Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 242 95,3%
  • BMC

    Glasovi: 12 4,7%

  • Ukupno glasača
    254
Ako moze 26 moze i 83 greska je sto ako gsp vec drzi liniju ne kobinuju solo / zglob
 
Ta dva primera su neuporediva, razlika u intervalima je ogromna, 26 je solo zbog gabarita ulica, a to se upravo i nadoknadjuje intervalom.
 
Daj direktore REALAN BUDI, gde sve ide 26, a gde 83? 83 je celog zivota zglobna linija, pa po Novom Beogradu je katastrofa za ulazak u isti, da li se ikad vozio na najkriticnijim delovima te linije? 26 je solo zbog neplanske gradnje duz Vracara, i tu ne mozes nista, za 26 postoji alternativa, a za 83 ipak ne, i upravo je to kamen spoticanja za 601! Realnost dobri moj ja trazim...
 
Heh vidim pričate o 83 a ja baš uđoh na temu da pitam otkud sad solo vozila na toj liniji. Dakle ko to sad drži, Kosmaj? I čemu takva odluka? I otkud par solaša na 31? Jel to samo za šihtu, pošto ih viđam uglavnom u vršnim časovima?
 
Космај. Претумбавање линија међу погонима од рокаде потеза 500 и 600 између приватника и ГСП.
Соло на 31 је сила прилике, као што се и пре дешавало када је 83 била зглобна да улети по пар соло аутобуса, увек сам се чудио таквим.решењима док на 67 иду полу празни зглобови.
 
spatiotecte":2tyb4sqz je napisao(la):
Lespe su prefarbali Solarise nego Ikarbuse.
Naravno, kad su farbani u lakirerskoj radionici, za razliku od vecine koje farbaju 'mikrofiber valjkom" ;)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Само треба упоредити ГСП Икарбусе са оних пар приватних Икарбуса што су возили на 601 пре доласка Мазова.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=516429#p516429:6t1s5luf je napisao(la):
Дошљак » 14 Feb 2018, 08:49[/url]":6t1s5luf]Космај. Претумбавање линија међу погонима од рокаде потеза 500 и 600 између приватника и ГСП.
Соло на 31 је сила прилике, као што се и пре дешавало када је 83 била зглобна да улети по пар соло аутобуса, увек сам се чудио таквим.решењима док на 67 иду полу празни зглобови.

Zglobovi na 67 i 82 su najveća glupost koju sam ja viđao, a verujem da ih ima još.
 
Kokos":tkiiq9ia je napisao(la):
Zglobovi na 67 i 82 su najveća glupost koju sam ja viđao, a verujem da ih ima još.
Voze cesto japanci i Solarisi na 82 vidjam ih...


Sto se tice farbanja Solarisa vidjam vec nekoliko dana yaredom 3090 na 88, ofarban je u crveno ali tamo gde mu pisu garazni broj i stoji logo GSP-a je bela boja.. Koliko se secam i 3003 i 3008 su ofarbani, ako se ne varam.
 
bas se pitam sto ne vrate 38 na kosmaj-sumice i stave solarise na interval 2 min, i to bi bilo jako logicno
 
Чему сад тамнији гаражни број и лого на белој подлози? :( Зар ништа не може да буде стандардизовано?
 
Kakvo je ovo glupiranje sa ustedom od 30 € da li su oni normalni
 
Kao да им остало пуно тегет боје па да се не баци. Аматери.
 
Ako se ne varam, biće prvi hibridni autobus u Beogradu
5cfcc3721574cf22731916b6d5d628b4.jpg


Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
Pretpostavljam kod privatnika. Gde ce GSP pod ovom upravom da kupuje I odrzava Volvo I to hibrid...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=517317#p517317:143xc8m5 je napisao(la):
becks89 » Sub Feb 17, 2018 3:06 pm[/url]":143xc8m5]Ako se ne varam, biće prvi hibridni autobus u Beogradu
5cfcc3721574cf22731916b6d5d628b4.jpg


Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka

super, odakle ti to?
 
Iz garaže privatnog prevoznika.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
Kvalitet ?
Već posle kratkog vremena otpadaju slojevi zaštite sa blatobrana. Kako će izgledati nakon 4 godine ?

 
Vrh