Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Izgleda da je posećenost u BIG Fashion baš pristojna. U subotu popodne je bilo slobodno svega 4 parking mesta na nivou 4.
 
A Capitol Park Rakovica često ima četiri zauzeta parking mesta tokom radnog vremena. Open-air koncepti su u našoj klimi osuđeni na propast. Očekujem da ć e za par godina rušiti Capitol ili ga nadzitati tako da sve bude zatvoreno. Ne znam kako posluju ostali open air centri u Borči i Zemunu ali mislim da je kod njih još gore stanje.
 
Aviv park je pun pogodak. Zemun park onako, kazu da slabo posluje ali ja kad god odem puno je ljudi.
Mene ubija taj preradjeni vazduh trznih centara pa uvek radije biram ove otvorene
 
Dobra je posećenost BIG-a, često sam tamo pošto blizu živim, ali jedna stvar me prosto fascinira, a to je da je poslednji sprat parkinga u stanju potpunog raspada, većina rešetaka za odvod kišnice je otpala, kocka kojom su popločavali se nekako na nekim mestima jednostavno razmaknula i nastale su pukotine.
Imam neki osećaj kao da se ceo TC polagano pomera i zato otpadaju rešetke i upadaju u otvor za kišnicu, prosto kao da su postale uske.

A da ne pričam o tome što su želeli da naprave zeleni krov parkinga, na kojem trave nikada nije bilo, već kola samo raznose blato po parkingu, a na mestu gde je zamišljena trava su bare sa vodom..
 
Što se tiče Capitol-a, ja ne znam šta ljudi očekuju. Kad god sam ja išao, bio je prilično popunjen.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=522394#p522394:3dctg2t1 je napisao(la):
Zezeljko » Pon Mar 05, 2018 10:45 pm[/url]":3dctg2t1]Dobra je posećenost BIG-a, često sam tamo pošto blizu živim, ali jedna stvar me prosto fascinira, a to je da je poslednji sprat parkinga u stanju potpunog raspada, većina rešetaka za odvod kišnice je otpala, kocka kojom su popločavali se nekako na nekim mestima jednostavno razmaknula i nastale su pukotine.
Imam neki osećaj kao da se ceo TC polagano pomera i zato otpadaju rešetke i upadaju u otvor za kišnicu, prosto kao da su postale uske.

A da ne pričam o tome što su želeli da naprave zeleni krov parkinga, na kojem trave nikada nije bilo, već kola samo raznose blato po parkingu, a na mestu gde je zamišljena trava su bare sa vodom..
Problem sa parkingom je nesretno rešenje odvoda viška vode(pad ka slivnicima), pesak koji je sloj iznad geoteksila se "ispira" i podiže drenažne kanale koji "izviruju" , vozila ih prelaze i lome ih. Takođe pesak se ispira i ispod behaton ploča i one "upadaju" na mesto polomljenih drenažnih kanala itd....
 
Dekatlon sam prvi put video u inostranstvu i cene su povoljnije nego u drugim sportskim radnjama (Intersport). Izbor opreme je dobar, i ono što je najvažnije imaju svoje robne marke (Kalenji, slično kao ProTouch u Intersportu), a i sigurno najjeftiniji brend, ali vrlo zahvalan Quechua,

U Temišvaru smo svratili pre par nedelja i nakupovali dosta sitnica kojih nema u Srbiji.

Možda ste viđali male Quechua rance od 10l. Skoro svako ko je ušao u Dekatlon negde ih je kupio, a kako i ne bi kada koštaju 300 dinara.



Ako se pitate šta stane u ovako mali ranac? Pa recimo, patike (44 broj), šorc, majica, peškir i flaša od 1l.

Planinari i ostali sportski orijentisani ljudi će zaista jedva dočekati ovu radnju.
 
Ja sam pazario u Dekatlonovim radnjama u Segedinu i Ljubljani, ima uvek da se nađe nešto za male pare i to dobrog kvaliteta.
 
@astrodule Ja sam taj rančić u Berlinu platio nešto malo voše od jednog eura. :)

Mogu samo da potvrdim da se i planinari i ostalo zaljubljenici u sport raduju najavi otvaranja kod nas jer će ako ništa drugo postojati bolji i veći izbor, pogotovo za sportove koji nisu toliko popularni kod nas.

Bio sam fasciniran izborom u toj radnji u Berlinu. Imaju deo sa opremom za ama baš svaki sport koji nekome može pasti na pamet.
 
Uh, odrali me Rumuni, a bio je na akciji.

Moj prvi Dekatlon je bio u Barseloni i nisam stigao da ga obiđem.

Dekatlon ima fenomenalan sistem za kase, tj, plaćanje. Postoji jedan red (kao zmija) i kako se koja kasa oslobodi, zasija broj iznad i prvi iz reda priđe. Prosto i vrlo efikasno. Kao u Pošti, samo ne mora niko da se dere "sledeći" pa ti da provaljuješ iza kog šaltera je došao glas.
 
Pohvalno je to razbijanje monopola koje drže domaće "sportske" radnje. Užas koliko nas deru za svu opremu, obuću i odeću.
 
Svi ti domaći su u dilu, što se primeti kada se cene istih modela gledaju u različitim radnjama. Mislim da je pre par meseci i bila neka tužba ili presuda protiv toga.

Dekatlon i Intersport imaju svoje robne marke koje su vrlo dobrog kvaliteta i odlične i za napredne rekreativce.
 
Пренео сам Хомерову поруку са подтеме „ВЕЛИКА мода Видиковац“ :D или ти BIG Fashion Vidikovac [ Tržni centar | 120.000m2 ]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531385#p531385:1qkkk5zp je napisao(la):
Homer Jay » 11 Апр 2018 12:46 pm[/url]":1qkkk5zp]Ovaj tzv. "Big Fashion Park" je pored postojećeg centra u Višnjičkoj, Izraelci su kupili "Minel".
Слике од јуче – 18.април 2018., снимљено из кола на брзину, фабрике Минел где ће бити тај нови тржни центар

Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 1
 
Znaci i to ode pod mac valjalo bi fotkati prije rusenja objekat malo detaljnije
 
E, drugari, muka je to...6,5ha - 4 hale, 2 upravne zgrade, magacini, kotlarnica...ode!
 
Eh pa naravno da ce se cuti bageri pitam zbog fotkanja prije rusenja da ostane za istoriju
I da se sklone ako imaju neke istoriske fotke itd
 
Увелико раде багери..

Предлажем да се тема врати у пројекте у изградњи...



 
koliko sam video iz kola još nije počelo rušenje sve zgrade su cele,plan da će otvoriti Decathlon sledeće godine nema šanse da ostvare ali sa druge strane ulice niču nove prodavnice pitam se da li su to legalni objekti..
07778abe56314d3fb483094bf1bf0a50.jpg
840dc233adfed5249026090b2142a8b1.jpg
7f31fa4e7a9199b0f5a35a8177ea6e62.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Почело рушење и дела видљивог са улице...



 
Bas me zanima da li su ispraznili upravnu zgradu bivsu trebalo bi fotkati u njoj ima sigurno fotki sta su gradili radili i onaj natpis na krovu .
 
Vrh