Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Ovo je stvarno verovali ili ne. I koliko će autobusa ovde da se sje*******e?
 
Pa, ne mogu da verujem šta vidim. . . i to u mom zavičaju.

Zato sam se i iselio iz grada, jer se ovde manje nerviram.
 
Izgleda da je "civilizacija iz grada" stigla i u tvoje krajeve. :)
 
Почела реконструкција Булевара кнеза Александра Карађорђевића.
Pogledajte prilog 1
izvor.Gradska opština Savski venac
 
Ex Bulevar Mira se raspadao...dobro je što neće samo presvlačiti...kad završe samo nek prebace mašine u Neznanog junaka...
 
16.03.2018 su počeli radovi u Bože Jeremića na Vidikovcu:

DZeMOi7W4AA8OzX.jpg


DZeMRuIX4AAuveu.jpg


DZeMUmOXkAAkSzY.jpg


DZeMXXTWkAESSzH.jpg


DZdnm93WkAAcQvK.jpg


DZdnqiVW4AEQaLw.jpg
 
Ulica na Vidikovcu poznatija kao "staza smrti" verovatno najbolje mesto za sankanje u gradu.
 
У току је реконструкција главне улице у Брестовику, Миће Стојковића. Интересантно је да се улица реконструише како би требало, а то значи потпуна обустава саобраћаја и израда колског застора у целини у целој ширини улице.

2iu3sjo.jpg
 
Ne pamtim da su menjali celu kaldrmu kod 11. aprila.
Nadam se da će kvalitetno da odrade.
f8e409a5a797e687baefa5131163d573.jpg
9fae7887ad890ff5f7e311924fe03d03.jpg


Invest gradnja radi

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
Rade novu podlogu jesi siguran da ce da vrate kaldrmu
 
Pitao sam iz kola da li menjaju kaldrmu u celoj ulici i rekli su DA.

Stoji mi u glavi da je ta kaldrma zaštićena, pa zato ne verujem da će uklone kaldrmu.
 
@Saobraćajna Kamera Zna li se tačno gde je presek ulica Bože Jeremića i Prvoboraca? To je zapravo jedna ulica i stvarno ne znam čemu davanje više imena jednoj ulici koja nije dugačka ni 1km. Inače već ima krpljenja na tek završenoj ulici, slikaću ovih dana. A i šahtovi..., ti nestašni šahtovi...
I nisam primetio da ima volje i želje da se reši problem parkiranja (četiri migavca na kolovozu) kod Eurohrasta.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532109#p532109:2y8nb0eq je napisao(la):
direktor » April 14th, 2018, 9:12 pm[/url]":2y8nb0eq]Rade novu podlogu jesi siguran da ce da vrate kaldrmu
U poslednje vreme su počeli da ulice koje popločavaju ili menjaju kaldrmu , kao podlogu stavljaju asfalt.

P.S.
Za onog ko nije znao je info , a za onog ko je znao je podsećanje.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532111#p532111:2y8nb0eq je napisao(la):
astrodule » April 14th, 2018, 9:18 pm[/url]":2y8nb0eq]Pitao sam iz kola da li menjaju kaldrmu u celoj ulici i rekli su DA.

Stoji mi u glavi da je ta kaldrma zaštićena, pa zato ne verujem da će uklone kaldrmu.
Od kada je to kaldrma zaštićena? Nisam do sada čuo za tako nešto. Koji su razlozi za tako nešto i da li takva situacija postoji još negde?

P.S.
Da li je kaldrma u Ljutice Bogdana kod Arkanove pekare (preko puta Cecine vile) zaštićena ili je u pitanju nemar (propust)? Jedino su nju ostavili nakon rekonstrukcije ulice i uklanjanja kaldrme.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532161#p532161:2y8nb0eq je napisao(la):
beobike » April 14th, 2018, 11:47 pm[/url]":2y8nb0eq]Zna li se tačno gde je presek ulica Bože Jeremića i Prvoboraca? To je zapravo jedna ulica i stvarno ne znam čemu davanje više imena jednoj ulici koja nije dugačka ni 1km. Inače već ima krpljenja na tek završenoj ulici, slikaću ovih dana. A i šahtovi..., ti nestašni šahtovi...
I nisam primetio da ima volje i želje da se reši problem parkiranja (četiri migavca na kolovozu) kod Eurohrasta.
Od Kneževačke ka ŽS Kneževac je Prvoboraca , a od Kneževačke ka Vidikovcu je Bože Jeremića. Tako kaže "plan plus" , dok "Google maps" kaže da ide do Antona Čehova. Baš sam juče prolazio tuda , i u jednom trenutku mi se učinilo kao da skrećem u fizički drugu ulicu i to pre nego što sam došao do Kneževačke. Možda to ima veze sa time što sam naišao na jednu od poprečnih ulica koja se isto zove Prvoboraca. Naznake početka bilo kakvih radova ni bilo ni na vidiku.
 
hoce li neko iz beograd puta da reaguje i upristoji javni parking u ulici brace jerkovic, ako ih pozovem i kazem da zelim da ih tuzim jer sam na istom ostetio kola? koja je inace procedura? zove se policija da pravi nekakav zapisnik ili moze i bez toga? parking je inace prepun rupa i rupcaga. ovde na slici jos i dobro izgleda kakvo je trenutno stanje uzivo...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532172#p532172:2p3vkoka je napisao(la):
solecar » Today, 00:20[/url]":2p3vkoka]
Od kada je to kaldrma zaštićena? Nisam do sada čuo za tako nešto. Koji su razlozi za tako nešto i da li takva situacija postoji još negde?

Ta priča o zaštite kaldrme kod 11. aprila mi stoji u glavi odavno, a razlog je to što je to najduža kaldrma na Novom Beogradu.

Ako su lagali mene i ja lažem vas
 
Beograd Put je kupio novu drobilicu za asfalt, jel zna neko koliko košta ta mašina i nešto o toj nabavci? Stare drobilice imaju preko 10 godina sigurno, valjci su im isto uglavnom stari.
 
Vrh