Šta je novo?

Privatni prevoznici

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=481159#p481159:1ppvgteo je napisao(la):
Gaspar18 » Thu Sep 28, 2017 3:48 pm[/url]":1ppvgteo]Стигли нископодни Лиази 5292 и на 68... Тамнава је купац...
Evo ga premijerno.
Unutra ne mirise na novo vec smrdi. Glava me zabole...
20171006_095359-1.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=483068#p483068:1qsle7jl je napisao(la):
Miroslaves » Pet Okt 06, 2017 5:03 pm[/url]":1qsle7jl]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=481159#p481159:1qsle7jl je napisao(la):
Gaspar18 » Thu Sep 28, 2017 3:48 pm[/url]":1qsle7jl]Стигли нископодни Лиази 5292 и на 68... Тамнава је купац...
Evo ga premijerno.
Unutra ne mirise na novo vec smrdi. Glava me zabole...
20171006_095359-1.jpg
Kao što i Ikarbusevi smrde na novo
 
Smrde i novi Ikarbusi ali stvarno ništa nije poput Liaza. Kod Rusa i Azijata je to izgleda postalo normalno (sve dok kupac ne uloži primedbu). Sećam se kad sam bio u Rusiji pre par godina, vozili su nas nekim Yutong-om koji je već bio u službi bar 3 godine pa je i dalje zaudarao na plastiku. Baš onako da štipa za nos, da ti se povraća. Verovatno zato što koriste najjeftinija i samim tim najkancerogenija moguća sr*anja.
 
Gledam ovog Liaza neki dan...vidim novo vozilo...a po izgledu kao iz prošlog veka...
 
Људи овај Лиаз уопште није хуман. Данас сам се возио њиме на линији 33 и морам да нагласим да у аутобусу нема горњих шипки за држање и да фале седишта која су по мојој процени скинули аутопревозници због премале удаљености. Унутрашња комбинација боја је такође архаична. Једино што ми се свидело је звук мотора :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=483813#p483813:1v14vun1 je napisao(la):
Johnest_Hon » 10 Окт 2017, 11:26[/url]":1v14vun1]Gledam ovog Liaza neki dan...vidim novo vozilo...a po izgledu kao iz prošlog veka...

брате, руски дизајн. шта си очекивао? ово је још одлично за њихове стандарде
 
На Алтини виђене Темзе нове са папирним таблицама, колико видех има их 10 до 15. Обзиром да су Унакоп и Бамирон ту близу, не би ме чудило да су решили пола пола да се узме...
 
Ćurdićevi krševi počeli su da izbezumljuju ljude. (Link ka kratkoj vesti o protestu zbog katastrofalnog prevoza na liniji 35: http://www.blic.rs/vesti/beograd/protes ... za/wmqb2se) Poslovna politike te firme otkako postoji je da kupuje i koristi najraspalije moguće buseve koji se stalno kvare. Indisponiran sam činjenicom da im je i dalje dozvoljeno da posluju.

Gesendet von meinem SM-G850F mit Tapatalk
 
Gazda Curdica je jaka glava, covek je udao cerku za jednu od jakih glava u DJP!
 
Gaspar18":q0v3ztij je napisao(la):
Gazda Curdica je jaka glava, covek je udao cerku za jednu od jakih glava u DJP!
Onda ovim ljudima ostaju jedijo tužbe protiv DJP i beskrajne prijave za svaki nerealizovan polazak. I nad popom ima pop.
 
Лекон, Лу(д)и травел и Ћурда су дефинитивно најгори.
 
100 puta do sada sam spominjao poslednji polazak linije 68 iz Bloka 70 kada vozi Klošar (Šumaher) sa P41613, prevoznik Tamnava trans. Uvek sam se vozio od mene do Zelenog venca i jedino što sam tada mogao da primetim je da kreće ranije, da vozi mnogo preko ograničenja, da skreće sa trase. No, pre par nedelja se namestilo da se drugar i ja provozamo od Bloka 70 do Zelenog venca i hronološki to je išlo ovako:
Iz Bloka 70 kreće u 22:32 (može se podneti).
Staje na prvoj stanici u Gandijevoj da izađu neki ljudi koji su se vozili jednu stanicu.
Skreće u Jurija Gagarina i odmah prelazi u srednju traku preskočivši stanicu Gandijeva iako je bilo dosta ljudi na stanici. Na našu dreku da nije stao na stanicu, dobijamo odgovor da ga boli k...c.
Nastavljamo glasno prozivanje Klošara koji potom ipak staje kod Kineza i kad skrene u O. brigada.
Kod Extra centra prelazi na debelo crveno (nije se tek uključilo) i prolazi stanicu kod Tehničke škole, ali se bar udostojio da uspori da vidi jel neko hoće da uđe.
Nakon toga prelazi na crveno raskrsnicu sa Đorđa Stanojevića, čim se za pešake uključilo crveno.
Preskače stanicu kod Bloka 38 iako mu je jedan dečko mahao da stane. Naša dreka nije mnogo pomogla.
Staje kod Crkve i kod Merkatora. Kod Merkatora smo rešili da ga malo zadržimo, pa je drugar koji je izlazio prilično dugo to radio.
Kod Arene je bilo ljudi, udostojio se da bar uspori i kad je video da niko neće, produžio je dalje.
Posle mu se uvalio EKO 1 ispred, prešišao ga je u Milentija Popovića, tako da od Merkatora nije stao nigde do Zelenog venca.
Vozio je prilično brzo, mada ne kako ume i non stop je gledao u nas, pošto smo nastavili da ga pljujemo.

Više nema koji broj nisam zvao, gde ga nisam prijavio. Ovaj bezobrazluk traje već godinu i po dana. Ostalo je još lično da odem u preduzeće. Ili da se nadam da će već jednom naleteti na nekog sa kratkim živcima.
 
A da ga sledeci put snimis telefonom cjelu voznju i stavis na yt pa da kad osvane po novinama moraju da se pravdaju pa da vidimo kako ce to da izgleda
 
To je svakako dogovor da uradimo sledeći put. No, razne obaveze i ostale stvari nam nikako ne dozvoljavaju to zadovoljstvo. Ali biće uskoro.

Inače, u subotu je ugasio displeje i tako vozio kroz Bulevar Zorana Đijnđića, da ne bi stajao na stanice.
 
I kad su koncerti ili utakmice u Areni, pa je u vreme poslednjeg polaska gužva ispred iste, on lepo skrene sa trase. I tako već godinu i po.
 
Taj majmun iz odvratne Tamnave bas trazi batine, steta je sto mu neko iz 38og ne naleti, jer i tamo ima ljudi sa kratkim fitiljem, narocito u vezi 68 uvece... Autokodeks je bio suvo zlato za ove majmune...
 
Odužila se utakmica Valensija-Barselona, pa nisam stigao da dotrčim do stanice. Zato ovaj katastrofa mini-snimak. Nažalost, ne vidi se da piše Tamnava trans, ali njemu se rotiraju terminusi 68-ice, a na videu se vidi da natpis stoji u mestu, tako da mi verujte na reč. I jasno vam je da pri ovoj brzini nije stao na stanicu. I svetla su ugašena u salonu. Sutra će biti bolji snimak, direkt sa stanice, pošto je ovaj snimak neupotrebljiv.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6bb9gjxOhR4[/youtube]
 
Udju provozaj se snimi iz busa majmunisanje od voznje
 
Hoću, kad budem mogao da uđem. Kako sam sada mogao kada mi nije stao na stanicu. Moraću izgleda na početnu. :D
 
Vrh