Šta je novo?

Stadion Crvene zvezde (Rajko Mitić)

Posle Kelnovih navijača sinoć je ostao unakažen kavez za gostujuće navijače, moraće da se srediti do februara.

I da, nemačka navijačka kultura očigledno važi samo u rodnoj im zemlji. Sinoć se dobar deo njih ponašao kao psihički oboleli ljudi koji su pušteni da rade šta god hoce.
 
Нису били у "кавезу", него на супротној страни, ка Западу. Иначе, то је једна од зезнутијих навијачких група у Немачкој - и 1989. било је избодених делија у Келну.
 
A ti se inace samo kur... kad su van Nemacke? Bas zeznuti neki navijaci...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=499173#p499173:1u0lzgzl je napisao(la):
Пантограф » Fri Dec 08, 2017 4:31 pm[/url]":1u0lzgzl]Нису били у "кавезу", него на супротној страни, ка Западу. Иначе, то је једна од зезнутијих навијачких група у Немачкој - и 1989. било је избодених делија у Келну.

Ja to ka zapadu zovem "veliki kavez".

Inače sam ja sinoć bio prvi put u ovom standardnom kavezu i mogu reci da uopšte nije loše. :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=499171#p499171:1ldq62vk je napisao(la):
Zvezdara » 08 Dec 2017 05:25 pm[/url]":1ldq62vk]Posle Kelnovih navijača sinoć je ostao unakažen kavez za gostujuće navijače, moraće da se srediti do februara.

I da, nemačka navijačka kultura očigledno važi samo u rodnoj im zemlji. Sinoć se dobar deo njih ponašao kao psihički oboleli ljudi koji su pušteni da rade šta god hoce.
Nemci navijacku ,,kulturu" praktikuju itekako i kod kuce, a u mnogome su i gori od nasih.
Po prirodi mog posla cesto Imam ,,privilegiju" da susretnem njihove ultrase... :notok:
Jedan primer iz Rostoka, a ima i puno gorih.

https://www.youtube.com/watch?v=RFB6XOms4a4
 
Dobro to je više ultras "kultura".

Mislio sam na njihove navijače koji prave pristojnu atmosferu a nisu ultrasi. Meni najdraži navijači Dortmunda.

Mada smo otišli u off.
 
Hoće li nove stolice na Zapadu biti na preklop kakve su standard u Engleskoj? Ima ih sad čak i niški Čair, zašto ne bismo i mi?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=500940#p500940:1qgrqh8a je napisao(la):
tragac » Fri Dec 15, 2017 5:03 am[/url]":1qgrqh8a]Hoće li nove stolice na Zapadu biti na preklop kakve su standard u Engleskoj? Ima ih sad čak i niški Čair, zašto ne bismo i mi?

Napravljen je ceo projekat za rekonstrukciju zapada. Biće sigurno na preklop u onim centralnim delovima, gde hoće da naprave višu klasu i skuplje karte. E sad za ostale delove zapada mi se čini da Terzić nije ništa pričao.

Mada biće gusto sad za vremenom, pošto treba 6 meseci za rekonstrukciju a izgleda nisu očekivali proleće u Evropi.
 
Stadion Rajko Mitić
Rekonstruisani tereni omladinske škole ( iza južne tribine).
 
Nastavljeni radovi na zapadnoj tribini, novi ulazi i ulaz za članstvo.
 
Гледам слике и рендере на претходним странама и питам се да ли смо ми стварно толико богати да поред Звездиног и Партизановог стадиона, који су генерално на врло добром месту, спуцамо 150-200 милиона евра на трећи велики стадион, који ће бити у функцији тек неколико дана у години и који би, да се не лажемо, био велики губиташ?

Сигуран сам да бисмо, када би се у Маракану уложило 50, а у ЈНА 35 милиона, добили два врло добра национална стадиона, а остало би нам стотинак милиона за оздрављење домаћег фудбала.

Рецимо, да се под патронатом ФСС са по 100.000 евра финансира педесет најбољих јуниорских погона широм Србије. То би био трошак од свега пет милиона годишње, односно двадесетак милиона за четири године, али и одлична прилика да свака генерација избаци неколико светски вредних талената, вишеструко вреднијих од уложеног новца.

А другу половину пара дати за бесплатне јуниорске погоне у другим спортовима. Позитивни ефекти осетили би се већ за неку годину, а овако ћемо потрошити велике паре за грађевину коју нећемо бити способни ни да одржавамо.
 
Sa jučerašnje utakmice prilaz istočnoj tribini

izvor.red star forum
 
Da ne bude da ih branim ali je ovo jedini prilaz koji nije bio uredjen. Bilo je jos 2 ili 3 prilaza istoku koji su posuti kamenčićima, ogradjeni i fino uredjeni. Nadamo se da će se ceo ovaj deo do istoka urediti uskoro.
 
Jedna stvar mi nikad nije bila jasna kod ovog stadiona : kako je moguce da izgrade stadion sa celom istocnom tribinom i delom juznom i severnom koja je niza i pod kosinom u odnosu na zapadnu i kako to nikom do danas ne pada na pamet da ispravi, tj da dogradi istocnu tribinu?
 
Vrh