Šta je novo?

GDS Petica Kompleks u Bloku 63

Pa to je bio Merkatorov plac, i oni su ga prodali investitorima i zadrzali dole hipermarket, pa je posle radjena nova gradjevinska dozvola u odnosu na originalnu.
Ne znam samo koji market tu planira da se otvori s obzirom na stanje stvari sa Agrokorom, ali u tom kraju je ozbiljna ponuda marketa od rode, dis-a, nekoliko maksija i tempa pa preko ideje do buduceg lidl-a.
 
Заборависте Универ експорт,
 
Meni to lici kao na neke nosace, ali ajde videcemo.
BTW, po ukrasavanju na zidovima ono u prizemlju ce biti IDEA
 
Идеа-у имате у Иммо центру, недавно реновирану. Чисто сумњам да ће и ту бити.
 
JEdino ako je sada prodaju, pošto je zemljište bilo Mercatorovo (Idea) i zato je i prostor njihov (zemljište nisu prodali već zamenili za kvadrate). Već je pisano čini mi se na ovoj temi o tome.
 
Cini mi se da su ovi "izduvni ventilatori" od klima malo preblizu susednoj zgradi ;)
 
Pozdrav
Vec duze vreme dolazim na forum i citkam o novogradnjama na Novom Beogradu,
pa me zanima, da li neko zna, sta se desava sa zemljistem koje je GDS kupila kod mesare Milan u 63.bloku
i po vasem misljenju (ili pak nekim pouzdanijim informacijama) koliko bi mogao tu kvadrat da iznosi
Hvala unapred, pozdrav za sve
 
Судећи по тренду, почетна цена неће бити испод 1.800 евра.
 
Mislis da ce neko zeleti da kupi stan od gdsa sa takvom cenom pored svih naselja okolo, po slicnoj ceni..hm
ne znam sta da mislim, ali to je pak mnogo... ili bice da gresim
 
Па видиш да су цене у новоградњи почеле да лудују. Не знам каква је ситуација са половњацима.
 
Novo gradilište u bloku ugao gandijeva i vojvodjanske danas je postavljena tabla, odoše sve zelene površine :?
 
Nema šanse da bude ta cena za GDS. To bi bilo suludo visoko, da u zgradi pored stan košta 1000-1100 kvadrat, a tu 1800.
Može jedno 30% skuplje i to je.
Em su mnogo dalje od Abloka i Savade, a kvalitetom neće prici suncityu.
 
Grade zgradu od 8 spratova a preko puta prizemne kuće. Bolje da su dozvolili izgradnju zgrada i sa druge strane Vojvođanske, pa da sa obe strane ulice budu 5 ili 6-ospratnice, nego što prave soliter od 8 spratova sa jedne strane ulice da bi nagurali što više kvadrata na parcelu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=513108#p513108:3azbnkcq je napisao(la):
roland » 02 Feb 2018 10:22 am[/url]":3azbnkcq]nego što prave soliter od 8 spratova sa jedne strane ulice da bi nagurali što više kvadrata na parcelu.
:lol: "soliter".

Najgore od svega je sto sa ovih 8 spratova urusavaju tu regulacionu visinsku liniju uz Vojvodjansku pa i zgrada od 8 spratova deluje ko monstrum ili neki ogroman zid, to nemogu nikako da shvatim. Inace zar je bilo nekoga ko je ocekivao da ce ovaj plac ostati ovako u nedogled prazan ili se pretvoriti u zelenu povrsinu ili parking.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=512994#p512994:35axi088 je napisao(la):
nbgcity » 01 Феб 2018 08:47 pm[/url]":35axi088]Novo gradilište u bloku ugao gandijeva i vojvodjanske danas je postavljena tabla, odoše sve zelene površine :?
Ево је табла, сликано јуче-02.фебруара 2018. Табла Дирекције за грађевинско земљиште о локацији за доделу инвеститору за градњу. Надам се да ће будући инвеститор бити разуман и ипак градити зграду да стварно прати ту висинску линију свих осталих зграда, +/- наравно.

 
Nezgrapni dugacki monstrumski zid koji preti da unisti pola Vojvodjanske. Kao slag na tortu uz zauzece parcele od 90% jednog dana kad se usele ovih prvih 2-3 ulaza ove zgrade na cosku ima jedni drugima da gledaju u tanjir sta ko ruca ili vecera. Ovo prevazilazi i "investitorski urbanizam" ovo je idiotizam koji bode oci i iz aviona.
 
... a kupci stanova imaće priliku da parkiraju svoje automobile na Bežanijskoj Kosi...
 
Pročitajte šta piše na tabli. Nigde ne piše investitor, broj dozvole, arhitekta, nadzor, početak/završetak gradnje. To je samo oglas za tu parcelu.
 
Vrh