Šta je novo?

Blok 67a "Neimar V"

Koliki je ova zgrada imala potencijal ocigledno ni arhitekta nije uvideo.Stativa u nadoknadi vremena.
 
Lepo izgleda, ali da li je zaista morao toliki procenat izgradjenosti? A parking mesta jedva da postoje. I onda se to prodaje kao neka ekskluziva. I nije netacno, eksluziva je relativna stvar, a mi nemamo bolje od toga. Vrlo tuzno stanje stvari.
 
Да је и средишњи део урађен у опеци и поштеђен ових кавеза била би ово чиста 5-ица. Но и овако се ради о далеко квалитетнијој архитектури од суседног А Блока.
 
Kavezi su valjda balkonska ograda i maska za klimu ujedno moze fotosop sa doradom delija
 
Da zaista, terase su sa malo više pažnje mogle daleko lepše da ispadnu. Nije čak potrebno ni da budu staklene ograde, već samo malo pažnje u dizajniranju same ograde.
I čini se da su lepih gabarita.

PS Mada što više gledam više mi i ovako leže.
 
Мислим да су терасе дизајниране овако да обесхрабре застакљивања, али ограде су свакако требале да се сизајнирају мало другачије - овако изгледају као кавези за папагаје.
 
Jel ovo prava cigla ili ona imitacija?
 
Mislim da je projekat SAVADA 2 potvrdio neozbiljnost Neimara. Rok zavrsetka radova (April 2017) koji stoji na bilbordu ispred je prekoracen. Same zgrade mi deluju dosta mracno, kombinacija boja fasade je dosta tamna, tome dodatno doprinosi i ograda na terasama - ugalj boje. Zanima me i razmisljane arhitekte koji je stavljao one male ( cik -cak terase ??? ) , cemu sluze? a cak ni estetski nisu lepe. Takodje i kolicina svetla koja ce doalziti do onih prozora koji se nalaze tik ispod tih terasa, mislim da ni o tome nije vodjeno dovoljno racuna. Moje licno misljenje je da je projekat zgrada SAVADA 1 lepse izgleda, i da su boje dosta bolje uskladjene, iako je postojalo dosta veliko odstupanje u odnosu na render.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=450311#p450311:qsq7m0f0 je napisao(la):
Giugiaro » Tue May 09, 2017 10:42 am[/url]":qsq7m0f0]Mislim da je projekat SAVADA 2 potvrdio neozbiljnost Neimara. Rok zavrsetka radova (April 2017) koji stoji na bilbordu ispred je prekoracen. Same zgrade mi deluju dosta mracno, kombinacija boja fasade je dosta tamna, tome dodatno doprinosi i ograda na terasama - ugalj boje. Zanima me i razmisljane arhitekte koji je stavljao one male ( cik -cak terase ??? ) , cemu sluze? a cak ni estetski nisu lepe. Takodje i kolicina svetla koja ce doalziti do onih prozora koji se nalaze tik ispod tih terasa, mislim da ni o tome nije vodjeno dovoljno racuna. Moje licno misljenje je da je projekat zgrada SAVADA 1 lepse izgleda, i da su boje dosta bolje uskladjene, iako je postojalo dosta veliko odstupanje u odnosu na render.
Te cik-cak terase su kompletan visak, a i to uokviravanje bojom uglja je moglo znacajno suptilnije da se izvede.
 
parket?
Da li se neko seća, šta su nam obećavali u Savadi 2, parket ili TARKET? Ovaj tarket deluje jeftino i ne sija se.
 
Mat lak je godinama popularniji od sjajnog laka.
Mozda je to razlog sto se "ne sija"?

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Fasadna cigla mi je daleko lepsa od ovog fejk drveta na fasadi.
 
dobra je izolacija, nema potrebe za vise rebara.
 
Da li neko zna kad je planiran zavrsetak radova?

Obzirom da je na jednom bilbordu pisalo da je rok za zavrsetak radova april 2017, na drugom maj , a mi bogami polako udjosmo u jun, a radovi jos u toku.

Vrlo neozbiljno, moram priznati.
 
У уговору стоји да је завршетак радова 31. јул, а купцима су најавили почетак примопредаје од половине јула.

Иначе завршетак радова се сматра тренутак кад се преда захтев за технички пријем објекта.
 
Kakvi su im "mali" stanovi?
Ako ih uopšte ima na tržištu?
 
Da li je ovo PVC stolarija crne/tamne boje spolja ili ALU? Na slikama stanova unutra, koliko vidim, je beli PVC.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=456796#p456796:1w2r6wxc je napisao(la):
Драган » Čet Jun 08, 2017 12:04 pm[/url]":1w2r6wxc]У уговору стоји да је завршетак радова 31. јул, а купцима су најавили почетак примопредаје од половине јула.

Иначе завршетак радова се сматра тренутак кад се преда захтев за технички пријем објекта.

Kolega, koji je kupac stana u ovom naselju, kaze da mu u ugovoru pise da je rok za predaju zahteva za tehnicki prijem 30. Jun 2017.

A meni se cini da Neimar do tog datuma nece to zavrsiti, obzirom da su jos uvek skele na objektu, lokali u prizemlju jos uvek nisu svi malterisani ...
 
Извињавам се, у праву си, 30. јун.

Тај део не знам, да ли ће завршити. Имам информацију да почињу са примопредајом станова од јула па ћемо видети...
 
Vrh