Šta je novo?

Trolejbusi

Vozd moze li sken ove strane o trolejbusu zbog citljivosti
Cini mi se da displej drugacije izgleda na jednoj crno bjeloj fotki koju cu da postavim ponovo
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523246#p523246:3e4c8dkh je napisao(la):
Вожд » March 9th, 2018, 1:49 am[/url]":3e4c8dkh]Ti zamisli da je postovano tamo.
OK onda ću i ja početi da postavljam stvari gde stignem , a ti zamišljaj da sa u na pravom mestu. :)
 
GB 2084 MAZ. Ne mogu da opištem koliko mi je bilo neprijatno u njemu a i vozač je vozio stani kreni pa smo leteli ko krompir u kamionu. Nisam oduševljen uopšte...
 
ma vozaci trola treba svi komplet u lazu, nisu normalni, ni vozaci autobusa nisu, svi negde zure, zna da mu je stanica za 150-200 metara, a ide 30 i jos nabija gas, i onda naglo koci pred stanicom, sa autobusima je to veliki problem, ali u trolama, gde su kocnice i motor mnogo jaci je prosto nepodnosljivo, pogotovo ono njihovo divljacki kreni/stani, mesto da pipne gas on ga zabije da sto brze krene, to sto su po zanimanju "profesionalni vozac", to znaci da mu je profesija da vozi, a ne da izigrava sumahera
 
Ма не ваља ништа, нећ ни возачи да возе лепо када је станица код сваке бандере а улица је неке форме коју људски мозак не може да обради
 
Добра је МАЗ трола, за сад. А да је канта то стоји.

Боље 20 зглобних трола него 100 електробуса у које једва стане 80 људи.
 
Ono kao zglobno vozilo slučajno ima više prostora za više putnika.
 
Има ли зглобни Маз 215 тролеjбус? Таквих 20 би лепо заменило Тролзе.
 
Čekajte, osim toga što cima pri startu, ja ne videh ni jedno konkretno obrazloženje što je MAZ trola njesra. A i to što cima nije (samo) do trole nego i do vozača. Dakle zanima me šta je toliko loše na njoj? Pitam jer se još nisam provozao, a ovako vizuelno mi deluje slično BKMovima, što i jeste, jer se vidi da ima neke iste delove kao BKM. Pošto u Belorusiji fabrike međusobno dele neke komponente i dizajne. MAZ i BKM, MAZ kamioni i MZKT specijalna vozila, itd itd...

Došljak,
postoji verzija MAZ 215 trolejbus. Samo kucaj МАЗ 215 тролеибус (ne moraju ni čak čisto beloruski karakteri)

862624.jpg


Mada naši sigurno neće menjati Trolze skoro. Verovatno će da ih akaju ko Vojska FAPove, sve dok se kotrlja, nema da se menja.

P.S. Jedni Belorusi sa svojom klimom i uslovima opet uspevaju da održavaju i čiste ove ratkanpne na vozilima. A naši ne mogu ni toliko. Jbg, treba zavrteti par šrafova i povremeno uperiti mlaz vode u taj komad lima... :roll:
 
u pravu si, do vozaca je, ja se danas prvi put vozio i nije cimala uopste, verovatno je vozac dodatno pazio jer je nova
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=524299#p524299:3h8pfemh je napisao(la):
marrecar » 12 Мар 2018, 21:14[/url]":3h8pfemh]Ono kao zglobno vozilo slučajno ima više prostora za više putnika.
Кондензатори, батерије и остало заузима превише места тако да су троле закон!
 
Sve je to sjajno, ali vidis li ti sta pises uopste? Poredis zglobno vozilo sa solo vozilom po pitanju broja putnika koje mogu da prime. Mora da duva promaja tamo gore.
 
Генерално, електробус је тешко њесра ако има мали домет. Наравно ови које ће набавити ће имати мањи домет јер ми купујемо све најјефтиније.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=524434#p524434:2xtwjtw7 je napisao(la):
Bender Rodriguez » 13 Mar 2018 11:47[/url]":2xtwjtw7]P.S. Jedni Belorusi sa svojom klimom i uslovima opet uspevaju da održavaju i čiste ove ratkanpne na vozilima. A naši ne mogu ni toliko. Jbg, treba zavrteti par šrafova i povremeno uperiti mlaz vode u taj komad lima... :roll:

Белоруси су сада вероватно уреднији од Немаца, није то тамо проблем свве им је под конац
 
Хвала Бендере за информациjy o Мазу 215 тролеjбусу, што се мене тиче ja бих волео што дуже да возе Тролзе али и нове зглобне троле да се поjачаjу линиje за Звездару и Бањицу.
 
На 29 нека буду сви зглобни БКМови и пар старих Тролзи, за 40 и 41 да се узме по 10 МАЗова 215 таман са више врата пошто ће те две линије опслуживати Прокоп па за бржи излазак и улазак путника, биће ту доста преседања, и ресто Тролзи да се подели између линија 28, 40 и 41, соло БКМови да се поделе између 19, 21 и 22.
 
19 треба укинути никакву сврху нема, једино када 31 закаже али углавном нема сврху.
 
Videh danas MAZ - a , po prvi put , ali na kratko , ja ulazim u drugu trolu , a on dolazi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=524576#p524576:2qkgf6x0 je napisao(la):
Djole Pevcanin » 13 Mar 2018 20:11[/url]":2qkgf6x0]19 треба укинути никакву сврху нема, једино када 31 закаже али углавном нема сврху.

Било је о томе на некој претходној страни кажу као да је бржа од 31, можда увече ван шпица.

Како год, у садашњем облику јесте глупава, али могла би да се продужи на ММЛ или чак скроз Булеваром па да скрене за Миријево (мада имам осећај да је то судбина 21)
 
Приметио сам на велики број Бкм тролејбуса уопште не ради дисплеј, што је већ приметно и необично, јер дисплеји на њима раде без проблема.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=524576#p524576:3sjb8cnq je napisao(la):
Djole Pevcanin » 13 Мар 2018, 20:11[/url]":3sjb8cnq]19 треба укинути никакву сврху нема, једино када 31 закаже али углавном нема сврху.

слажем се. боље да искористе возила са 19 да појачају 29 и 41
 
Vrh