Šta je novo?

Marriott Hotel

Е тачно тако нешто. Пинк-Гранд менталитет и чиста кичерица, још горе због локације између две најбитније националне културне установе.
 
begcyphototour07.jpg

begcyphototour09.jpg

begcyphototour10.jpg

http://www.marriott.com/hotels/travel/b ... ty-center/
 
Ако смо мислили да је екстеријер зграде најгора ствар у целом пројекту преварили смо се пошто је ентеријер, барем на ових пар слика, трагичан.
 
Kontam da su ga bas usrali!

I neke arhitekte uzimaju milon evra honorara za ovako nesto.
 
Delija":1qhah5tb je napisao(la):
Ако смо мислили да је екстеријер зграде најгора ствар у целом пројекту преварили смо се пошто је ентеријер, барем на ових пар слика, трагичан.

razveseli se delija zivni malo ovo je toliko usrano da ne moze da ti se ne dopadne :D
 
Zašto ste tako negativni?

U redu, svi mi, kao Beograđani, imamo pravo da komentarišemo fasadu na Trgu Republike (ili ne-fasadu), da nam se ne dopada ili da budemo ravnodušni... ali unutrašnjost hotela, lobi, sobe?
Možemo da se sprdamo na račun arhitekte (ja ću prvi: je'l se snima "Austin Powers IV" ? ), ali ne vidm razloga za negativnost... privatni hotel - privatni neukus.
 
Malo eksterijera i enterijera u drugim evropskim gradovima:
Berlin
bermtphototour49-1.jpg

bermtphototour32.jpg

Budimpešta
budcyphototour08.jpg

budimpesta.jpg

St.Petersburg
ledcyphototour65.jpg

lenjingrad.jpg

London
lgwcyphototour41.jpg

london.jpg

Moskva:
mowcyphototour84.jpg

moskva.jpg

Pariz:
pariz.jpg

pariz2.jpg
 
Samo veselo! Istina je da se o ukusima ne raspravlja (valda njihovi gosti to vole), ali ja u ovakvoj sobi ne bih mogao da zaspim, majke mi. :D
 
Soba je ok. Nije upečatljiva ali i ne mora da bude. 80 su u modi. .. mada jane volim sve te retro revamp ne mnogo kreativne pristupe.
Hol sa stepeništem izgleda loše.

Tapatalk
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0_T5r95O-Yw[/youtube]
Marriott International shares 2014 company highlights
 
Projekat mi je bezveze, moglo je mnogo bolje. Ali, opet, dva priznanja: 1) Ipak mi se vise svidja nego Jugodrvo, 2) Sa ovim hotelom trg nocu izgleda bolje (tj. izgledace). Sve sto se dogadja na prvom spratu (valjda recepcija ili hotelski barovi) ce se nocu jasno videti sa ulice.
 
Opa nisam znao da ti je ovakav kakav je bolji nego jugodrvo
 
Ја сам рекао само за прву реченицу, где је Млатишума рекоа да је безвезе (пројекат) и да је могло много боље. :)
 
Istina pogresno sam protumacio mislio sam na prvu stavku koju je postavio :)

Sta da ti kazem onda duel i dalje ostaje kao opcija :p
 
Evo još dve noćne slike beogradskog Courtyard hotela u Vasinoj.


2lkbi49.jpg


9gebz4.jpg
 
Bulbulderac17":1kwughbn je napisao(la):
Igor":1kwughbn je napisao(la):
Uzivo objekat izgleda bolje. Ovaj zlatni deo dok malo ne patinira pravi preveliku refleksiju i prilicno ga je nezgodno fotografisati u popodnevnim casovima.

edit:
Gaga i nasa "strana" se pojacava :p

I ja cu da pojacam vasu stranu ako urade dobar posao sa osvetljenjem zgrade

Ljudi cak mi ne dugujete ni sendvic...:) Svidja mi se osvetjenje :kk:
 
Vrh