Šta je novo?

Стајалишта

Jos kad bi stavili ogradu na isto kao i ogradu na stajaliste bg toplane
 
Прави се станица код Економског ка НБГД за 78 и 83.
 
Zbog čega i dalje postoji tolika diskriminacija nekadašnjih ITS2 linija u odnosu nekadašnje ITS1 linije, kada je obeležavanje stajališta u pitanju? Linija 552 je ukinuta, i munjevitom brzinom je taj broj prelepljen neprovidnom plavom nalepnicom na svim stajalištima koja je koristila. Nove uvedene linije su 580, 860B i 860M, ali nigde nisu dopisane, odnosno dolepljene.
Mene interesuje ko je sada zadužen za izvršavanje ažuriranja informative, koja firma? Do sada je to radio GSP na neki poludivlji način, bez dopisa Sekretarijata za javni prevoz, i zaista su prilično ažurni, jeste da se lepe kojekakve nalepnice, ili stavljaju razne metalne table, ali uvek ažuriraju podatke, ALI SAMO ZA SVOJE LINIJE I LINIJE PRIVATNIH PREVOZNIKA.
 
@Gaga

I ja sam pre par dana pitao ovog gospodina zasto lepi to po stajalistima kada pise da je zabranjeno.
Odgovorio mi je sledece:"Da si stariji neko oterao bih te u materinu, ali posto si mladji objasnicu ti. Ja nisam covek u mladim godinama kao ti da moze da bira posao vec radim sta moram. Skolujem dva studenta imama 60 godina i Masinski sam inzenjer i nece niko da me zaposli, a nemam jos pravo na penziju. Kaze radi ovo za vodje navijaca zvezde, oni stoje iza toga i imaju ekipu navijaca u svakom kraju koja ga stiti i stiti oglase. Kaze vise puta su prebijali gradjane na njegov poziv da mu neko smeta i lepi skida oglase. Kaze sta svi njega smaraju, neka okrenu broj iz policije pa neka vide ko stoji iza toga, a naravno da su vec zvali i da su odustali od bilo kakve akcije. Jos mi je rekao da su stajalista Covicevo vlasnistvo, a da je on imao sukob sa Covicem jos krajem devedesetih jer je tada posedovao firmu sa bilbordima koju je Covic hteo od njega da kupi, pa posto nije hteo da mu je proda, Covic mu je dolaskom na vlast 2000. oteo na silu. Takodje mi je rekao i da mu je par puta Komunalna policija uzela podatke da daju firmi alma quatro zbog unistavanja njihove imovine i da je porucio da daju Covicu jer vrlo dobro zna ko je on, medjutim nista mu nikada nije stiglo, tj nisu ga tuzili. Onda mi je naisao autobus i morao sam da idem.
 
Štite njega navijači i njegove dragocene oglase za otkup starudije. :D
Čovek očigledno ima psihičkih problema.
 
1: ovaj covek sigurno ne lepi ta sranja zato sto to voli vec zato sto muka ne bira sredstva.
2: sa druge strane to sto namesta batine onima koji mu se mesaju u posao je kriminalna radnja.
Dakle paradoksalna situacija.

U svakom slucaju, vodite racuna ako ga slikate da vam ne naleti neka ekipa pa da se lose provedete zbog teranja pravde.
 
Ja nikada nisam kapirao šta navijačke nalepnice predstavljaju i kakvu navijači imaju finansijsku dobit od toga. Šta meni kao građaninu govori parola TB87 ili BBRS ili slične stvari?
 
Pa tebi , meni i sličnima ne treba ni da govori , nego onima kojima je namenjena. To ti je kao neka vrsta obeležavanja teritorije kod životinja. Odmakni se , ovo je moja teritorija. :)
 
стајалиште Мештровићева, исекли печурке. а биле су добре... три комада, још су супер изгледале
 
Sto se tice ovog tipa i njegove price ne znam sta je tacno, ali da stoji neko jak iza toga, stoji, jer ne bi grad toliko godina to tolerisao. Takodje i alma quatro to zna jer bi bar oni resili, tolike radnike placaju da ciste pecurke od tih reklama. Ne znam sta je sve istina, ali mi nije izgledao ludo, kada sam mu ja dobacio pred punom stanicom kod opstine NBg on se nasmejao, sve izlepio, pa dosao do mene i ispricao mi sta je i kako jer sam mu izgledao kao kul tip. Objasnio mi je da i on ima kontrolu tih navijaca, pa tako je duzan da prijavi njima ko ga ometa i cepa oglase, jer kada dodje po pare kazu mu da u tom i tom kraju vec nema oglasa. Ne verujem da je u pitanju lova kao za letke, jer kaze kada naidje komunalna, napisu mu kaznu 5000 i on plati odmah sutradan 2500.
 
Ja ne znam zašto bi neko "moćan" stajao iza oglasa za otkup laptopova? :|
 
To je samo paravan, ljudi su klasicni zelenasi, sve se uklapa u pricu, donekle samo nije jasno sto bi to sve ispricao nekom na ulici i ocrnio poslodavce. Al onda se setis da su bahatost i poremecene vrednosti ovde normalna stvar, pa ti onda i taj deo bude skroz logican.
Bar nam je sad cela prica do kraja jasna. I da se nece resiti.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=514460#p514460:35t8xski je napisao(la):
EUKALIPTUS » 07 Feb 2018 11:55 am[/url]":35t8xski]Ja nikada nisam kapirao šta navijačke nalepnice predstavljaju i kakvu navijači imaju finansijsku dobit od toga. Šta meni kao građaninu govori parola TB87 ili BBRS ili slične stvari?

TB87: Taurunum Boys 87
BBRS: Belgrade Boys Red Star
 
@prostorni planer Hvala što si ovo podelio sa nama! Meni je priča tog lika malo neverovatna, možda mu je dosadno, pa ubia vreme, kako god. Opet, ne može čovek ni u sve da sumnja...

A možda diluju drogu preko laptopova... :kafa:
 
Ma ok i skraćenice su mi jasne, ali mi, Sole, nije jasno na koji način te nalepnice i to obeležavanje teritorije lepljenjem po stanicama donosi bilo kome bilo kakvu finansijsku dobit? Da li one nešto simbolizuju, da li impliciraju da se na tom određenom mestu nalazi diler ili bilo šta? Ne verujem da ih neko štampa u boji i lepi tek onako, iz dosade.
 
Ni ne mislim da ih neko lepi iz dosade. E sad da li to ima veze sa navijačkim podelama i isterivanja ko je u pravu i zbog čega , pošto ponekad čujem ili pročitam u novinama za dogovorenu tuču navijača , ili ima veze sa drogom , ili sa nečim trećim , ne bih znao da kažem.
 
isecene su pecurke na stajalistu linije 3 kod Kapitol parka u Rakovici i iskopani temelji za novu nadstresnicu.
 
Da na vise mjesta u gradu su pecurke fasovale
Kapitol bolje da se isprsio za trotoar oko kompleksa
 
Menjaju i medjugradsku kod Autokomande


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A da postave slucajno obe na mostaru za 17 koje nisu vratili od rekonstrukcije mosta krelci
 
Ta stajališta međumesnog zaslužuju veće nadstrešnice, čak bi mogle da se spoje na primer 3x2 pečurke u jedno veće jer zaista ima puno ljudi koji kisnu i peku se nasuncu dok čekaju autobus a postojeća stajališta nisu ni za šta.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=515299#p515299:17rghzqo je napisao(la):
direktor » Pet Feb 09, 2018 11:54 pm[/url]":17rghzqo]A da postave slucajno obe na mostaru za 17 koje nisu vratili od rekonstrukcije mosta krelci

tu na mostaru bi bila korisnija neka odbrana od vetra, ja nesto imam bangavo koleno, svaki put kad zimi cekam 17 produva me vetar i jedva hodam, mogu da zamislim kako je starijim ljudima
 
Стајалишта на аутокоманди треба да имају перонску верзију надстрешнице, ове су без везе и недовољне.
 
Vrh