Šta je novo?

Hotel Mona [ 18.000m2 ]

Borisa znam iz vidjenja. Skabo bs je iza u Sibinjanin Janka. On je isao u prvu samnom kao i mnogi iz tog kraja.

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
 
Znam isto brdo ljudi koji si isli u prvu koji su godiste 86-82. Bila je dobra atmosfera u tom hotelu kao neko malo naselje.
 
Jeste. Bila je. Onda znamo neke ljude obojica ;)

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
 
@CASTELBIANCO pogresio si inicijalno oko lokacije Napred-ove zgrade ali si se pravilno ispravio.

Ono sto mene zanima je problem trafo stanice koja je projektom predvidjena kako u hotelu Mona tako i u zgradi koju zida Napred.

Kako mislite da je moguce na prihvatljiv nacin resiti ovaj problem?
 
Pa imas masu zgrada u bg koje u svim sastavu imaju trafo postoje propisi oko toga
 
Video sam da je sve češće slučaj da se projektom traži postavljanje trafo stanice verujem zbog toga što su u pitanju infrastrukturno nerazvijene parcele pa nije prihvatljivo povezivanje na obližnju postojeću trafo stanicu ( mozda ne zbog samog objekta koji se gradi ali zbog toga što se očekuje dalja gradnja u blizini...).

Mislim propisi lepo zvuče ali da vidim tog junaka koji će u prizemlju kupiti stan...

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=489258#p489258:1naimfmf je napisao(la):
CASTELBIANCO » Pet Nov 03, 2017 11:22 pm[/url]":1naimfmf]Hvala zemljani. A moguce je i da sam pogresio pa da je u pitanju magacin pre mone. Na cosku sa Solunskom.
59978abbedc2121bf3a13064de530bdb.jpg
e8dff722b97a0b47a74a737768066eb2.jpg


Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока

Sta je planirano na mestu gde je taj magacin? Ako je uopste nesto?
 
Upravo taj Napredov projekat. Za zgradu Vojnog hotela ne znam. Ali ona je ispod a zgrade sa desne strane imaju tu simetriju pa sam pogresio kvart u pretpostavci za izgradnju Napredovog objekta

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=489948#p489948:3u8t270f je napisao(la):
Rins » 06 Нов 2017 08:34 pm[/url]":3u8t270f]

Mislim propisi lepo zvuče ali da vidim tog junaka koji će u prizemlju kupiti stan...

Људи масовно зидају куће испод далековода ... шта ти је један трафо ...
 
Inače iz priloženog se vidi da se ne radi samo raščišćavanje terena, već se kopa prilično u dubinu temeljne jame, a vidimo i rok za završetak radova: April 2020.
 
Kopa se toliko zbog podzemnih parkinga. Bilo bi dobro da ovi u staroj zgradi tj. ta strana na koju se hotel naslanja i koji su sad ostali bez pogleda na dvoriste da stave na prozore ona ogledalo stakla. Em ce njima biti od koristi a em ce i spolja to izgledati bolje sa estetske strane.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=492553#p492553:wkcz9fdd je napisao(la):
Nebojsa » Sre Nov 15, 2017 1:31 pm[/url]":wkcz9fdd]Kopa se toliko zbog podzemnih parkinga. Bilo bi dobro da ovi u staroj zgradi tj. ta strana na koju se hotel naslanja i koji su sad ostali bez pogleda na dvoriste da stave na prozore ona ogledalo stakla. Em ce njima biti od koristi a em ce i spolja to izgledati bolje sa estetske strane.

Ta zgrada na koju se naslanja je takodje u sklopu fabrike "Mona" i tu postoji sporedni ulaz i sa te strane ulice, ne samo glavni iz Cara Urosa.
 
Stigla je i jedna ispravka po pitanju kategorizacije hotela, u planu je hotel sa 4 zvezdice.
 
nadam se da su namerno lupili sto dalji rok. realno to bi moglo ranije da se zavrsi.

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
 
Sada je malo teže slikati jer je gradilište ograđeno, pa mora praktično da se dođe do samog ulaza. Ipak radi se ozbiljno iz dana u dan:



Ima kolega forumaša koji imaju pogled sa visine, pa nek izvole podeliti koju kvalitetniju sliku.
 
A danas imam šta videti. Majstori peru ulicu ispred ulaza u gradilište (pomislih: baš lepo bogami):

Pogledajte prilog 1

A unutra sve kićeno i zlaćeno (pomislih: spremaju se za posetu oca nekog guzonjinog sina)



Smeši se kamen temeljac izgleda.
 
Jel ima neko neki kontakt telefon ili email, da se obratim Predsedniku? Hoću da ga iznajmim na period od par sati za jedno tri nedelje, kad budemo popravljali šaht ispred zgrade. :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=497223#p497223:dgspxte9 je napisao(la):
sev » 30 Nov 2017 10:14 am[/url]":dgspxte9]Legla i Mona na rudu :D :D

Direktor Moninih hotela pre 4 dana na twitteru
Tomislav Momirovic‏ @TomaMomirovic
Nov 26

Prosetao se pored Beograda na vodi.
Zivim u #Beogradu 35 godina i ne razumem kako neko moze da bude protiv te price.
Izgleda sjajno!

Ja tebi vojvodo, ti meni serdare...
 
Bem ti Srbiju kad direktor lanca hotela koristi postapalicu prica, koja je bila neprijatna i kad se pojavila a sada je samo jadna
 
Vrh