Šta je novo?

Za sve ljubitelje shoping centara, molova itd

Da li neko od vas ide često u TC Zmaj u Zemunu, tj onaj gde je DIS? Mislim da je takav format TC najprikladniji našem kupcu, iako sad viđam da je posećenost relativno mala. Hipermarket i još nekoliko baš velikih radnji sa jeftinom robom, veliki parking kome se lako pristupa, najveća mana mu je što je 500 metara od najbliže stanice autobusa i 600 od stanice BG voza. Ali opet, za razliku od uvek prepunog fensi Ušća sa prodavnicama koje su preskupe za većinu nas, iz ovog TC se uglavnom izlazi punih kesa.
 
Taj tc je nastao dezintegracijom fabrike zmaj
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=436956#p436956:31jmgiio je napisao(la):
tragac » 27 minutes ago[/url]":31jmgiio]Da li neko od vas ide često u TC Zmaj u Zemunu, tj onaj gde je DIS? Mislim da je takav format TC najprikladniji našem kupcu, iako sad viđam da je posećenost relativno mala. Hipermarket i još nekoliko baš velikih radnji sa jeftinom robom, veliki parking kome se lako pristupa, najveća mana mu je što je 500 metara od najbliže stanice autobusa i 600 od stanice BG voza. Ali opet, za razliku od uvek prepunog fensi Ušća sa prodavnicama koje su preskupe za većinu nas, iz ovog TC se uglavnom izlazi punih kesa.

Bio sam ja nekoliko puta. Nije se za porediti sa Ušćem ili Delta sitijem. Više je u rangu sa Rodićem.
 
Ušće i Delta su mesta gde 90% onih koji tu uđu kupuju samo po jednu dve stvarčice, a dosta ih ide samo na food court ili u market. Govorim o tome koja koncepcija više odgovara našeim potrošačkim navikama. Zmaj ima samo ogromne radnje i najviše parkinga, što je njegova glavna prednost. Strip mall koncepte još nisam isprobao, ovde kod mene se tekl gradi a Borča mi nije nausput, kao ni onaj u Zemunu, mnogo asu mi bolje veze za TC Zmaj.
 
Shopping mall po meri prosečnog Srbina.
bg5.jpg

Mada, na buvljaku, paradoksalno, neretko imaju da se nađu stvari skuplje nego u C&A-ju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=437009#p437009:1ipj5dl2 je napisao(la):
DzonTravolta » Sre Mar 01, 2017 9:00 pm[/url]":1ipj5dl2]Shopping mall po meri prosečnog Srbina.
bg5.jpg

Mada, na buvljaku, paradoksalno, neretko imaju da se nađu stvari skuplje nego u C&A-ju.
C&A je jedna od najjeftinijih radnji u uscu. :D
 
Класични кинези као и NewYorker :D

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Bio sam ja više puta u TC Zmaj, mada su to najčešće kupovine za kuću - nameštaj, tehnika i sl. Generalno mi je ok, pogotovo veliki parking :)
Dis izbegavam u širokom luku.
 
Kad smo kod C&A, kupio sam isti model duksa u 5 razlicitih boja, bio je 1200 dinara, vec dve godine ih nosim. Kapuljaca i napred onaj dzep sa obe strane. LC waikiki Turci isto kupio 4 majice obicne u razlicitim bojama za 400 dinara po komadu.
 
Sad će da krenu da te ubedjuju da ti duksevi ne vrede ni 800 dindži, a majice ni 200.

Ja sam loša iskustva u tim jeftinim radnjama imao samo sa pantalonama i bermudama u boji koje posle godinu dana na butinama krenu da menjaju boju.

Sve ostalo je sasvim pristojno za cenu koju nude.
 
Ovi sto katu da jevto Kina, nek pogledaju etikete.
Banglades bato, kakva Kina

Salu na stranu, sasvim pristojna roba za tu cenovnu kategoriju.
A cenovna kategorija sasvim primerena 'radnickoj klasi' ili nekadasnjoj srednjoj klasi.
To sto neki misle da ce u duksu od 50-100 evra vise vredeti...
Ima svoje ime, al nije na meni da govorim o tome

P.S
Interesantno da moj poznanik Tomas, austrijanac sa 'dvorcem' na periferiji Beca, nema nikakav problem da odecu za svakodnevne aktivnosti kupuje u radnjama poput C&A, H&M i sicnih, pa i turskog lanca KIK


Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
U kiku sam kupio farmerke za 9 evra u Gracu i nosio ih par godina :D
Eee kad se setim u Americi kakve stvari mogu da se kupe jeftino a ovde kod nas su do jaja skupe... Izgleda da je ovde sto je skuplje to je bolje, pogotovo sto se na takve stvari lozi sirotinja sa platom od 150 evra.
 
Imamo temu o ovom maloprodajnom parku
 
Чуди ме да Stone Island има радњу само у Инђији

Да отворе у неком тржном центру овде зарађивали би од дечурлије ненормално
 
Stone ISland - makserice našeg doba. Ja to ne bih nosio sa onim ogromnim logom koji podseća na logo NATO na rukavu.
 
Сад нек мишко искористи прилику и опет се врати у трговину куповином Идее и Роде :D

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Vrh