Šta je novo?

Vandalizam u Beogradu

Samo id*** moze da opravdava zvrljanje po zidovima zgrada, prevozu i bilo gde drugde sem na to posebno odredjenim mestima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
sizif":s0z1po0j je napisao(la):
Не говорим о другим темама, већ о чињеници да је неки мајмун нашарао будаласту поруку на туђој имовини. Пошто мислим да је власник ове зграде поред Протокола град, то ће и чишћење ићи на његов трошак. Тачније на мој и трошак твојих родитеља.

Често на овом форуму оправдано цврчиш због проблема насеља у којем живиш, било да је у питању вода, пут или градски превоз. Не знам, само, како ти не падне на памет да су, бар у једном проценту, узрочници тих проблема болиди на чије жврљотине се беспотребно троше средства која би се могла далеко боље употребити.
Када би се нека средства користила за уклањање графита, твоја теорија би имала смисла. До сад би требао да схватиш да џабе тупиш зубе у дискусији са мном :vops:
 
sizif":2fwz5w0x je napisao(la):
Не говорим о другим темама, већ о чињеници да је неки мајмун нашарао будаласту поруку на туђој имовини. Пошто мислим да је власник ове зграде поред Протокола град, то ће и чишћење ићи на његов трошак. Тачније на мој и трошак твојих родитеља.

Често на овом форуму оправдано цврчиш због проблема насеља у којем живиш, било да је у питању вода, пут или градски превоз. Не знам, само, како ти не падне на памет да су, бар у једном проценту, узрочници тих проблема болиди на чије жврљотине се беспотребно троше средства која би се могла далеко боље употребити.

Samo da napomenem da je za potrebe uklanjanja grafita u 2015 godini odvojeno 300 000 rsd.
Taj novac je beznačajan. Uklanjaće se samo grafiti sa političkom ili versko-rasno-seksualnom konotacijom.

Na primer, neke javne ustanove su raspisale tender za potrebe održavanja higijene objekta, pa je tako Uprava carina za tu namenu izdvojila više od 35 000 000 rsd (naravno bez PDV)

Uklanjanje grafita spada pod higijenu grada.
 
Somi303":11zd2ul0 je napisao(la):
sizif":11zd2ul0 je napisao(la):
Не говорим о другим темама, већ о чињеници да је неки мајмун нашарао будаласту поруку на туђој имовини. Пошто мислим да је власник ове зграде поред Протокола град, то ће и чишћење ићи на његов трошак. Тачније на мој и трошак твојих родитеља.

Често на овом форуму оправдано цврчиш због проблема насеља у којем живиш, било да је у питању вода, пут или градски превоз. Не знам, само, како ти не падне на памет да су, бар у једном проценту, узрочници тих проблема болиди на чије жврљотине се беспотребно троше средства која би се могла далеко боље употребити.
Када би се нека средства користила за уклањање графита, твоја теорија би имала смисла. До сад би требао да схватиш да џабе тупиш зубе у дискусији са мном :vops:


Šomi, vidi ovako:
mnogima ste stali na žulj, a ljudi danas imaju kratak fitilj.
Doći će dan kada će neki grafiter da bude izgažen i unakažen, i to samo zbog sopstvene gluposti.
To naravno neće uraditi neko ko piše po forumima kao što su ovi dobri ljudi ovde, nego nekome kome se sve skupilo a taj žvrljač po zidovima prosto neće imati sreće.

Uzmi se u pamet i shvati ovo najdobronamernije. Mani se ćorava posla.
 
Ja cu dodati samo jos ovo:
Kada bi na zgradi vodovoda osvanu grafit u kome im ___e sve po spisku sto svakog leta ostajete bez vode, to bih i mogao da shvatim kao vid protesta i bunta, mada sve jedno stvara bespotreban trosak i ruzi grad.
Sve ostalo...
Zaisa ne shvatam
 
Grafiti jesu problem, bodu oci svojom ruznocom, iritiraju, trosi se novac na njihovo uklanjanje itd. ali ih ipak ne treba stavljati u isti red vandalizama kao sto su lomljenje, kidanje, razbijanje, sutiranje itd. Oni koji zvrljaju grafite ne znaci da su oni koji unistavaju imovinu na druge nacine.
 
@Соми(ћ)303

У праву си. Џаба трошим зубе у дискусији с тобом.

То ми је јасно одраније, али пошто су скоро на свакој теми трагови твојих бојом умазаних прстића, понеки пут заборавим да је реч само о једном доконом, размаженом и недоказаном дерлету. :grand:
 
Drakche":gayubnjh je napisao(la):
Grafiti jesu problem, bodu oci svojom ruznocom, iritiraju, trosi se novac na njihovo uklanjanje itd. ali ih ipak ne treba stavljati u isti red vandalizama kao sto su lomljenje, kidanje, razbijanje, sutiranje itd. Oni koji zvrljaju grafite ne znaci da su oni koji unistavaju imovinu na druge nacine.

Тачно, једино ти што уништавају имовину на друге начине не живе у убеђењу да су бунтовни уметници.
 
sizif":1y5fricu je napisao(la):
@Соми(ћ)303

У праву си. Џаба трошим зубе у дискусији с тобом.

То ми је јасно одраније, али пошто су скоро на свакој теми трагови твојих бојом умазаних прстића, понеки пут заборавим да је реч само о једном доконом, размаженом и недоказаном дерлету. :grand:
Потпуно другачије би размишљао кад би ме познавао <3
 
Počelo je počelo ...
11731644_1606674352934428_8641156530690784202_o.jpg


Preuzeto sa zvanične stranice Teribo doo.
 
Bese imaju antigrafit zastitu? ako imaju sad cemo da vidimo kakvog je kvaliteta.
 
Имају ли ове ХАЛО говорнице уопште више неку сврху? Ужасно ме нервирају оне у низу на Славији.
 
Веровао или не, али имају. Често виђам људе да купују у пошти картице и одлазе да телефонирају. Не знам колико је то исплативо, али има оних који и даље користе.
 
Нешто ми изгледа као да самој пошти није исплативо да одржава те говорнице, многе видим вандалисане већ дуже време широм Србије.
 
Super stvar kada ti nestane baterije na mobu, uvek imam jednu u novcaniku. Jos bolja stvar je sto nema uspostave veze i tarifira se sekunda po sekundu a ne ko kod lopurda ceo
minut ili minut i po.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Одржава их Телус, бивша ћерка фирма Телекома која је приватизована па сад фушери невиђено. Пошта само продаје картице.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Koliko ucenog sveta oko fakulteta

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hOeTNW_Y65Y[/youtube]
 
Не знам причу пре почетка снимка, али ако је он паркирао овако на шинама заслужио је. Мука ми је од блокирања шина више.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Ја сам чуо две верзије приче, прва да је лик којег бију хтео да помери камион, а друга да је лик којег био хтео да украде кемион или нешто из њега.
 
Treba pomenuti i državni vandalizam. On se vidi po sečenju starog drveća radi parkinga, tolerisanju divlje gradnje i uklanjanju spomenika koje su postavile ranije generacije.
 
Строги центар града... а све те графите са тим фонтом шврља једна те иста шачица јада.
 
Vrh