Šta je novo?

Smehoteka

A viđam tog pajsera po gradu s vremena na vreme. :mrgreen: Ima i onaj zemunac u džipčini sa tablicama ''MUNZE''.
 
@Земљани, "шта је то ј....е", је Хаманова (Hamann Motorsport) прерада БМВ-а серије 6, односно 650и кабриолет (Ф13), 4395 кубика, 560 коњића. Мислим да је овај тип имао и Ланчију са исто овом личном таблицом.

Мислим да не би било лоше да се слика и коменатри на ову таблицу пребаце у подтему "Нове регистарске таблице", на исто овој теми "Релакс".
 
Hvala Gago, nisam znao za tu temu. Prebacio sam. Ja bi to preveo kao "šta je.ote?!". Prolete nešto pored mene juče dok sam vozio u Glavnoj u Zemunu, ja pogledam kad vidim neki kabriolet. Pogledam tablicu i ... ne mogu da verujem, hehe oduševim se kako se neko ovog naziva setio. A pošto volim nove ideje, ovo me je baš oraspoložilo. Reko čekaj moram da ovo slikam, i onda sam ga jurio ulicama dok ga nisam sustigao na semaforu pre hotela Jugoslavija i još mi se namesti u drugoj traci da ga lepo slikam.
Ali taj momenat, voziš, gužva u Glavnoj, neko proleti celom ulicom sa WTF...hehe
 
@Земљани, видео сам да си пребацио, хвала. Иначе @Џонисв на теми о таблицама, поставио ко је власник овог прерађеног БМВ-а, па сам се сетио да је тип нешто муљао са колима, тужио Делту итд.

Овакве таблице нису ништа ново. Имаш их по свим земљама, а зашто се такви који их имају "ложе" на баш такве таблице и плаћају то, то само они знају.

Имаш на форуму о аутомонилизму "Гаража", где сам исто члан, баш тему о регистраским таблицама "Занимљиве регистарске таблице" где се постављају слике интересантних таблица, и код нас и у свету. Погледај ту тему, а ово ти је задња страна:
http://forum.garaza.rs/viewtopic.php?f= ... ce#p711906

Можда ћу ти украсти ову слику и поставити баш на форуму Гаража.
 
89c41cfbe458fe9bf3c3dd09b66ce9ca.jpg


Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
 
počeo da bega.... da ga Palma ne uhvati, vikao: „ Nisam ja lezbejka, ..., ja sam fudbaler ! ,,
:lol: :laugh: :lool: :p :lol:

+1 :D

da ne bude zabune akcenat je na telegenciju orjentacije i profesije :lol:
 
Glava ulica u Zemunu. Izlog sa "ponudom". Ne znam zbog čega različite cene kada su sve rađene u istom kalupu?
 


Nema sumnje da se radi o jednoj od najbizarnijih krađa u poslednje vreme.

Policijska patrola u holandskom Lelystadu je početkom avgusta zaustavila Renault Twingo koji je na krovu vozio neprimeran teret. Naime, vlasnik je odlučio da na krovu malog Renaulta preveze stubove javne rasvete, i to ne jedan, već dva. Da stvar bude gora, ovo nije jedini problem zbog kojeg će vlasnik ležati u zatvoru.

Osim što je u trenutku zaustavljanja policija utvrdila da je vlasniku vozačka dozvola istekla još prošle godine, Twingo je bio tehnički neispravan i neregistrovan. Osim toga, vozač je odbio alkotest, a naknadno je utvrđeno da je benzinom napunio auto na obližnjoj benzinskoj pumpi i da je pritom pobegao bez plaćanja.

Lokalna policija je naknadno saopštio da je vlasnik Twinga nakon ispitivanja priznao sve prekršaje, ali i kriminalna dela. Auto mu je oduzet, a vlasnik se trenutno nalazi u zatvoru. Jedina otvorena nepoznanica je kako je uspeo da ovakav teret smesti na krov malog automobila...

Izvor: Index.hr

Foto: Facebook/Lelystad politie
 
Vrh