Šta je novo?

ABlok - Blok 67a [ Stambeno poslovni kompleks | 137 000 m²]

Pa zar nemaju onu ulicu izmedju savaade i njih sta to moze kako kome pane na pamet da dodaje sebi izlaze na bulevare
 
Da, Uroša Martinovića ali u sećanju mi je slika makete koju sam negde video i na kojoj ima i tu jedan izlaz kao i ulaz iz J Gagarina.
 
Uopste im ne bi dao to kao sto bi zatvorio jos par ukljucenja na jg polu divljih i mafijasko lopovskih samo jer nekog mrzi da koristi blokovsku saobracajnicu plus istu pregradi
 
Извињавам се на "унакрсном писању" по разним темама, али никако не успевам да дођем до конкретних информација па бих замолио колеге форумаше из А-блока (а може и оближње Саваде) да ми одговоре на питање из овог поста:

viewtopic.php?f=16&t=601&start=2075#p497459
 
Kako je nama objasnjeno to je izlaz iz garaza za 3 fazu i verovatno 4. Vec su napravili ulaz iz Jurija Gagarina ka A bloku.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=498203#p498203:vz74utb7 je napisao(la):
Nebojsa » Uto Dec 05, 2017 12:12 am[/url]":vz74utb7]Isekli su nekoliko zrelih i debelih stabala lipe duz Oml. brigada kod stanice gspa. Drvece je bilo skroz zdravo!!

Ruzna slika na delu gde drveca vise nema, radnici kazu da nemaju pojma zaste se sece samo da im je dat nalog da se drvece ukloni. Moja predpostavka je da ce da prave prilaz za parkiranje dostavnih vozila za restoran i jos par firmi koje posluju u suterenu zgrada a poprecna ograda koja izoluje stanicu gspa sa obe njene strane je postavljena pre desetak dana - dve nedelje odprilike. Videcemo sta ce se desavati i sta su naumili sa svim ovim.

Stvarno zaslosno !!!

Steta je stvarno... A onda kada vidim sta sve u nekim drugim zemljama postoji, e onda se stvarno smorim !!!

Zamislite da ovi nasi iz gradskog zelenila imaju ovakvo vozilo ?!?

https://youtu.be/EOT73qhu5LE
 
Pa jesu li posekli duž celog bloka ili samo za izlaz?

eyla":35kwjz33 je napisao(la):
Kako je nama objasnjeno to je izlaz iz garaza za 3 fazu i verovatno 4. Vec su napravili ulaz iz Jurija Gagarina ka A bloku.
To je nešto novo?

Kako ste zadovoljni 3. fazom? Čuo sam da je nešto bolja od prve dve.
 
Ne, taman posla da su posekli duz cele strane bloka, drvece je poseceno samo tu na tom mestu i to nekoliko stabala. Ili se pravi ulaz/izlaz za blok koji ce se nadovezati na internu ulicu koja razdvaja objekte duz J. Gagarina od ostatka ili je nesto drugo poput nekog prilaza za dostavna vozila jer ne mali broj puta sam video gore na trotoaru parkirana kola i kombije i naravno razgazenu travu preko koje prelaze.


[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=498221#p498221:2crl9nwo je napisao(la):
direktor » 05 Dec 2017 01:52 am[/url]":2crl9nwo]A da ti to nama fino fotkas
Nisam stigao da uslikam mozda cu sutra ili ako neko u medjuvremenu bude prolazio nek opali koju fotku.
 
Suzdrzacu se od komentara dok nevidim fotke a za bahatost i voznju po trotaru postoji rijesenje stubici kamera kazne
Sto se tice vozila za sadnju presadjivanje nekad ga je posjedovalo zelenilo beograd postoji fotografija sadnje ispred danas kraunplaze
 
Baš me zanima kako su uspeli da u urbanističkom planu proguraju još stambenih kvadrata. Možda sa onim velikim lokalima u 3. i 4. fazi i pričom o šoping zoni.
 
Nije mi baš najkasnije? Oni će pored stanice da naprave uključenje u O. Brigada?
 
Ne znam kako je u prethodnim fazama jer nisam imala priliku da ulazim u te stanove. Mi smo prilicno zadovoljni izgradnjom u nasoj zgradi. Lepo i smisljeno su uradjeni prilazi ka liftovima, panorama lift je interesantan, fora sa portirom ima svoje prednosti, stepenisni deo je sirok, lepo uradjen i svetao. Garazna mesta deluju ok..malo je nezgodno oko skretanja u garazi ali postoji inicijativiva da se postave ogledala. Komsije na nizim spratovima imaju problem sa grejanjem( mislim da je tako bilo i u prethodnim fazama) a na visim spratovima je za sada sasvim dobro. Podno grejanje u kupatilima je za mene super dodatak. U stanovima nema prenosenja buke iz susednih. Kvalitetno je uradjeno sve osim unutrasnje stolarije koja je, kazu iskusni, malo losijeg kvaliteta u odnosu na cenu kvadrata. Eto, to mi pada na pamet....
 
Definitivno prave IZLAZ iz bloka u Oml. brigada, a kao sto sam i predpostavio izlazice se tom internom saobracajnicom koja razdvaja njegova dva dela. Zato su i ogradili gsp stanicu:


 
Pa ovo je donekle i ok bitno da nisu probijsli jg sad su stanicu malo skratili
 
eyla":1dxn087x je napisao(la):
Ne znam kako je u prethodnim fazama jer nisam imala priliku da ulazim u te stanove. Mi smo prilicno zadovoljni izgradnjom u nasoj zgradi. Lepo i smisljeno su uradjeni prilazi ka liftovima, panorama lift je interesantan, fora sa portirom ima svoje prednosti, stepenisni deo je sirok, lepo uradjen i svetao. Garazna mesta deluju ok..malo je nezgodno oko skretanja u garazi ali postoji inicijativiva da se postave ogledala. Komsije na nizim spratovima imaju problem sa grejanjem( mislim da je tako bilo i u prethodnim fazama) a na visim spratovima je za sada sasvim dobro. Podno grejanje u kupatilima je za mene super dodatak. U stanovima nema prenosenja buke iz susednih. Kvalitetno je uradjeno sve osim unutrasnje stolarije koja je, kazu iskusni, malo losijeg kvaliteta u odnosu na cenu kvadrata. Eto, to mi pada na pamet....

Hvala za info.

Znači sve u svemu ok. Tu cena bila oko 2000 što se danas traži za novogradnju na daleko lošijim lokacijama.

Mislim da je ovo uz Central Garden, najbolja novogradnja u Beogradu u toj cenovnoj klasi.

Odličan posao su uradili.
 
Realno sad je O.Brigada za izbegavanje. Ovaj izlaz će usporavati kretanje sa stanice, i sve je to preblizu raskrsnice sa J.Gagarina
 
Ne bih rekao. To će u principu da koriste samo stanari 3. faze i 4. kad bude gotova.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=498818#p498818:1xy91q76 je napisao(la):
SerbPacker » 07 Dec 2017 11:29 am[/url]":1xy91q76]Realno sad je O.Brigada za izbegavanje. Ovaj izlaz će usporavati kretanje sa stanice, i sve je to preblizu raskrsnice sa J.Gagarina

Brzo ce ovo biti gotovo tako da nema razloga za brigu.
 
Nebojsa":3lyl5u76 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=498818#p498818 je napisao(la):
SerbPacker » 07 Dec 2017 11:29 am[/url]":3lyl5u76]Realno sad je O.Brigada za izbegavanje. Ovaj izlaz će usporavati kretanje sa stanice, i sve je to preblizu raskrsnice sa J.Gagarina

Brzo ce ovo biti gotovo tako da nema razloga za brigu.

Nije pitanje radova, nego kada krene, to uključenje ispred stanice GSP koja je ionako preblizu raskrsnice...
 
Mogu da stave semafor koji bi automatski zatvarao kad naiđe bus.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=499580#p499580:1x2itibu je napisao(la):
SerbPacker » 10 Dec 2017 11:07 am[/url]":1x2itibu]

Nije pitanje radova, nego kada krene, to uključenje ispred stanice GSP koja je ionako preblizu raskrsnice...
Nece biti nikakvih problema, ti koji izlaze izlazice na ulicu kao i na svakom drugom mestu samo ce trebati malo vise opreza i koncentracije. Autobuska stanica nije nikakva smetnja jer ne utice direktno ili indirektno na izlaz iz stambenog kompleksa.

Nego upravo zavrsavaju ulaz u kompleks iz Jurija Gagarina, to je jedno vreme bilo ogradjeno pa se nije moglo provaliti sta rade. U tu svrhu su prosirili ulicu za ulaznu traku duz tog poteza. Ulaz je tacno na mestu gde ce biti prolaz izmedju ove dve visoke zgrade(zidova) duz J. Gagarina. Videcu ako stignem sutra da uslikam.
 
Znaci ipak su im dozvolili tu nahatost i izlaz na juria gagarina
 
Sad ce imati ulaze i izlaze na sve 4 strane, mora tako dosta je ljudi i automobila na tako tesnom prostoru a tu je odma i Savada, sve zajedno mora se posmatrati kao jedna celina sto prakticno i jeste.
 
Vrh