Šta je novo?

Hilton Hotel [Hotel | 34 000 m²]

Verovatno da bi imali bolji prilaz da zavrse 4 podzemna nivoa.
 
Upravo tako
170203-Hilton-06.jpg
 
U Sofiji se realuzuje slican projekat, samo sto je kod njih Hyatt.

Hyatt3.jpg


I okruzenje je slicno

q99XJXyh.jpg
 
За мене су Два краља за класу бољи објекат од овог у Софији. А окружење, са све једноспратницама преко пута, за две класе је лепше од соцреалистичких мутаната у бугарској престоници.

Хилтон квалитетно попуњава озбиљну рупу у Краља Милана и макар мало успоставља баланс са Новим Београдом у којем се концентришу најлуксузнији хотели.
 
Sizif plusić, i meni se tako čini, nego dve fotke, drugar fotkao...


media_share_0_02_05_0d2b95b1e8b733a04b4ebdf93c96.jpg



media_share_0_02_05_389b9503a45609b639b4b50b73ee.jpg
 
Malo me zbunjuje render u odnosu na spratnost koja piše da će biti izvedena. Objekat sada u ulici Kralja Milana ima prizemlje + 5 spratova i trenutno je došao do venca zgrade pored i upravo na renderu izgleda da će takav biti gotov objekat plus jedan uvučeni sprat. Ako se budu držači napisane spratnosti to znači da treba da se izgrade još 3 sprata od kojih je jedan uvučen što daleko prelazi visinu grade pored a samim tim i ova zgrada postaje monstrum.
 
Na cosku imas 2 dodatna sprata, to su 7. i 8. a ovaj prvi je verovatno dupli sprat kada brojis.
 
Prolazih danas, kanda su malo krenuli izvan visinske granice ili mi se čini...


IMG_20170303_133650.jpg


IMG_20170303_133557.jpg
 
To je valjda taj deo gde ce biti restoran, ali izgleda da ce malo da strci!
 
st*** izgradiće sprat viška a to će im biti smrdljiva nadstresnica bez koje nijedan uvučen sprat u Srbiji ne sme da postoji. Hitno prijaviti Beokomu.
 
Meni bar po renderu deluje da je ta poslednja betonska ploča uvučena u odnosu na fasadu, dok realno stanje postavljene oplate više liči da će ta poslednja betonska ploča biti u vertikalnoj ravni fasade ili je možda samo optička varka u pitanju?!
 
Ispod te ploče ima daleko više prostora nego na renderu vidi se da grade dva uvučena sprata umesto jednog i to će lepo da štrči kad sve bude gotovo.
 
Hvala na slikama. Na Miloševoj slici se lepo vidi nelegalan sprat. Izgleda ni svetski Hilton nije izdržao da ne izgradi nelegalan sprat u ovoj pravno mrtvoj državi.
 
Na renderu je jedan povučeni sprat, ovi grade dva.
 
Vrh