaj još uvek nije online. Zato sam rekao da treba pitati Šabića jer se time bavila njegova zamenica, s njom sam i razgovarao prošlog jula na predstavljanju GSV servisa u BG, kao i sa ekipom iz Google-a. Na žalost, sada ne mogu doći ni do koga od njih.
 
Opet su ažurirali SV, ali opet selektivno i čudno...

dodat je sever Vojvodine, južni delovi šireg područja BG, malo Užica i Zlatibora... jako čudno ažuriranje. Ima i delova BG koji su iz maj/jun 2015.

Valjda napokon uskoro objave sve.
 
Vrh