Šta je novo?

Tošin bunar: proširenje i rekonstrukcija ulice

U tekstu dole dostavljam Vam odgovor od komunalnog inspektora Opstine Novi Beograd. Nista novo osim da konj corav na jedno oko,od prilike,nista nisam video,nista nisam cuo. Dao sam svoj mali doprinos pomenutom problemu. pozzz svima

Поштовани,

достављамо одговор комуналног инспектора.


Одсек комуналне инспекције
Број:III–355-3958/17
Дана: 28.11.2017. године
Б е о г р а д

ДВ

ПРЕДМЕТ –50685-173621/2017

Наш број 2010/17

У вези представке,а која се односила на то да се на делу зелених
површина код новоизграђене пумпе у улици Тошин бунар бр 175 праве
илегални пролази који уништавају зелене површине обавештавамо Вас о следећем

-комунални инспектор је изашао на лице места дана 27.11.2017 .год и није
потврдио наводе из представке о чему је сачинио записник и фотографије .

КОМУНАЛНИ ИНСПЕКТОР
 
Sada lepo napravite ponovo fotografije konkretnog mesta, gde se lepo vide tragovi i ilegalni prolazi, zajedno sa datumom i gps stamp-om istih, pa sa skenom ovog rešenja objavite na naslovnoj strani Beobuild-a. I obavestite medije (makar Danas i N1, a možda i Blic). Možda se zakače, možda ne... ALI, dok jedan komunalni inspektor ozbiljno ne naj*, odgovornost neće biti uvedena, već će i dalje misliti da nekažnjeno mogu da pokrivaju nezakonito ponašanje...
 
Kupiti inspektoru naocale i pokloniti mu ili prijaviti da je uzeo mito
 
@Дане, укњижен плусићћћ
Требао си да објавиш и име и презиме ћоравог инспектора тј. да објавиш цео одговор и као такав поставиш на тему. Значи није му довољно што је сад зелени појас између тротоара и улице сав изрован и у блату, видео сам данас из аутобуса, као да је ИМТ трактор прошао са плугом !
Надам се да си при пријави користио неке од мојих слика. Гледаћу да ових дана скокнем и сликам поново "ситуацију".
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=496963#p496963:2r8suok7 je napisao(la):
sev » 29 Нов 2017 02:08 pm[/url]":2r8suok7]Sada lepo napravite ponovo fotografije konkretnog mesta, gde se lepo vide tragovi i ilegalni prolazi, zajedno sa datumom i gps stamp-om istih, pa sa skenom ovog rešenja objavite na naslovnoj strani Beobuild-a. I obavestite medije (makar Danas i N1, a možda i Blic). Možda se zakače, možda ne... ALI, dok jedan komunalni inspektor ozbiljno ne naj*, odgovornost neće biti uvedena, već će i dalje misliti da nekažnjeno mogu da pokrivaju nezakonito ponašanje...
Већ су два нај....а и то баш из општине Нови Београд, а везано за случај оне скарабуџевине у Студентској улици, од Гангулиног ујака. Мислим да је и ујкица у притвору, а Гангула се прави луд и спрема се за кандидатуру за градоначелиника !
 
Ceo odgovor sam objavio...nisam dobio ime i prezime..vrlo rado bih to uradio...sramotno je sve to...iskreno cudi me kako NIS nereaguje zbog blata i svega tu...da ne dobijaju radnici pecenje kao mito?hahahha
 
Ситуација са дивљим излазима/улазима на Тошин бунар код бензинске станице НИС, на дан – 05. децембар 2017. Нажалост све исто само што је сад блата још више. Данас (среда) не могу, али у четвртак шаљем пријаву комуналној инспекцији Новог Београда.

На првом дивљем излазу преко зеленог појаса (код хидранта) се види да се обилато користи, али да током јучерашњег дана (уторак-05.12.) до 12:29 часова кад сам сликао, исти није коришћен баш због тог великог блата, да се неко од бахатих инвалида у мозак не би заглавио у том истом блату које су они направили. Додуше он се и ређе користи и то само за излаз, али баш преко зелене површине !!!
Pogledajte prilog 10Pogledajte prilog 9Pogledajte prilog 8Pogledajte prilog 7Pogledajte prilog 6
Други дивљи улаз/излаз код саме бензинске станице, а на њеном излазу, се обилато користи, тако да се блато са точкова бахатих износи на Тошин бунар. Снимио сам и једног починиоца на лицу места са Опел Астром (BG 411 YE), задње две слике. На задњој слици се тип као чешка и размишља, да ли да ме пита или не, зашто га сликам ? Наводно као гледа да ли може да уђе на Тошин бунар, а у ствари је сво време гледао у мене и питао се што га сликам.
Pogledajte prilog 5Pogledajte prilog 4Pogledajte prilog 3Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 1
:sesir:
 
Cjelom duzinom postaviti betonse dzersi barjere koje bleje kod okretnice 43 kod usca
 
Gago, zbog ovog bahatog ponasanja od svih ucesnika po temi ilegalnih ulaza/izlaza kako preko zelene povrsine tako i preko trotoara i bici-staze, sam zloupotrebio slike koje si objavio i poslao direktno predsedniku opstine AS uz tekst objasnjenja svega. Nadam se da se ne ljutis...hvala ti...pozzz
 
@Дане човече, а што бих се љутио што си ми украо :mrgreen: (хехе) слике, њих сам и зато поставио да сви виде шта бахати раде. Наравно само шаљи и драго ми је. Нисам те једино разумео , да ли си Гангули послао сад и ове слике поред оних раднијих ? Ако си послао и ове најновије слике, онда ја не бих слао пријаву, кад си ти већ то урадио или .....

Једино увек стави (напиши) да су слике са нашег портала Беобилд где редовно пратимо ситуацију, као и по осталим случајевима баханалија које пријављујемо. Ја увек у свакој пријави коју поткрепљујем са сликама обавезно то напишем да су слике већ јавно објављене. А Гангула јако добро зна за Беобилд, веруј ми на томе.
 
Poslao sam i njemu i na servisni centar i odmah su me zvali i rekli da moram licno komunalnom inspektoru da odnesem slike sto mi je nemoguca misija zbog radnog vremena,svog. Gago, zeznuo sam se sto nisam napisao da su slike sa Beobuild-a,izvinjavam se...ALi nadamo se najboljem pa sta bude...
 
Чек, чек, да лично однесеш слике инспектору !!!??? Овако нешто први пут чујем.
Па што би се слике носиле на ноге господину инспектору , ако су слике , то јест ако си слике већ послао путем електронске поште, а које си сигурно закачио уз пријаву. Значи већ имају слике, зар не.
 
To licno nosenje sta oni misle ko tu koga placa mo njih za nerad ili oni nas neka pomker dupe ode na teren sam slika i napise nalog da se postave barjere bg putu ili zelenu .Ako ne urade zaprijeti im upravnom inspekciom
 
Da da...lik iz servisnog centra me je zvao i rekao mi je da dodjem licno kod komunalnog inspektora i ponesem slike i ulozim prigovor. Poslao sam slike na mail servisnicentar@novibeograd.rs i na aleksandarsapic@novibeograd.rs. Slike su kod njih u inboxu,to je cinjenica ali odgovor im je neadekvatan.Iskreno namerno bih isao i kod inspektora ali ne mogu zbog posla da stignem..ja radim do 4 i on radi do 4,neizvodljivo je. Sta reci,ocigledno je na snazi mito i korupcija ali iskreno ja sam se vise nadao reakciji od same kompanije NIS ali ni njih to ne zanima...
 
Zovni ih jos jednom reci da su dobili fotke na mejl da ako ne postilupe da ces zvati upravnu inspekciju
A mozes gradskoj komunalnij inspekciji da sibnes preko e sajta e uprave srbije
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=499130#p499130:mx8lo5sf je napisao(la):
dane bezanija » 08 Дец 2017 01:34 pm[/url]":mx8lo5sf]Da da...lik iz servisnog centra me je zvao i rekao mi je da dodjem licno kod komunalnog inspektora i ponesem slike i ulozim prigovor. Poslao sam slike na mail servisnicentar@novibeograd.rs i na aleksandarsapic@novibeograd.rs. Slike su kod njih u inboxu,to je cinjenica ali odgovor im je neadekvatan.Iskreno namerno bih isao i kod inspektora ali ne mogu zbog posla da stignem..ja radim do 4 i on radi do 4,neizvodljivo je. Sta reci,ocigledno je na snazi mito i korupcija ali iskreno ja sam se vise nadao reakciji od same kompanije NIS ali ni njih to ne zanima...

Neverovatan bezobrazluk.
Na tvom mestu ja bih ponovo pisao Šapiću i rekao da ću slike i prepisku o neophodnosti ličnog odlaska kod inspektora proslediti SNS-u i ostalima. Jbg koliko god bilo mrsko i ogavno, izgleda da je ovo jedini način na koji zapostavljeni građanin može da ostvari neku svoju zamisao, da profitira dok se stranke glođu u kampanji.

Čuj, da im se donese na noge!? Šta je sledeće? Da nam napišu adrese onih koji prelaze kolima pa da ih sami i kaznimo?

p.s.
Da se razumemo, verovatno je ovako u svakoj opštini, ako ne i gore.
 
Ništa , obavestite saobraćajnu policiju da se iznose velike količine blata na kolovoz što po ovom vremenu može biti opasno.
 
Hoce li se ova ulicica nekad spojiti sa ulicom kod male pumpe i airport city-ja?Kod pumpe godinama stoji obelezeno pravo a pravo je zagrajeno..ovo samo u Srbiji moze da bude kao i ovo st se asfaltira ocigledno u sopstvenoj reziji,naravno uza ulica nego sto je ucrtano i ostavljeno kada se radila rekontrukcija TB.cirkus,sta dr da se kaze...pritom najtanji moguci sloj asfalta...zamazivanje ociju,klasika.
 
Postavili su ove merace protoka saobracaja na obe strane Tosinog bunara kod Zeleznickog mosta
Cn4mz7.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=500164#p500164:baorf6f7 je napisao(la):
dane bezanija » 12 Дец 2017 11:00 am[/url]":baorf6f7]Hoce li se ova ulicica nekad spojiti sa ulicom kod male pumpe i airport city-ja?Kod pumpe godinama stoji obelezeno pravo a pravo je zagrajeno..ovo samo u Srbiji moze da bude kao i ovo st se asfaltira ocigledno u sopstvenoj reziji,naravno uza ulica nego sto je ucrtano i ostavljeno kada se radila rekontrukcija TB.cirkus,sta dr da se kaze...pritom najtanji moguci sloj asfalta...zamazivanje ociju,klasika.
@Дане, код које мале пумпе и где је то обележено прво, а да је право "загрејано" :wink: ? И у Србији као и у другим уређенијим земљама може свашта да се ради, прикочи бре мало са .....

Асфалтирање будуће улице код кафане, које је @Милош сликао, у и из Тошиног бунара у пословни "град авионске луке" је урађено на дивље и то ће се уклонити кад се буде радила та улица, а то ће бити улица Тадије Сондермајера. Ових дана треба да добијем коначна обавештења о могућем почетку тих радова.
 
Pumpa kod airport city-ja iz pravca rode ka TB ima pumpa i na toj maloj uzbrdicu stoji obelezeno za pravo i pravo i levo,i po mom opazanju to pravi bi znacilo da izbije na ovu lokaciju gde se ovo kao asfaltira. Tragikomicno je sta se radi u gradu na svim pa i na ovoj lokaciji..Kukala nam majka...u avganistanu pa u srbiji...taj nivo...
 
Vrh