Šta je novo?

Ко им ово дозволи? (nelegalna, divlja gradnja)

mislim da na twitteru reče 10 objekata iliti temelja a bilo predviđeno još deset kada ono pojaviše se gazde sa papirima o legalizaciji i kraj. Sad je lopticu prebacio na druga Vesića i sekretarijat.
 
Baš kilave
21529539313646261e4c117eaca22aba.jpg


Poslato sa telefona
 
Kilave posto cuvaju donji deo objekta.
 
Откуд ти то? Што би се онда оволико бавили?
 
Pa u pocetku nije bilo rijesenje za prizemlje umedjuvremenu je grad donjeo isto a zi opstine nbg tvrde kako ga jos nisu dobili bar tako pisu novosti kaze sapic sprovesce kad dobije
 
Ovakvi objekti na frontovima novobeogradskih ulica nemaju nikakvog opradanja. Često imamo prizemne lokale novobeogradskih blokova potpuno prazne bez zakupaca, a onda prema ulici se na travnjaku nazidaju kiosci i divlji objekti. Većinu tih objekata treba rušiti.
 
227dcc990e66e9fa4fac522dea35a695.jpg


Ne znam da li je neko od vas primetio juce je nn lice usrafilo reklamu za keramicara u sred terazijskog tunela. danas je uklonjen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad bi onu agenciju poskidali sa turistickih putokaza i onog majmuna sa laptopovima i sijaset drugih
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=459509#p459509:gwjctadx je napisao(la):
Bulbulderac17 » 17 Јун 2017 06:22 pm[/url]":gwjctadx]
227dcc990e66e9fa4fac522dea35a695.jpg


Ne znam da li je neko od vas primetio juce je nn lice usrafilo reklamu za keramicara u sred terazijskog tunela. danas je uklonjen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Мислим да је неко пре извесног времена на некој од тема поставио слику са том рекламом. После извесног времена је скинута, а ево сад поново је бахати дебил у мозак опет то урадио. Добро је да су је скинули поново, а надам се да ће по подацима са те табле доћи до тог вајног керамичара и примерно га казнити.
 
Za ovako parkiranje bi od mene odmah dobio izduvanje guma. Ako ponovi sledi busenje.
 
@Џон Траволта, пребаци слике у тему "Бахато паркирање, бахати возачи и малограђанштина" viewtopic.php?f=3&t=1544&start=4200#p459628 , пошто је више за ту тему.

Иначе у ком делу града, или у ком граду, је овај бахати "бечлија" овако заузео два места ?
Имаш укњижен плусићћћ
 
Mogli bi da ga putaju i za ono parce ulice kako je zagradio dok sto se tice porjekla novca mislim da nu nije problem da objasni imao je najace ugovore u vaterpolu
 
Kakav crni zakon o poreklu novca? Pa to nije nikome od politicara u interesu (bilo vlast, bilo opozicija).

Kada bi se ukrstili razni podaci (a Pistaljka i slicni to vec rade) videlo bi se da je sav imetak stecen od kada su u politici stecen na sumnjiv nacin.

Nisu samo politicari u pitanju vec skoro svi biznismeni koji su uspesni u Srbiji. Takvi biznismeni ne bi uspeli da zarade ni 10% od onoga sto imaju da rade u normalnoj zemlji.

ps: Naravno, izuzeci cine manje od 10%.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=460351#p460351:2560f3xe je napisao(la):
DzonTravolta » Uto Jun 20, 2017 11:52 pm[/url]":2560f3xe]Ne znam da li je bilo :D
19424259_2317878391770587_4426872149638013403_n.jpg
Fejsbuku.
Originalan, pomalo duhovit, efektivan i ne-nasilan način da se skrene pažnja na bahatost. Do-bar. :D Naravno ostaje pitanje koliko će sve to imati uticaja na vlasnika al u svakom slučaju, dobra forica.
 


Predpostavljam da je ovo bilo vec, mozda i ne. Ali ja tek sad videh i frapacija momentaln. Izvor Facebook. Ripanj.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=461267#p461267:3pygd3de je napisao(la):
Paulista » 25 Јун 2017 12:23 am[/url]":3pygd3de]

Predpostavljam da je ovo bilo vec, mozda i ne. Ali ja tek sad videh i frapacija momentaln. Izvor Facebook. Ripanj.
file.php
Била је једна слика пре пар година, на овој истој подтеми, кад се још ово ругло градило !
 
Vrh