Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=508346#p508346:1oohc2tg je napisao(la):
AndUp » Ned Jan 14, 2018 2:23 pm[/url]":1oohc2tg]
derikoza":1oohc2tg je napisao(la):
Nego, da li je neko primetio na jednoj od gornjih slika, da se 3. i 4. zgrada privatnika, izgleda ne grade simprolit blokovima, kao sto je to bio slucaj sa 1. i 2. zgradom? Barem tako ne izgleda na slici.
Da da ne grade se simprolit blokovima. Ne znam zašto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zato sto im je bilo komplikovanije i trajala bi duze gradnja.

A niko ne pita za unutrasnjost... zasto ne zavrsavaju da se useljavamo polako, kad je vec probio vec sve zive rokove?
 
laki72":1jj5ute9 je napisao(la):
Srecno ljudi, ali vase naselje podseca na Kaludjericu i druga prigradska, stihijski nastala naselja.

21. vek, a ulica (pa makar i servisna) bez trotoara?
Sirina ulice kao u starim mediteranskim gradovima, koji su imali prakticne razloge takve zbijenosti?

...

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Istina je.
No nažalost, ceo grad je takav, i stihijski razvoj je jedini koji je konstantno prisutan u Beogradu. Pre Kaluđerice imali smo Dušanovac, pre toga Jatagan-male itd. Takva su čak i naselja finansijske elite (Senjak)
Jedini izuzeci za koje ja znam su NBG i pojedina manja planski građena naselja, ali su i ona podvgnuta korekciji tj. protokom vremena sve više liče na stihijska naselja.
Bojim se da neki drugi, nestihijski standard, mora da se potrqži u drugoj državi...
 
derikoza":22s6or55 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=508353#p508353 je napisao(la):
laki72 » Ned Jan 14, 2018 2:55 pm[/url]":22s6or55]@derikoza
Ja razumem da ti emotio ne da da pazljivo i trezveno procitas kriticki post, ali to nije moj problem.
A naravno da su tendencije investitora da iskoriste prostor tako da prodaju sto vise kvadrata u odnosu na dimenzije parcele. Tebi se dopadaju takve "tendencije"?
I ne, nismo 'drugari' ni burazeri, ni ortaci...
Ne laskaj sebi ;)


Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Get a life! :sesir:

E nek si mi odbrusio.

To ne menja cinjenicu da trotoara nema, da je ulica maksimalno suzena i da ce kad bahati poparkiraju vozila, mala deca i majke sa kolicima, ali i svi ostali morati da koriste samu sredinu kolovoza :sesir:

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Ja nisam imao pojma da iza novij EP zgrada ima uopste neka vec postojeca zgrada
Fali mi drvece trotar zelenilo neko slucajno igraliste za djecu mozda kosarku fudbal
Mozda mjesta za kontise podzemme recimo itd
 
Ima li neko neku informaciju šta se dešava sa ulicom i stanovima?
 
I da li prikljucena struja i grejanje, kao sto su reklo?
 
Današnji obilazak: na putu je završeno sa nasipanjem slojeva tucanika, preostaje asfalt. Svi štahtovi i poklopci su postavljeni. Izgleda da se još jedino radi na samom kraju ulice gde će biti ona T završnica. Što se tiče zgrada, kod EP postavljaju zemlju oko zgrada za travnjake i postavljeno je dekorativno rastinjeu žardinjere. Kod privantika rade na uredjenju parkiang mesta i trasiran je ulaz kod buduće rampe... barem tako izgleda. Na samom početku ulice kod Slanačkog puta nešto kopaju, ne znam kojim povodom.
 
Pozdrav svima,

Danas sam bio u obilasku stanova u prvoj zgradi kod privatnog investitora.
Svi stanovi (koji meni odgovaraju) u prvoj zgradi su rasprodati i kazu da ocekuju useljenje narednih sedmica. U jednom stanu sam video da unose belu tehniku.
Za drugu zgradu kazu da je planirani termin useljenje a kraj Marta 2018.
Da li je nekome poznato, da li je to realan rok (pretpostavljam da je plus mesec dva realno, ali i to mi odgovara).
Informacija koju sam dobio od njih pre nove godine je da ocekuju useljenje u drugu zgradu u Septembru 2018., a danas mi kazu kraj Marta, pa mi malo cudno.

Hvala unapred na odgovoru
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=510106#p510106:2vet2dxi je napisao(la):
Nemanja91 » Суб Јан 20, 2018 7:56 pm[/url]":2vet2dxi]Pozdrav svima,

Danas sam bio u obilasku stanova u prvoj zgradi kod privatnog investitora.
Svi stanovi (koji meni odgovaraju) u prvoj zgradi su rasprodati i kazu da ocekuju useljenje narednih sedmica. U jednom stanu sam video da unose belu tehniku.
Za drugu zgradu kazu da je planirani termin useljenje a kraj Marta 2018.
Da li je nekome poznato, da li je to realan rok (pretpostavljam da je plus mesec dva realno, ali i to mi odgovara).
Informacija koju sam dobio od njih pre nove godine je da ocekuju useljenje u drugu zgradu u Septembru 2018., a danas mi kazu kraj Marta, pa mi malo cudno.

Hvala unapred na odgovoru

Radi svog licnog mira, racunaj minimalno septembar. Ako bude ranije super. Od 1. aprila dogovori penale.
 
Hvala puno na odgovoru.
Da li neko mozda zna, koja je cena stanova da najvecom terasom (terasa na G cirilicno) po kvadratu?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=510106#p510106:2yx87tl3 je napisao(la):
Nemanja91 » Sub Jan 20, 2018 7:56 pm[/url]":2yx87tl3]Pozdrav svima,

Danas sam bio u obilasku stanova u prvoj zgradi kod privatnog investitora.
Svi stanovi (koji meni odgovaraju) u prvoj zgradi su rasprodati i kazu da ocekuju useljenje narednih sedmica. U jednom stanu sam video da unose belu tehniku.
Za drugu zgradu kazu da je planirani termin useljenje a kraj Marta 2018.
Da li je nekome poznato, da li je to realan rok (pretpostavljam da je plus mesec dva realno, ali i to mi odgovara).
Informacija koju sam dobio od njih pre nove godine je da ocekuju useljenje u drugu zgradu u Septembru 2018., a danas mi kazu kraj Marta, pa mi malo cudno.

Hvala unapred na odgovoru

Iskreno, kao sto kaze derikoza pre septembra tesko. Jer za nasu prvu zgradu ima jos dosta radova, a obecano je useljenje jos od 1.septembra, a vidis koji je sada mesec, tako da je realno da se prva zgrada useljava od marta :wink:
 
Jesu li počeli asfalt? Je l bio ko? Šta se dešava..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=510771#p510771:33z12lya je napisao(la):
AndUp » Uto Jan 23, 2018 5:43 pm[/url]":33z12lya]Jesu li počeli asfalt? Je l bio ko? Šta se dešava..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mi, nazalost, nismo u mogucnosti sada da odemo. Tako da ne znam ni da li su pustili struju, grejanje, okreceli sve stanove, stavili lajsne i poceli sa asfaltiranjem... Ali zvacemo uskoro investitora da vidimo sta rade i kada planiraju useljenje.
Ako neko ima info za sve ovo, javite :gobb:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=510771#p510771:gat3qn56 je napisao(la):
AndUp » Uto Jan 23, 2018 4:43 pm[/url]":gat3qn56]Jesu li počeli asfalt? Je l bio ko? Šta se dešava..

Ja nisam bio u mogućnosti da odem ovih dana, ali planiram možda za vikend, jer me deseti put zovu za isporuku nameštaja, koji sam poručio odavno. Po onome što sam video u subotu, angažovali su firmu za čišćenje stanova, tako da bi sad trebalo da se finišira.
 
Izvestaj od danas..
juce su pustili struju. Grejanje i vodu do kraja nedelje, a asfaltiranje krece u subotu. Kablovska ce ici do 15.feb. Kazu da ce u februaru biti useljenje....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=511315#p511315:36d8hthb je napisao(la):
DIP » Čet Jan 25, 2018 4:18 pm[/url]":36d8hthb]Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 1
file.php

file.php

file.php

Lepe vesti, hvala na izveštaju. Mada, mogao si malo bolje da uslikaš ovu poslednju sliku, da se vidi i moja terasa. :)
 
Ovo jos i dobro izgleda. Cini mi se da se stakla na prozorima sijaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobio sam info da su stanovi očišćeni i spremni za ubacivanje stvari, čeka se završetak asfaltiranja ovih dana. Zbog lepog vremena planiraju da završe uskoro pa da očekujemo useljenje od februara.
 
Energoprojekt je danas javio da i prema njihovim informacijama asfaltiranje pocinje sutra.
 
turbo_":20dj9tjj je napisao(la):
Energoprojekt je danas javio da i prema njihovim informacijama asfaltiranje pocinje sutra.

Sutra ću bas da odem da vidim. Javljam vam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=457020#p457020:339qlkab je napisao(la):
AndUp » Pet Jun 09, 2017 10:57 am[/url]":339qlkab]@gospodarvremena
Da jesam, gledao je advokat gradjevinsku dozvolu i proverio je, ali nije izlazio na teren. Ja sam takođe video građevinsku u napred, ali nekako mi je promaklo u moru drugih stvari nakoje sam morao da pazim (kao što je ugovor itd..). Nije mi bilo na pameti da proveravam broj spratova.
Zvao sam juče advokata i drugaricu koja je arhitekta i oboje su me uveravali da to neće biti problem. Ici cu u sunnyville ovih dana pa cu ih pitati.

Sto se tice ulice Nova 7, direktor sunnyvilla mi je rekao da čeka dozvolu i da će krenuti sa ulicom u narednih 10 dana. Sve je spremno kaže. Oni su preuzeli obavezu od grada da urade ulicu i priključke jer su ovi iz grada spori. Valjda će im smanjiti neki porez za vrednost tih radova. Tako su mi rekli.

Pozdrav

Gledam stare komentare i nadjoh ovaj da su trebali da asfaltiraju ulicu u junu! :shock: Docekasmo je sada (nadam se uskoro) :lol:
 
Vrh