Šta je novo?

Фасаде / Fasade

Pobogu, nisu mogli da rade na -15, uostalom imamo ovde i forumaša koji radi u blizini mislim na
Stanislava, pa neka čovek sam kaže koliko su radili.




Najlakše je napisati farsa.
 
Verujem da je 'valovito' zbog odvoda kisnice sa krova. Slicno je na tastovoj zgradi u Becu.


Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=439966#p439966:1wp479ap je napisao(la):
Bukira » Uto Mar 14, 2017 9:29 pm[/url]":1wp479ap]

file.php


Било би лепо да поставе неку ретро расвету на овим зидовима уз степенице, нешто слично као на слици испод :)
Верујем да би цео овај део постао много атрактивнији :vops:

Old-Lantern-291057.jpg

http://www.featurepics.com/online/Old-L ... 91057.aspx
 
Prolazio sam danas Karađorđevom, ona žuta zgrada preko puta Bristola, prelepo će izgledati,
boje koje su izabrane izgledaju tako nežno.

Podsećaju me na neku rođendansku tortu.



IMG_20170315_154144.jpg



IMG_20170315_154218.jpg


IMG_20170315_154259.jpg



Inače, postavljene su skele u podnožju one polovine što je ostala ne okrećena.

Tako da verovatno možemo očekivati i tu polovinu da odrade.

IMG_20170315_154053.jpg


Pogled na Karađorđevu. Ma biće ovo jedna od najlepših ulica kada je budu završili, još
kada sve dobiju dekorativno osvetljenje, pa i Bristol konačno postane pravi hotel, ma kao bombonica, cela ulica. :)

IMG_20170315_154345.jpg



Za kraj danas su baš nastavili sa montiranjem skela na ovoj zgradi, koju smo već
imali prilike da vidimo ovde, u Nemanjinoj, kod Slavije.

IMG_20170315_151559.jpg
 
Ево образложења са ФБ странице ЈКП "Градско стамбено" у вези ове половично урађене фасаде. Него , хоће ли коначно да врате Косанчића?
 
Pa da, evo i potvrde za tu polovinu.

Nego nove skele, info boksabb sa skysrapercity.com



boksabb;138930557 je napisao(la):
Danas stavljene skele na 3 zgrade u ulici studentski trg, deo koji izlazi na vasinu.
Jedna od zgrada je i ona u kojoj je ziveo Djindjic a koja je u polu raspadnutom stanju. Ovim ce ova ulica gotovo cela biti obnovljena ostaje samo zgrada gde je sada KFC.

Da li ce biti obnovljena fasada u knezu nasuprot nekadasnjeg ruskog cara? Prosto vapi za rekonstrukcijom.

Inače, i u drugoj polovini godine nastaviće se sa rekonstrukcijom fasada.


Ovo veliko kupanje Beograda biće nastavljeno i u drugoj polovini godine.

Uskoro će biti raspisan tender za Brankovu ulicu,
Zeleni venac, Kolarčevu, kao i za deo Terazija
:vops:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=440166#p440166:ms97cw45 je napisao(la):
kkorisnikk » 15 Мар 2017 07:19 pm[/url]":ms97cw45]Prolazio sam danas Karađorđevom, ona žuta zgrada preko puta Bristola, prelepo će izgledati,boje koje su izabrane izgledaju tako nežno.
Podsećaju me na neku rođendansku tortu.
Али рођенданска торта није овако скарабуџена ! "Ко им ово дозволи" ?
imagehosting
 
Sto je neuslika sprijeda od zadruge da vidimo jesu makli onu klimu
I za karadjordjevu 57 zasto ih nisu izmasirali za vrata sto su sklonili orginalna
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=440105#p440105:34eu41yd je napisao(la):
gishko » 15 Mar 2017 02:11 pm[/url]":34eu41yd]


Било би лепо да поставе неку ретро расвету на овим зидовима уз степенице, нешто слично као на слици испод :)
Верујем да би цео овај део постао много атрактивнији :vops:

Old-Lantern-291057.jpg

http://www.featurepics.com/online/Old-L ... 91057.aspx

Bas ta ! :kk:
 
Uslikao sam onu stranu gde su skinuli skele.

Ona klima, znam na koju misliš i dalje postojano stoji, jer kako reče neko
ovde tj. kako su njemu preneli, ona je na prozoru.

Što je laž i idiotizam plasiran od strane nadzornika radova, jer ta klima nije na prozoru
već na stubu kraj prozora. Ja prijavih to Beokomu juče još.

Gago komentarisao sam izbor boja i kvalitet radova, koji je stvarno na vrhunskom nivou.

Ove cevi, to je nažalost deo šireg problema što se tiče klima u ovom gradu.

A Blic ni ne želim da komentarišem, ako je njima jedini problem to što su do pola uradili
a ne i devastacija tj. uklanjanje originalnih vrata, onda o čemu mi možemo da pričamo.

Nema ovde više ozbiljnih novinara niti novina, barem ne svakako onih koji se bave gradskom
tematikom.
 
Mogli su da je sakriju na vise nacina nova rupa pa sa unutrasnje strane da se zsmaskira itd itd
 
Da mogli su, opet, ko zna da li je vlasnik stana izašao u susret, nakotilo
se dosta g_ovana u tim lepim zgradama koji ne bi prepoznali osećaj za
estetiku da ih lupiš time po glavi.
 
Студентски трг, пакет 3 зграде...

2lbkf4p.jpg
 
Šta se to dešava u Karadjordjevoj?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bu hu, suze ronim za te stanare, koje su jelte iznenadile skele. Ne znam za koga više
suze ronim da li za njih ili za one jadne duše u Obilićevom vencu koji su takođe zatečeni
radovima na proširenju pešačke zone.

Da imaju iole obraza da se pokriju ušima i da ćute.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=440319#p440319:ue1jm27z je napisao(la):
kkorisnikk » Čet Mar 16, 2017 2:58 pm[/url]":ue1jm27z]Bu hu, suze ronim za te stanare, koje su jelte iznenadile skele. Ne znam za koga više
suze ronim da li za njih ili za one jadne duše u Obilićevom vencu koji su takođe zatečeni
radovima na proširenju pešačke zone.

Da imaju iole obraza da se pokriju ušima i da ćute.

....kkorisnicek ti bi u svojoj euforiji mogao da nabavis i par fantomki za gradjevinske radnike... :)

nije da se ne radujem sto nam budzeti dozvoljavaju da se grad sredjuje, ali smatram da je nacin izvodjenja radova na ovakav nacin KRIMINALAN
 
Smajli ti je iskreno bio krajnje nepotreban, ako si ga koristio da ublažiš
svoju i više nego uvredljivo paralelu. Gde sam ja ikada podržavao de facto kriminalno rušenje u Savamaloj.


Drugo, po meni ti isti stanari su izgubili pravo da se bilo šta pitaju zbog svog višegodišnjeg
nemara prema zajedničkim prostorijama, fasadi i zgradama u kojima žive (ČAST IZUZECIMA).

Nema tu nikakvog animoziteta, već nazovimo stvari kako jesu, to je licemerje, kako ovih ovde tako
i onih u Obilićevom vencu.

Svi oni vrlo dobro znaju svoja prava, ali zato kada dođemo do njihovih obaveza tu su manji od makovog
zrna.

Slikaću fasadu svoje zgrade na Novom Beogradu jednom prilikom, čista nigde grafita, a sam bog zna
koliko smo se grafita nagledali i sve obrisali. Jedno vreme su grobari bili aktivni, a onda dođu delije.

I šta radimo mi kao ulaz, nekako skupimo pare i ISPESKIRAMO ne zamažemo fasadu.

Ako mogu to ja da radim i to na Novom Beogradu, šta je problem njima to s vremena na vreme da urade
u samom centru grada. Ako je išta kriminalno u ovoj priči to je njihov decenijski nemar i večita filozofija,
samo u mom stanu da mi je čisto, a čim zakoračim prag briga me.

Pozdrav veliki tebi, moj ti je savet podnesi krivičnu prijavu zbog ove akcije, kao zabrinuti građanin naravno,
nemoj sve da ostanu mrtvi bajtovi na ovom forumu. :kafa:
 
Kkorisnik mozete da stavite antigrafit zastitu protiv grafit stoke
 
Vrh