Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=498269#p498269:2dhkeltu je napisao(la):
gospodarvremena » Uto Dec 05, 2017 10:47 am[/url]":2dhkeltu]Winter is here.
file.php

file.php

file.php

file.php

Kada sam kupovao stan, nije bilo ni reči o tome da i u Višnjici pada sneg. 8)
 
Sta kazu vama u EP, da li vam je pomeren rok za useljenje?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=498439#p498439:2l1fp1dx je napisao(la):
DIP » Uto Dec 05, 2017 10:24 pm[/url]":2l1fp1dx]Sta kazu vama u EP, da li vam je pomeren rok za useljenje?

Nemamo novih zvaničnih informacija. Poslednji put kada nam je pomereno, bio je rok do kraja decembra.
 
nece asfalt biti do proleca, jer treba par dana da bude preko 5 stepeni.. Ulica spremna za asfaltiranje nece biti do januara, a onda idu praznici i hladno vreme. Jbg to je realnost.
 
AndUp":jw0vtdwy je napisao(la):
nece asfalt biti do proleca, jer treba par dana da bude preko 5 stepeni.. Ulica spremna za asfaltiranje nece biti do januara, a onda idu praznici i hladno vreme. Jbg to je realnost.

...a tehnicki prijem zgrade uklj. i probe grijanja, struje i vodovoda. Potrebno je investitor da podnese zahtev opstini za tehnicki prijem. Nakon toga opstina saziva komisiju kojoj treba minimum 7 dana da pregleda zgradu i 2-3 nedelje da napravi izvestaj o tehnickom prijemu. Bice to “nekako s proleca”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav komšije, nama su iz ep realizma je rok kraj decembra, na nadoknadu štete nemamo pravo, a inače živimo preko puta ep-ovih zgrada, od jutros je počelo nabacivanje peska na asfalt. Inače radove posmatram svaki dan sa terase
 
Jutros sam videla radnike da nabacuju pesak i ravnaju teren za ulicu.
 
@bubili ako gledate gradisliste sa terase, bilo bi divno da budete jos aktivniji na forumu, znacilo bi nam svima :)

Na zalost iz prve ruke znam da asfalt do nove godine nece biti.. Bice spremno za asflatiranje ali ne i asfalt.
 
Danas sam se prijavila na ovaj forum, koliko mi beba dozvoli, naravno da cu vas obaveštavati.
 
Postavljaju ivicnjake, nadam se da će završiti do kraja god kako su nam obećali.
 
Upravo su nam javili iz EP, poslednji rok za useljenje kraj februara :mad:
 
Za ove optimiste koji su kupili stan kod privatnika a i dalje razmisljaju o Novoj godini: EP je svoje kupce obavestio da im je danas vlasnik Sunnyville-a javio da su kod njih rokovi za zavrsetak pomereni na 28.2. a samim tim i EP kupci mogu da racunaju na isti datum primopredaje.

Tako da ako vam kazu nesto drugacije, puno ih pozdravite.
 
Zasto se vezu rokovi ako se ulica uradi ep mogu da se useljavaju ne vidim zasto je to uopste povezano
 
@direktor: A ti mislis da ce ulica biti gotova nego EP ceka da oni zavrse zgrade? Rok 28.2. je i za ulicu.
 
Nekako mi se čini da ipak nisu bila javna preduzeća kočničar u vezi projekta, tipa toplana gnjavi već 2 meseca sa toplovod i slično, već da je upravo privatni investitor taj koji je i krivac zašto nije sve na vreme urađeno. Sad, koji su njegovi razlozi za to ne znam, mogu samo da pretpostavljam.
 
Mene samo interesuje ko će da asfaltira ulicu u februaru..
ja mislim da je kraj marta/pocetak aprila realniji...
 
@AndUp: I ja bih rekao da je 28.2. u stvari rok za novi rok. Ali ono sto je barem pozitivno kod EP (barem tako danas rekose) je da dozvoljavaju da se ulazi u stan i da se unose stvari, tako da ljudi mogu dosta da urade do same primopredaje.
 
Pa opet mnogo pomeraju... Plasim se ni da mart nije realan za useljenje. Ali ja cu poludeti od privatnika! Ne znam kako planira da proda ostale stanove kad ovako radi?! Bas malo radnika ima, zbog toga kasne. Moje misljenje, a zasto ih ima tako malo, to samo on zna.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=498902#p498902:1273ecuf je napisao(la):
turbo_ » Čet Dec 07, 2017 4:54 pm[/url]":1273ecuf]@AndUp: I ja bih rekao da je 28.2. u stvari rok za novi rok. Ali ono sto je barem pozitivno kod EP (barem tako danas rekose) je da dozvoljavaju da se ulazi u stan i da se unose stvari, tako da ljudi mogu dosta da urade do same primopredaje.

I kod privatnika će uskoro moći da se unose stvari. Za ulicu je diskutabilan rok, ali stanovi će biti završeni.
 
aleksm":owgr02tr je napisao(la):
Nekako mi se čini da ipak nisu bila javna preduzeća kočničar u vezi projekta, tipa toplana gnjavi već 2 meseca sa toplovod i slično, već da je upravo privatni investitor taj koji je i krivac zašto nije sve na vreme urađeno. Sad, koji su njegovi razlozi za to ne znam, mogu samo da pretpostavljam.
Tu sumnju kao i prognozu da pre marta neće biti ništa sam izneo na forumu čini mi se u novembru.
Po glasinama koje sam tada sakupio, a verujte mi da sam od brige bio veooooma aktivan na tom polju, taj privatni investitor je u vezama s osobom iz vrha gradske vlasti te bi Toplone, da im je naređeno, postavile cevi u roku od odma. Ali, dobili su neke druge instrukcije, kao što vidimo.

Inače, da neko ne pomislio da je EP cveće, neka bude sada i javno zabeleženo da drugi zgradu još uvek nisu upisali u katastar.
 
Vrh