Šta je novo?

Zrenjaninski put

Šleperi su i prešli, bar veći deo. Ali problem je veliki broj vozila koji dolazi do petlje, pa se taj deo puta zaguši.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=368039#p368039:kepyhrw1 je napisao(la):
Zvezdara64 » 21 Јан 2016, 16:34[/url]":kepyhrw1]Da li su manje gužve otkad je otvorena SMT?

Наравно да јесу. Више од Панчевца до Борче готово да и нема шлепера.

Путничких возила је приближно исто, али она свакако и иду до неког од успутних насеља. Додуше, претпостављам да су се они из Овче пребацили на СМТ.
 
To što je dolazilo iz Ovče je smesno. Lakše je sada kada nema toliko teretnog saobraćaja, ne branim, ali je i dalje usko grlo, koje bi moralo da se reši. Red bi bio.
 
Danas opet videh jednog koji preskače ogradu na ,,Zrenjanincu,, kod ,,Putnika,, . A na strani na koju je preskakao u levoj traci autobus koji koci da ga ne udari. E ljudi moji, to što ima na nasim putevima, nema ni u cirkusu...
 
9556714512d99308b4a56d21e60d2a87.jpg
400ed7086433b9bbd03e992fe4ff3885.jpg


Sve jersey bariere na zrenjaninskom putu su oblepljene politickim plakatima SNS-a, ne znam samo kako ih nije mrzelo i kako nisu svesni da su ovime ugrozili i svoju bezbednost i bezbednost ostalih ucesnika u saobracaju, mada ideali i novac su cudo.

Moze linse ovo prijaviti mislim da je bolje da su ih platili da ove barijere operu.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve jersey bariere na zrenjaninskom putu su oblepljene politickim plakatima SNS-a, ne znam samo kako ih nije mrzelo i kako nisu svesni da su ovime ugrozili i svoju bezbednost i bezbednost ostalih ucesnika u saobracaju, mada ideali i novac su cudo.


Ovim si sam sebi odgovorio i to sve objašnjava. Podebljano je srž odgovora. Za njih je ideal onaj ko im više plati.
 
Nije mi jasno sto se zatvara uspon sa Zrenjaninskog puta? Pa on nema nikakvih dodira sa prugom i nikakve veze sa nekim nadvoznjakom.
Mislim, tacnije nadam se, da su novinari kao i uvek retardirani i da ce biti zatvoreno skretanje sa Zrenjaninskog puta na Pancevacki jer tu i rade neki nadvoznjak, pa nema razloga da zatvore uspon na most zbog toga. Uglavnom znace se sutra....
 
Po obaveštenju u vezi organizacije JGSP-a, ispada da je za saobraćaj zatvoren izlaz sa Pančevačkog mosta na Zrenjaninski put:
 
Je..š me ako je njima jasno sve ovo, oni verovatno žive u krugu dvojke pa ih zabole za pančevac i zrenjaninac :)
 
Naterala me ova vest da nakon 100 godina napisem nesto ovde na forumu :D

Prvo objasnjenje sta ovo tacno znaci, nadjoh malopre na lokalnom borcanskom sajtu, da ne reklamiram - Naime, oni kazu da je rec o silasku sa mosta, ka levoj obali. Znaci, kada silazite sa Pancevca, ka levoj obali, imate petlju, desno za Zrenjaninski, pravo za Pancevacki put. Sada ce da zatvore skretanje desno tako da svi idu pravo, na Pancevac .. Sta dalje, nagadjam, valjda ce onda, na prvom semaforu, da odu levo, pa kroz neke ulicice da izbiju na Zrenjaninski put.

E sad, moji komentari:
Komentar 1 - kao neko ko je nekada dosta vremena proveo vozajuci tu bajs, i naucio veoma dobro lokalnu geografiju, skromno predvidjam apokalipsu :D
Automobili jos i nekako, ali kada oni zglobni autobusi krenu da se vrte po onim ulicicama, i to 5 linija (95, 96, 43, 101, 104) ... pa to ce da bude kao u cirkusu. Jos ako budu cekali onih jadnih 10 sekundi da im otvori semafor da bi presekli ove iz kontra smera :shock:

Komentar 2 - cinjenica da je ovo najavljeno dan unapred, da se na tv ne spominje, da je u blicu preneseno kao neka sitnica, govori puno o tome koliko je grad briga za ovaj deo ... Nisam iz fazona izigravanja mucenistva, svako ima svoje probleme, ali stvarno imam nekada osecaj kao da nas zaje*******avaju onako zato sto im se moze.

Komentar 3 - deo pruge koji rekonstruisu ima mozda 50 metara, ide kao nadvoznjak iznad tog puta koji je zatvoren. Pa jel moguce da im za to treba 3 meseca ?

Komentar 4 - nemam apsolutno nikakvo moranje da idem u grad, tako da sto se mene tice mogu citav most da zatvore na 3 meseca, ili sruse ... svejedno, ici cu dvaput mesecno preko kineskog da vidim prijatelje, tako da me licno ne pogadja. Sve sto pisem je jer mi je zao svih tih ljudi i dece koji ipak imaju obaveze i zivotni tempo koji ne mogu da promene i postace taoci sacice ludaka koji se igraju sa tudjim vremenom i zivcima iz ciste obesti.

Mada moguce i da ce sutra tamo biti 10 saobracajaca da regulisu, privremeni znakovi, semafori i sve te fore, i da ce proci super ... al nesto me zivot naucio da budem skeptican. :grand:
 
Tako sam i ja shvatio.

To će biti potpuni haos, osim ako se magično ne pojavi neki kec iz rukava.
 
Stvarno, kako će autobusi kroz one ,,lavirinte,, ?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=384592#p384592:2t04hjes je napisao(la):
Blade » 06 May 2016 05:12 pm[/url]":2t04hjes]Stvarno, kako će autobusi kroz one ,,lavirinte,, ?
Nema lavirinta, ovuda se prolazi:

Untitled.png


Mada to ne pomaze mnogo, guzva je bila poprilicna. :bash:
 
Prosao upravo pre pola sata cak se i sada u kasne vecernje sate pravi guzva. Ovo obelezeno skretanje ulevo tj polukruzno okretanje je preko polu zemljanog puta.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=384316#p384316:3hp6jgby je napisao(la):
mekbejn » 04 May 2016 04:11 pm[/url]":3hp6jgby]au, pa sta ima toliko da se radi, nadvoznjak?
Prolazih u subotu tuda, pa u nedelju opet... Sve skupa, NIJEDAN radnik na gradilistu nadvoznjaka, barem u vreme kad sam prolazio, oko 15 sati.

Zato ce da traje 3 meseca. :bash:
 
Samo se setite gore varijatne, kada je to bio jedini most preko Dunava, u rodnom, većini nas ovde, Beogradu. Pa tako uzmu stručnjaci nešto da rade. sada bar imamo alternativu, kakvu takvu, ali imamo.
 
Vrh