Šta je novo?

Panorama Voždovac [ Stambeno Poslovni kompleks | 24 000 m²]

Koliko sam geldao stanove, u svim stanovima je kuhinja spojena sa dnevnim boravkom, sto onda nebi pomerio zid(shank) ka dnevnom boravku nekih 40cm i dobio m2 vise u kuhinji?

Ja sad gledam, kod nas je kuhinja 4.56m2


Edit:
Jesi bio kod njih i geldao projekat ili samo na sajtu?
Na par mesta sam provalio da imaju greske na sajtu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=489515#p489515:3jpdbcb8 je napisao(la):
srdjanprpa » Ned Nov 05, 2017 12:10 am[/url]":3jpdbcb8]Koliko sam geldao stanove, u svim stanovima je kuhinja spojena sa dnevnim boravkom, sto onda nebi pomerio zid(shank) ka dnevnom boravku nekih 40cm i dobio m2 vise u kuhinji?

Ja sad gledam, kod nas je kuhinja 4.56m2


Edit:
Jesi bio kod njih i geldao projekat ili samo na sajtu?
Na par mesta sam provalio da imaju greske na sajtu.

Gledao na sajtu, potvrdili mi u telefonskom razgovoru. Meni svakako ne igra manja od 5 kvadrata, a i 5-5,5 bi bio kompromis. Doduse, jesu mi na kraju ponudili da dodjem da se dogovorimo (iz cega pretpostavljam da ce ponuditi neko resenje), posto tek pocinju novu lamelu u koju bih se ja eventualno uselio (od postojecih je sve prodato/rezervisano). Prodaju pocinju od kraja meseca, pocetkom decembra, ako sam dobro shvatio. Ako mi obaveze dozvole, otici cu u toku sledece nedelje, pa cemo videti. Svakako sam raspolozen da cujem, mada planiraju da povise cenu sad (to su mi ovako neformalno rekli) Ne zameram im, svi pumpaju cene, ali kupaca ocigledno ima.
 
Pogled preko pokojnog Pere Ždere i prodavaca ogreva.


Pogled iz Kumodraške. Zna li neko šta će nići na ovom raščišćenom placu?
Pogledajte prilog 1
 
Trebalo bi jos jedna zgrada da ide u ravni lamele 1 i 2, bar su mi tako rekli da imaju u planu, sad ne znam dal je informacija 100% tacna.
 
Pogled na Stepu, Panoramu Voždovac i Trošarinu sa Kružnog puta kod Mol pumpe u Braće Jerkovića.
 
5fa9b6c7599b3d4451fc1d4385b6ea8a.jpg


Slika od juce, ostalo.jos da se udari krovna ploca...

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Ima 6 spratova plus povučeni sprat, trebalo bi da zidaju jos jedan pa krovna ploča ?
 
Nema 6 spratova, mada oni tako kazu, al kako racunaju nisam siguran, ja racunam zgradu kao 5 spratova.
A ovako sam ja skontao kako oni racunaju, Skodin salon se racuna kao dva sprata, pa onda imamo prizemlje, pa cetri sprata (sto dodje 6ti sprat) i onda uvuceni sprat, tako se dobije 6 spratova plus uvucen sprat :D
 
Stanovima koji gledaju na parkic izmedju lamela (gde su i ulazi u zgrade) spratnost ce biti 4 plus povuceni. Tako da ce gledano sa ulaza u zgradu svim stanarima spratnost biti 4+1 stim sto ce oni koji gledaju na stepu biti za 2 sprata visi zbog nagiba terena i dva sprata skodinog salona ispod.

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Da, gledaju sa frontalne strane, jeste zbunjujuce, a na sve to garazna mesta prodaju na -3 nivou, a ako sam ja dobro projekat proucio, taj -3 nivo je odmah ispod skodinog salona :D
 
:) ja lagano ocekujem jos dva sprata...u mom razumevanju prizemlje je ulaz sa dvorisne strane, ispod prizemlja se nalaze Skodini saloni i garaze na -3, -2...od prizemlja krece 6 spratova plus povuceni sprat, ako ovo znaci da ima samo 4 +1 sprat zgrada stvarno je ozbiljna zabluda samih prodavaca iz West a samim tim i dovodjenje u zabludu potencijalnih kupaca, sa strane investitora vrlo neprofesionalno...
 
Evo ti render
170815-panorama-vozdovac-vs-03.jpg


To je to sto je zgrada isla u visinu bar sto se tiche lamele 3 i 4 :D
 
Šteta, bolji naziv projekta bi bio Panoramica Vozdovca :)
 
Dve današnje slike, puna visina "donje" lamele, promaljanje "gornje" i postavljanje prozora na donjoj.
e0bcd0811aab41844848113fc505d9d9.jpg
e5b5332e3860d382b565f8475d88a4f3.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi, dugo sam pretio forum bez ucesca u diskusijama ali kao neko ko zivi u naselju S.Stepanovic osecam moralnu obavezu da se obratim potencijalnim kupcima stanova na Vozdovcu, a posevno u "Panoramama".
Doooobro razmislite o lokaciji i trenutnoj ceni, ovde su guzve svakodnevna i celodnevna pojava. Zaista, ulice Save Maskovica i kruzni put koji ide pored kompleksa su nepodnosljivi. Investitor je na sajtu najavio uskoro prosirenje tih ulica, ali nemojte zaboraviti da je isto najavljivala i GDS, ima tome 5 godina...razlika je samo u tome sto je Alpros vec ugradio bulevar u cenu svojih stanova :)

Necu dalje duziti, zeleo sam samo da upozorim na katastrofalno stanje koje je trenutno u ovom delu Vozdovca. Provera ove moje tvrdnje je moguca svakog dana, preporucljivo od 15 do 18h...
 
Aleks@":1iisd1ud je napisao(la):
Pozdrav ljudi, dugo sam pretio forum bez ucesca u diskusijama ali kao neko ko zivi u naselju S.Stepanovic osecam moralnu obavezu da se obratim potencijalnim kupcima stanova na Vozdovcu, a posevno u "Panoramama".
Doooobro razmislite o lokaciji i trenutnoj ceni, ovde su guzve svakodnevna i celodnevna pojava. Zaista, ulice Save Maskovica i kruzni put koji ide pored kompleksa su nepodnosljivi. Investitor je na sajtu najavio uskoro prosirenje tih ulica, ali nemojte zaboraviti da je isto najavljivala i GDS, ima tome 5 godina...razlika je samo u tome sto je Alpros vec ugradio bulevar u cenu svojih stanova :)

Necu dalje duziti, zeleo sam samo da upozorim na katastrofalno stanje koje je trenutno u ovom delu Vozdovca. Provera ove moje tvrdnje je moguca svakog dana, preporucljivo od 15 do 18h...
Provera u to vreme se moze vrsiti bilo gde u gradu i svuda ce biti slican zakljucak. Mene svakodnevno doceka autoput na nbgd, j.gagarina, gazela, steko ili komanda u to vreme..van spica nije problem...

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=499625#p499625:1qsqyylg je napisao(la):
djwibe » Ned Dec 10, 2017 1:21 pm[/url]":1qsqyylg]...van spica nije problem...
[/quote]

Naveo sam to vreme zato sto tada sve bukvalno stoji, inace je tesko prohodno u bilo koje doba dana. Guzva je cak i nedeljom... Meni kao alternativa sluzi prilaz iz Bul.Peke Dapcevica ali nisam siguran koliko ce to znaciti stanarima panorame. Trosarina je uzasna, neprohodna, crna rupa Vozdovca. Porediti ulice na NBG i ulicu S.Maskovica i Vozdovacki kruzni put, u bilo koje doba dana, je pomalo neozbiljno. Ceo zivot sam na Vozdovcu i odgovorno tvrdim da ovako nikada nije bilo, a kako stoje stvari bice i gore.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=d6aw9C0QKDc[/youtube]
 
Ma nije bitno kako se računa spratnost, kada se vi nađete u kanjonu svejedno vam je da li ima 5 ili 6 spratova
 
Ljudi jel jos nekome (ko kupuje stan) zakazan termin kod notara? Rekli su mi da ce se ugovor potpisati kod notara i da ce kostati oko 250 evra. Jel to normalno za potpisivanje ovakvog ugovora zna li neko? Hvala i srecno nam svima koji uzimamo stan ovde :)
 
Djordjecz":1hrwkiwa je napisao(la):
Ljudi jel jos nekome (ko kupuje stan) zakazan termin kod notara? Rekli su mi da ce se ugovor potpisati kod notara i da ce kostati oko 250 evra. Jel to normalno za potpisivanje ovakvog ugovora zna li neko? Hvala i srecno nam svima koji uzimamo stan ovde :)
Normalo je...i visina iznosa se menja spram kvadrature stana.

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Zar ne utice cijena nekretnine na nagradu notara
 
Vrh