Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Samo da dodam još da se ne kasni samo zbog ulice, već najviše zbog grejanja, odnosno, radovi Toplane su predugo trajali. Je l se i tu Energoprojekt ogradjuje? Kako su stanovi završeni na vreme, kad nema grejanja?
 
Svetska Putnica":3s2jp0n9 je napisao(la):
Ovde miriše na plaćenog PR-a privatnog investitora.

Dajte molim Vas.. i ja delim mišljenje basketasa... ako neko nešto pozitivno misli odmah je plaćeni pr...
je l to znaci da svi koji brane ep a napadaju privatnika ep plaćeni pr-ovi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=505693#p505693:1xvdboz1 je napisao(la):
Svetska Putnica » Pet Jan 05, 2018 12:59 am[/url]":1xvdboz1]Ovde miriše na plaćenog PR-a privatnog investitora.

To što tebi miriše slobodno zadrži za sebe. Ja sam kupio stan i zastupam isključivo svoje interese. Nemam razloga da gubim vreme na tebe i tebi slične. Ovaj forum služi za razmenu mišljenja i informacija. Ako ti se ne dopada ono što ja pišem, slobodno me zaobidji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=505723#p505723:36hgobnu je napisao(la):
AndUp » Pet Jan 05, 2018 7:41 am[/url]":36hgobnu]
Svetska Putnica":36hgobnu je napisao(la):
Ovde miriše na plaćenog PR-a privatnog investitora.

Dajte molim Vas.. i ja delim mišljenje basketasa... ako neko nešto pozitivno misli odmah je plaćeni pr...
je l to znaci da svi koji brane ep a napadaju privatnika ep plaćeni pr-ovi?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Druže, ne vredi zamarati se. Jedva čekam useljenje i da izbacimo sliku ispijanja piva sa terase. Rekao bih da smo ti i ja u istoj lameli. Možda se predomisli nakon toga. :)
 
Bio sam vam u "hudu" skoro, interesantan projekat, vidi se sa raznih strana, može se čak reći i da ulepšava kraj. Iskusniji od mene iz tog kraja tvrde da je cena malko prejaka (jer se par km bliže gradu može naći novogradnja za dobrano ispod 1000 evra, istina u manjim blokovima i od manjih investitora). Ono što je mene fasciniralo je razmak između zgrada. Bog te, nema ni 10m. Centar grada ispada prehuman za ovo. Koja je poenta ovakve gradnje i ko dozvoljava ovo u prigradskim naseljima?

 
Pa najmanji razmak je između zgrada Energoprojekta. Razmak između zgrada privatnika je veća, ali najveći razmak je između poslednje zgrade EP i prve zgrade privatnika
 
Da li je mozda neko obisao gradiliste? Ja sam bila krajem decembra i radili su sve po malo. Grejanje i struju bi trebalo da puste za nedelju dana, nadam se da ce ispostovati rok...
 
Dok čekamo da neko nešto novo napiše, ne znam da li je neko primetio da je scena serije Ubice moga oca, gde Vuk Kostić sedi pored groba svog oca, očigledno snimljena na parceli iznad zgrade privatnika.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=507367#p507367:6v1crdig je napisao(la):
derikoza » Sre Jan 10, 2018 10:55 pm[/url]":6v1crdig]Dok čekamo da neko nešto novo napiše, ne znam da li je neko primetio da je scena serije Ubice moga oca, gde Vuk Kostić sedi pored groba svog oca, očigledno snimljena na parceli iznad zgrade privatnika.
Da, da, primetila sam. Videla se reka, pa sam to i ja pomislila.
 
Bio sam danas do gradilišta. Na ulici rade ravnanje i beroniranje šahtova. Očekuju da u narednih 10 dana bude postavljen asfalt, ako vreme posluzi. Za 20 dana bi trebalo da bude završeno sve i ulica i trotoari. Juče su razvlacili telekomunikacione kablove i ono sto sam saznao je da će kod privatnika biti SBB, a kod EP samo mts :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
aleksm":2lejmx81 je napisao(la):
Bio sam danas do gradilišta. Na ulici rade ravnanje i beroniranje šahtova. Očekuju da u narednih 10 dana bude postavljen asfalt, ako vreme posluzi. Za 20 dana bi trebalo da bude završeno sve i ulica i trotoari. Juče su razvlacili telekomunikacione kablove i ono sto sam saznao je da će kod privatnika biti SBB, a kod EP samo mts :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zar nije obrnuto? SBB kod EP, a MTS kod privatnika?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
derikoza":whz9ssvl je napisao(la):
aleksm":whz9ssvl je napisao(la):
Bio sam danas do gradilišta. Na ulici rade ravnanje i beroniranje šahtova. Očekuju da u narednih 10 dana bude postavljen asfalt, ako vreme posluzi. Za 20 dana bi trebalo da bude završeno sve i ulica i trotoari. Juče su razvlacili telekomunikacione kablove i ono sto sam saznao je da će kod privatnika biti SBB, a kod EP samo mts :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zar nije obrnuto? SBB kod EP, a MTS kod privatnika?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne, kako sam i rekao, mts kod ep.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
aleksm":j4i3u4hb je napisao(la):
derikoza":j4i3u4hb je napisao(la):
aleksm":j4i3u4hb je napisao(la):
Bio sam danas do gradilišta. Na ulici rade ravnanje i beroniranje šahtova. Očekuju da u narednih 10 dana bude postavljen asfalt, ako vreme posluzi. Za 20 dana bi trebalo da bude završeno sve i ulica i trotoari. Juče su razvlacili telekomunikacione kablove i ono sto sam saznao je da će kod privatnika biti SBB, a kod EP samo mts :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zar nije obrnuto? SBB kod EP, a MTS kod privatnika?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne, kako sam i rekao, mts kod ep.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kod privatnika i mts sigurno. Sa SBB ne znam. Mada na SBB sajtu piše da je Optika dostupna i u sanivilu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=507905#p507905:3ia30mvk je napisao(la):
aleksm » Pet Jan 12, 2018 4:43 pm[/url]":3ia30mvk]Bio sam danas do gradilišta. Na ulici rade ravnanje i beroniranje šahtova. Očekuju da u narednih 10 dana bude postavljen asfalt, ako vreme posluzi. Za 20 dana bi trebalo da bude završeno sve i ulica i trotoari. Juče su razvlacili telekomunikacione kablove i ono sto sam saznao je da će kod privatnika biti SBB, a kod EP samo mts :(

Za EP ne znam, ali kod privatnog investitora se svakako pušta optika Telekoma. To je 100% tačna informacija. Ako bude i SBB, to je super. Može da se bira.
 
Na gradilistu je stanje skoro isto ili ima mnogo stvari za uraditi, pa se ne vidi da rade... struju ne verujem da pustaju u ponedeljak zato sto je u hodniku jos lom i milion kablova... Asfaltiranje ide od poslednje zgrade, od 4te pa se ide na dole ka slanackom putu, ali i dalje se nesto ceka... Sve u svemu,nisam optimisticna ni za mart. Realan je maj (ovim tempom).
 
Evo nekoliko fotki od danas. Izgleda kao da su u zoni EP zgrada nasipali još jedan sloj tucanika i da još jedino asfalt nedostaje. Kod privatnika se radi na betoniranju šahtova i istovaren je tucanika koji treba ravnati kao sledeći sloj. Šahtovi izmedju 1. i 2. zgrade privatnika su dobili i poklopce. Ivičnjaci su stigli do treće zgrade privatnika i tu mi izgleda kao da prave neko proširenje koje za sada ne liči na kružni tok kako je bilo predviđeno i nije najjasnije kako planiraju da put trasiraju do 4. zgrade. Postavljeni su i hidranstki priključci duž ulice.

Pre neku noć videlo se da je ulična rasveta puštena u rad između EP zgrada.
 
Juče je duvalo k'o na motoru u Sunnyvillu !
c1401eba86e32c841304067dd1a37b7c.jpg
9f789c0fc45cf2a6f24f1947589294d9.jpg


Sent from my SM-J7108 using Tapatalk
 
Handyman":34mysqbb je napisao(la):
Juče je duvalo k'o na motoru u Sunnyvillu !


Sent from my SM-J7108 using Tapatalk
Hvala na slikama.
Upravo sam sa gradilista. Neće biti kružni tok na kraju ulice već nešto nalik slovu T.
I danas rade na ulici.
Biće ulica brzo ako ne bude padavina.

Pozdrav

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Srecno ljudi, ali vase naselje podseca na Kaludjericu i druga prigradska, stihijski nastala naselja.

12462e3822a568c751438446f6e863f7.jpg


03b31f975fbb221d09e3f4d2553bf8b8.jpg


21. vek, a ulica (pa makar i servisna) bez trotoara?
Sirina ulice kao u starim mediteranskim gradovima, koji su imali prakticne razloge takve zbijenosti?

Jbg, to sto se kasni sa radovima je 'trenutni' problem, ali ovo ce vam biti trajni, koji se vremenom moze samo uvecavati

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Ne znam na osnovu cega ti ovo nazivas stihijskom gradnjom? Zgrade privatnika izgledom su modernijeg izgleda od vecine zgrada koje se danas grade po Beogradu. Vrlo su moderne, licno bi volio da su terase skroz u staklu ali i ovo je super. Zgrade EP su interesantne ali trenutno odudaraju. Ali kada privatnik izgradi svoje dve zgrade sa leve strane EP zgrada onda ce i simetrija u mnogome da se poboljsa. Drugar, mislim da previse boravis po tim prigradskim naseljima pa si izgubio vezu sa novijim tendencijama gradnje. Sto se tice trotoara u servisnoj ulici iza EP zgrada, samo bi bilo vise mesta da bi neki baja mogao auto tu da uparkira. Ok, sirina bi bila bolja ali ako tu bude zabranjeno parkiranje i neko bude delio kazne, ne vidim u cemu bi problem onda bio. Videcemo da li ce privatnik trotoar da napravi iza svojih zgrada.
 
Nego, da li je neko primetio na jednoj od gornjih slika, da se 3. i 4. zgrada privatnika, izgleda ne grade simprolit blokovima, kao sto je to bio slucaj sa 1. i 2. zgradom? Barem tako ne izgleda na slici.
 
derikoza":27r9cpah je napisao(la):
Nego, da li je neko primetio na jednoj od gornjih slika, da se 3. i 4. zgrada privatnika, izgleda ne grade simprolit blokovima, kao sto je to bio slucaj sa 1. i 2. zgradom? Barem tako ne izgleda na slici.
Da da ne grade se simprolit blokovima. Ne znam zašto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@derikoza
Ja razumem da ti emotio ne da da pazljivo i trezveno procitas kriticki post, ali to nije moj problem.
A naravno da su tendencije investitora da iskoriste prostor tako da prodaju sto vise kvadrata u odnosu na dimenzije parcele. Tebi se dopadaju takve "tendencije"?
I ne, nismo 'drugari' ni burazeri, ni ortaci...
Ne laskaj sebi ;)


Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=508353#p508353:37dwmgwq je napisao(la):
laki72 » Ned Jan 14, 2018 2:55 pm[/url]":37dwmgwq]@derikoza
Ja razumem da ti emotio ne da da pazljivo i trezveno procitas kriticki post, ali to nije moj problem.
A naravno da su tendencije investitora da iskoriste prostor tako da prodaju sto vise kvadrata u odnosu na dimenzije parcele. Tebi se dopadaju takve "tendencije"?
I ne, nismo 'drugari' ni burazeri, ni ortaci...
Ne laskaj sebi ;)


Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Get a life! :sesir:
 
Vrh