Šta je novo?

Trotoari

↑ +

Za ovo bih pre rekla "bivši trotoar" ako je u frontu fotografije trotoar, a rekla bih da jeste.
 
Možda je ovo moglo u temu „Ko im ovo dozvoli”, ali trotoar je u pitanju, pa sam zato postavio ovde. Izuzetno mi smetaju sve prepreke na trotoarima, bilo da su to žardinjere, trafike, bašte kafana, ili kao u ovom slučaju, putokaz na sred pešačke staze:


Da li neko razmišlja kad daje dozvolu za postavljanje ovih putokaza? Zašto su koristili dva stuba, umesto jednog, malo jačeg? Verovatno im je ovako bilo jeftinije i lakše, a pešake i bicikliste ko šiša, nek paze gde idu...
 
Ukrajina

800px-Big_bus_Bogdan_A801.10.JPG


Srbija

1280x0_zelengorska-behaton.jpg



Jedni Ukrajinci su u stanju da postave i održavaju kako treba ploče nasred prometnog kolovoza a naši panjevi ne mogu ni trotoar da naprave a da se ne raspadne. :bash:
 
Ukrajina je drzava u problemu, a mi smo problem koji imitira drzavu...

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
@laki72
Prevazišao si i Kjerkegora.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=484515#p484515:2rn0o5nz je napisao(la):
Ksenija » 12 Oct 2017 08:53 pm[/url]":2rn0o5nz]@laki72
Prevazišao si i Kjerkegora.

Па, Лакијева мисао је више афористичарска. Кјеркегор би инсистирао на вери да ће Србија постати држава. А ту веру је, иначе, у потпуности одвајао од разумног очекивања, и сматрао је ступњем који долази после резигнираности...
 
@Пантограф
Ti si prevazišao i משה בן מימון.
Uopšte nije bitno kog filozofa sam navela jer moja nazovi opaska vis a vis lakija je bila Kjerkegorska.
Bre, @Пантограф, stvarno znaš da cepidlačiš kao svaka 10 snaha.

 
Prijaviću preko inicijative.

Ništa mi nije jasno, da baš niko od tih koji su ovo osmislili, radili, nadzirali, nije zastao i rekao: aman ljudi, šta ovo radimo.
 
Redovno to rade ibdje je uocljivo samo zato sto je uzak trotar i to satro nazovu vracanje u predjasnje stanje
A neko im iz grada potpise kako je to uredu i to tako prolazi
 
Snimak je los ja vidim samo dvije boje asfalta tamnu novu i svijetlu staru ili je to beton
Ako je bio behaton a nisu ga vratilli vec asfaltirali to je onda ludost prve vrste
Ima li fotka gdje je bio behaton
 
Zamisljam neku osobu sa invaliditetom kako ide kolicima preko, ili majku sa detetom u kolicima.. ne bude se dete naspavalo u setnji...
 
Mozda su ga uvaljali kako treba ali nevjerujem
 
mali polu of al kad smo vec u ,, komšiluku,, :)

Kakava je situacija sa obližnjim kamenolomom ,, Kijevo,,
(vidim ima ,,materijala ,, da radi još.... al ne bi bilo dobro da se do kraja sve iscrpi i time grubo šire naruši reljef, klimu biodiverzitet...)
da li se razmišlja i planira u skorije vreme nj. pretvaranje u novi SC- rekreativno jezero
a do koga ce onda trebati i biciklistička staza i trotoari do nove i čiste Bg atrakcije.
... ili ce poslužiti po zatvaranju kao deponija.... :roll:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=509731#p509731:10ghrm9z je napisao(la):
boca-ica » Пет Јан 19, 2018 9:30 am[/url]":10ghrm9z]mali polu of al kad smo vec u ,, komšiluku,, :)

Kakava je situacija sa obližnjim kamenolomom ,, Kijevo,,
(vidim ima ,,materijala ,, da radi još.... al ne bi bilo dobro da se do kraja sve iscrpi i time grubo šire naruši reljef, klimu biodiverzitet...)
da li se razmišlja i planira u skorije vreme nj. pretvaranje u novi SC- rekreativno jezero
a do koga ce onda trebati i biciklistička staza i trotoari do nove i čiste Bg atrakcije.
... ili ce poslužiti po zatvaranju kao deponija.... :roll:
file.php
Како сам чуо, држава је преузела каменолом од Италијана ваљда. Производња је аутоматизована.
 
Kao śto je @direktor spomenuo, reklamni izlozi ispred RK Beograd kod Fontane su uklonjeni. Prijavljujem ih bar 10 godina.

No, sreći nema mesta jer su izloge zauzeli automobili. Istina je da ima mesta za sve jer taj trotoar nije baš prometan, ali neko rešenje treba da se nađe.

cc14ad454749b5ab75112ff23fb17706.jpg
7a43e59dc979eba51631dd62a2f7c1f4.jpg


Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
Ce kako su odjednom otkrili da mogu tu da se parkiraju
Do skoro nije bilo kola treba staviti stubice i pauk da posjeti lokaciju
 
Vrh