Šta je novo?

Blok 42 - Tematski Park Terazije

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=362295#p362295:35ae73z7 je napisao(la):
MaRkOs » 12 Dec 2015 18:08[/url]":35ae73z7]A gde ce da ih pomere kad krene LAsta i autobuska stanica?
Verovatno nemaju pojma, bilo bi sasvim dobro u blizini TC Zemun parka i Metroa
zemljista i infrastrukture kao i saobracajne veze i previše :sesir:
 
14207694_1782480908675170_7385588606188440087_o.jpg


Djilasova fontana želja na fejk Terazijama na NBG-u. Ubaciš random otpad u fontanu i ostvariće ti se želja.

Imam još slika od danas, ali mislim da je ova sasvim dovoljna. Užasno je na šta liči taj blok.
 
Krajnje postapokaliptična atmosfera, evo još sličica

jxl-WP-201.jpg


pp2-WP-201.jpg


9p2-WP-201.jpg


2gp-WP-201.jpg
 
koliko tu smrdi kad se prodje, dusu da povratis!
 
Sve se to da srediti vrlo brzo. Ono što je napravila pređašnja vlast sa ovim prostorom je glupost, a sadašnja vlast je dozvolila anarhiju, jer kada bude krenula sa radovima na novoj stanici reci ce da su tu pre njih PACOVI obitavali.

Naši spasioci.


Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Objektivno, da se počisti smeće/izvrši dezinsekcija i deratizacija... Za to ne treba više od par dana. No, pitanje je za kada će tempirati tih par dana ;)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=405233#p405233:1oenxyyq je napisao(la):
vucko » Sun Sep 11, 2016 5:46 pm[/url]":1oenxyyq]
pp2-WP-201.jpg
Da li mi veruješ da sam ja pre neki dan hteo da napravim ovakvu jednu. Ova fotka je izuzetna, gotovo sintagmatska slika i prilika Srbije. :grand:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=405271#p405271:xu9wuqg4 je napisao(la):
DzonTravolta » 11 Sep 2016 08:34 pm[/url]":xu9wuqg4]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=405233#p405233:xu9wuqg4 je napisao(la):
vucko » Sun Sep 11, 2016 5:46 pm[/url]":xu9wuqg4]
Da li mi veruješ da sam ja pre neki dan hteo da napravim ovakvu jednu. Ova fotka je izuzetna, gotovo sintagmatska slika i prilika Srbije. :grand:
Hehe. Verujem. Ja prosto nisam mogao da odolim kada sam došao na buvljak a da ne ovekovečim ovaj užas. Pričaju mi malobrojni prodavci koji su ostali da dođu komunalci i nateraju ih da bace to što prodaju i tako svakih nekoliko dana.

Ali komunalci ne zovu gradsku čistoću da ovo očisti već ostave ovako da se skuplja. Takođe, ima nekoliko šatora na toj lokaciji gde žive ljudi. Grad da mu je bar malo stalo bi ogradio lokaciju i platio jednog čuvara te ne bi bila ovakva situacija. Zar je to toliko teško? Ako ništa drugo zamišljam strance koji dolaze vozom u Beograd i vide sa stanice NBG ovaj užaš.
 
To sto prodaju je made in kontejner. Strasno je sta se danas dopusta ljudima da rade.
 
Почела акција чишћења у Блоку 42
Након бројних пријава које су Беоком сервису упутили становници ГО Нови Београд, почело је рашчишћавање дивље депоније са парцеле на углу Булевара Милутина Миланковића и Антифашистичке борбе у Блоку 42.
У ову акцију је укључено неколико градских предузећа, чији радници и механизација раде на рашчишћавању овог простора. На терену се налазе радници ЈКП „Градска чистоћа“, ЈКП „Зеленило Београд“, ЈКП „Београд пут“ и ЈКП „Београдски водовод и канализација“.
Заједничком акцијом планирано је уклањање преко 200 кубика различитог отпада и старих ствари које су иза себе оставили нелегални трговци, који су у претходних неколико месеци потпуно девастирали поменуту локацију.
Pogledajte prilog 3Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 1
izvor:Beokom
 
Кад гледам ове фотке и погледам наслов теме, мислим да је сада адекватан назив
Блок 42 - Ливада - Тематски парк Теразије - Дивљи бувљак
 
Bilo je livada divlji buvljak lazne terazije divlji buvljak jos ce parcela na restituciju
 
pp2-WP-201.jpg


Mislim da je ova slika pobednik godine. Sto mi daje ideju da napravimo temu gde bi mesecno birali najbolju fotografiju a kasnije i godisnje, mogao bi igor da napravi i pool na temi Nase fotografije Beograda. :)
 
Dođe mi da se krstim nogama jer su se najzad setili da srede ovo ruglo. Moram napomenuti da neće ništa uraditi ako ne ograde prostor i stave čuvara koji će da spreči svaki ulazak na plac.
 
Pa došla je naredba da se očiste lažne Terazije, a ove hrpe smeća na gornjoj fotki su očigledno lažna Nušićeva i Čumićevo...
 
Vrh