Šta je novo?

Blok 39 - Centar Za Promociju Nauke i Nanocentar

kolika je vrednost apljenog peska ?
Mi dobismo rupu a oni pare :lol:
 
Koliko sam čuo, ipak se pravi Centar za promociju nauke.
Pošto prvonagrađeno rešenje nije prošlo Ministarstvo dunđerstva zbog gomile primedbi, kažu da se odlučllo da se sve pusti niz wc šolju i da se radi trećenagrađeno rešenje.

E sad, što kaže Đoka Balašević, "Ako su lagali mene i ja lažem vas"
 
Трећа награда? Говоримо о овоме?

arcvs_05_centarzapromocijunauke.jpg


Хвала на подељеној информацији. Колико је информација поуздана, ако смем да питам?
 
Катастрофа. Какви имбецили, штеточине, примитивци...
 
Dakle ako je informacija tacna, od pretencioznog "cardaka ni na nebu, ni na zemlji", stigosmo do ovog najobicnijeg "akvarijuma" ?
Tako tipicno za nas...
 
Mora da ovaj ima prodju sta je sa druginagradjenim sto se ono neradi
Cuj imali primjedbe na prvo mora da nije moglo da se muti i lapa
 
Иначе сва она дрвена ограда која је била око рупе ископаног темеља, више не постоји. И оно што је остало, кад сам снимао за фоторепортажу у јуну месецу viewtopic.php?f=20&t=818&start=825#p334232, све је сад исечена за потпалу.
 
Svojevremeno je postojao da kazem problem ko bi od nasih stavio potpis na projekat tako da me ne bi cudilo da je i to jedan od razloga mada ipak mislim da je novac glavni razlog. Nisam bas siguran da se ide na bilo koje novo resenje.
 
Staklena sauna.... fuj :(
Dobra prilika, dobro mesto dobro vreme
da je naprave od kortena
a koj dozvoljava da se razmahnu po svim stavkama 8)
 
resenje samo po sebi nije gadno nego je nemastovito. ako cemo tako eno na cvetnom trgu vec gotova tri centra za promociju nauke a nanocentar moze u maksiju
 
Па, да ли је важнији изглед или да центар изграде и почне са радом?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=363854#p363854:ziy0yk50 je napisao(la):
razgradjevinar » 23 Дец 2015 01:37 pm[/url]":ziy0yk50]resenje samo po sebi nije gadno nego je nemastovito. ako cemo tako eno na cvetnom trgu vec gotova tri centra za promociju nauke a nanocentar moze u maksiju
:lool:
 
Sreća, pa Đilas više nije na vlasti da ARCVS dobija sve projekte po gradu :p #terazijskaterasa #cpn
 
ARCVS Треба на Беобилду да се третира као псовка. Можда и неки смајли да направимо, типа "АРЦВС фијаско".
 
Тренутно је главни проблем 2,5 милиона евра који су уговорени и исплаћени а аустријски архитекта је испоручио гомилу папира који не могу обезбедити грађевинску дозволу. Дакле 2,5 милки за идејни пројекат! Не за извођачки.

Ја се не разумем, нек ми неки архитекта објасни ... да то није мало много? (поводом примедбе да се чека да се неко угради, па зар не личи да се неко већ уградио)

Кредитор и даље хоће да нам ували кредит и веома је срећан поводом тога. Ми ћемо то изгледа прихватити само се тражи што јефтиније решење. Градње ће бити само је питање колико дуго ћемо одуговлачити. Наредне недеље ће донети још неке одговоре на питања.
 
Cekaj zar nisu rekli da ce traziti prenamjenu kredita za investicije u druge prijoritetnije projekte za nauku .
Arhitekta je ispirucio vjerovatno ono sto se trazilo od njega i to adekvatno naplatio .
Sad sta nasi muljaju to je druga stvar
 
brdjanin":fdqlmoqy je napisao(la):
Тренутно је главни проблем 2,5 милиона евра који су уговорени и исплаћени а аустријски архитекта је испоручио гомилу папира који не могу обезбедити грађевинску дозволу. Дакле 2,5 милки за идејни пројекат! Не за извођачки.

Ја се не разумем, нек ми неки архитекта објасни ... да то није мало много? (поводом примедбе да се чека да се неко угради, па зар не личи да се неко већ уградио)

Кредитор и даље хоће да нам ували кредит и веома је срећан поводом тога. Ми ћемо то изгледа прихватити само се тражи што јефтиније решење. Градње ће бити само је питање колико дуго ћемо одуговлачити. Наредне недеље ће донети још неке одговоре на питања.
Ugovoreni su izvodjacki projekti a za cifru ne znam. Odakle je informacija?

Sent via Tapatalk
 
Ako ima izvodjacki projekat pa u cemu je onda problem
 
pa nece nasi da povlace veca sredstva nego nesto za manje para.
 
Mislis i jare i pare to cesto na kraju da los rezultat
 
Ako izaberu taj projekat koji je trećeplasiran dobićemo još jednu soc kutiju na NBG što je apsolutno nedopustivo.

Razumem da je prvi projekat više nešto što liči na simpsonove, ali verujem da je mogao da se prilagodi sa aspekta statike da makar ostane delimično tako prepoznatljiv,a a ne kutija kao trećeplasnirani.
 
Vrh