Šta je novo?

Parkovi

Nastavak popkočavanja okoline Pionirskog parka.

Zar je toliko bilo komplikovano da se nastavi ista logika iz parka ili ( sci fi opcija) da je urđeno odjednom.
81d2caf3558790a9dd11dcaa5c27672b.jpg
9a445276b0ce35e0bd9fc401e18eb386.jpg
38e6d6182e74550a6c788693053edda7.jpg
a1fd947db01568a920e5555482221dd9.jpg
1aec4cc117968910e6cbfd9895b553b1.jpg


Sent from my SM-G530FZ using Tapatalk
 
Misliš da je slučajno baš tu postavljena i da nije mogla biti diskretnija?
 
nije, to je da moze da se ode u WC kada se vidi plakat ispred skupstine.
 
Hoćeš da kažeš da tebe tera na defekaciju koliko te smara kad vidiš fotografije i imena nestalih i ubijenih lica na Kosovu, kao i poginulih u bombardovanju? Možda nisam najbolje razumeo.
 
postoji ozbiljna razlika izmedju plakata kao deo politike i zrtava te politike koji su prikazani na plakatu. Ja sam rekao da mi se sere na plakat i na tu politiku, zrtava mi je iskreno zao. Jel sada jasnije?
 
Tim plakatima nije tu mesto. Treba da ih stave u skupštinu da ih političari vide.

Da ne pričam da su nedostojni žrtava kojima treba podići pristojno obeležje, a ne ovo sklepano od koca i konopca.
 
Možda je tim plakatima baš tu mesto, kako bi svaki turista koji tu prođe, mogao da vidi i sazna nešto, što možda nema prilike da čuje u svojoj zemlji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523866#p523866:75oaiuhr je napisao(la):
Propeler » 42 minutes ago[/url]":75oaiuhr]Možda je tim plakatima baš tu mesto, kako bi svaki turista koji tu prođe, mogao da vidi i sazna nešto, što možda nema prilike da čuje u svojoj zemlji.
Turiste to ni najmanje ne zanima.

Ruševine im jesu zanimljive, ali videti lica žrtava im ne treba na odmoru
 
Наравно да треба да им буде место испред скупштине, има таквих порпаганди свуда по свету.
 
Ne treba da stoji taj plakat ispred Skupštine. Ispred Skupštine treba da stoji lepo popločan prostor, cveće, vodoskoci itd-normalno okruženje parlamenta jedne zemlje u centru grada. Ako se prave protesti-to traje par sati, a posle se sve sredi i vrati u redovno stanje. Taj jadni narod koji je stradao nije zaslužio da se zloupotrebljava u političke svrhe. I stradali su zbog debila koji su vodili ovu zemlju, pre svega Miloševića, a njegovi istomišljenici su i sada na vlasti i zamlaćuju i dalje ovaj narod. Žrtvama treba podići spomenik, memorijalni centar, voditi decu na ekskurzijama da to posete i nauče nešto, ali to je ovde naučna fantastika, nisu u stanju 20 godina da renoviraju ni Narodni muzej. Pravda za žrtve se traži na sudu, da smo ozbiljna zemlja neprestano bi se radilo na tome i insistiralo na kažnjavanju zločinaca. Ne treba saletati turiste i daviti ih. Dolaze ovde na odmor, a ne da se bave našim vekovnim nesrećama.
 
Svaki dalji off ce biti obrisan imate temu u relax sekciji foruma pa tamo mozete nastaviti i o ovom pitanju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=528302#p528302:19ng9c3z je napisao(la):
Вожд » 27 Mar 2018 10:10 pm[/url]":19ng9c3z]
Despota Stefana.
file.php

Ову пумпу треба протерати са те локације. Ту на бучној раскрсници међу огромним солитерима треба да буде зелена оаза. И обновљене фасаде. Лидл је купио онај паркинг на ћошку тако да овај део има потенцијала, а не да изггледа распало.
 
Apsolutno.

Tu pumpu treba pomeriti negde ka Pancevcu, a ovde napraviti lep zeleni trg. Odavno je vec i formiran, samo da se oplemeni.

Davno sam jos radio studiju tog prostora... jos kao student...
 
pre je bio park, pa mala pumpa i sada velika pumpa. Postoji slika ovog prostora pre 1940, fenomenalno je izgledalo.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=528383#p528383:25oc3rh3 je napisao(la):
zexland » 28 Mar 2018 10:40 am[/url]":25oc3rh3]Apsolutno.

Tu pumpu treba pomeriti negde ka Pancevcu, a ovde napraviti lep zeleni trg. Odavno je vec i formiran, samo da se oplemeni.

Davno sam jos radio studiju tog prostora... jos kao student...


Сећам се тог рада, негде сам на јутјубу видео, добар је, али познајући твоје радове овде, верујем да би данас могао сто пута боље да га урадиш. Свакако се слажемо око намене простора :)
 
Da li je neko skoro video na sta lici Studenstski park? Taman sto uklone grafite, osvanu jos gori i veci. :( Prosao tuda veceras, mobilni prazan da bih imao baterije za sliaknje, ali morao sam da podelim utisak...Polako gubim nadu i mislim da nama definitivno nema spasa i da ce ih biti sve vise i vise...nazalost.
 
Tу су иначе најдебилнији графити од свих, гори и од STU&co тагова, дебилни политички слогани, у рангу са навијачким.
 
Vrh