Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

DIP":1rf9c1uq je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531811#p531811 je napisao(la):
BobLat » Pet Apr 13, 2018 8:09 am[/url]":1rf9c1uq]Што се тиче прве зграде код приватника,морамо некако да се удружимо и извршимо притисак на њих,јер овако са нашом ловом,довршавају друге зграде,и боли их уво за нас. Овим темпом,пре ће да нас стигну следеће зграде,него што ће код нас све да буде сређено и дотерано цакум-пакум-то им није прво у интересу и ако се не будемо бунили(као што видим да су неки задовоњни) неће бити ништа још за години дана.

Dragi komsija,
Da se razumemo, naravno da smo svi zainteresovani da se sve zavrsi i ako imas ideju kako da se organizujemo da to bude i brze, tu smo.
Pitanje je bilo vezano za utiske nakon useljenja. Ja sam pricala o unutrasnjosti zgrade i stanu i da, mi jesmo zadovoljni.
Okolo nije zavrseno, ali mi nismo mogli to da cekamo i funkcionisemo i ovako, to je individualno. Ali zar ne mislis da sto se vise i brze budu prodavali stanovi da ce i celo naselje ici brze. Mene to sad vise interesuje, ako razumes...

Razmišljaš dobro, ali iz ugla prodavca. Mi smo kupci. I ja sam zadovoljan strukturom stana, rasporedom prostorija, kompletnom funkcionalnošću, velikom terasom i lepim pogledom. Nisam zadovoljan propustima u realizaciji i indolentnošću izvodjačke firme. U procesu smo rešavanja nedostataka, tako da ne sumnjam da će rešiti sve probleme. Da se razumemo, prodavac/investitor i ja smo u korektnim odnosima i imamo dobru saradnju. Izlazi u susret, kada mu se nešto sugeriše. Ali ostatak radova MORA da se završi što pre, jer kad izadjem iz svog “stan kao san”, gledam šta da preskočim, da se ne bih sapleo. Tako da ću ja biti 100% zadovoljan kupac, kada svi problemi i nedostaci budu rešeni. Sve je ovo lepo, više puta sam pisao da je naselje veoma lepo i perspektivno, ali nema potrebe da mi kupci/vlasnici stanova bilo koga pritiskamo da se svi radovi završe, jer je to obaveza, a ne dobra volja. Ja sam prinudjen da živim i ovog meseca kao podstanar (platili su mi kiriju), iako sam stan već napunio stvarima i želim što pre da udjem u svoj stan. Želim nam svima što skorije useljenje, ali u zgradu koju smo videli na bilbordu/reklami.
 
Izvini basketas, ja se ne saplicem pa valjda zato ovako mislim. Nista, vi cekajte a buducim kupcima se zalite i dalje ovde na forumu.
Mozda ovo zvuci kao iz ugla prodavca (trazicu im %) ali i dalje mislim da ima mnogo vise prednosti nego mana, posebno gledajuci napred i dalje mislim da sto se pre uselite i novi kupci dodju, pre cemo dobiti ono sto smo videli i mislimo da smo kupili :sesir:
 
DIP":2eaodfk3 je napisao(la):
Izvini basketas, ja se ne saplicem pa valjda zato ovako mislim. Nista, vi cekajte a buducim kupcima se zalite i dalje ovde na forumu.
Mozda ovo zvuci kao iz ugla prodavca (trazicu im %) ali i dalje mislim da ima mnogo vise prednosti nego mana, posebno gledajuci napred i dalje mislim da sto se pre uselite i novi kupci dodju, pre cemo dobiti ono sto smo videli i mislimo da smo kupili :sesir:


U kom ste vi ulazu DIP?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531844#p531844:cd1h9h30 je napisao(la):
DIP » Pet Apr 13, 2018 11:18 am[/url]":cd1h9h30]Izvini basketas, ja se ne saplicem pa valjda zato ovako mislim. Nista, vi cekajte a buducim kupcima se zalite i dalje ovde na forumu.
Mozda ovo zvuci kao iz ugla prodavca (trazicu im %) ali i dalje mislim da ima mnogo vise prednosti nego mana, posebno gledajuci napred i dalje mislim da sto se pre uselite i novi kupci dodju, pre cemo dobiti ono sto smo videli i mislimo da smo kupili :sesir:

Hahahhaha Definitivno se zaposli kao prodavac ili trazi procenat.
Dobri su ti hodnici sa peskom, stanovi bez pragova, curenje vode, stepeniste bez rukohvata, zgrada bez sanducica i kontejnera, sta ti tesko da 2km nosis smece. To je savremeno :kk:
Da si pogledala sve ulaze, videla bi gde se preskace.
Uzivajte komsije, a mi "glupi" sto cekamo da dobijemo ono sto smo platili, cemo sacekati nase zavrsene stanove i ulicnu rasvetu i bar na svim ulazima da postave plocice i da bar zapocnu da rade garaze, jer je i to placeno. :sesir:
 
E ti si mi lady sad definitivno otvorila oci. Bas sam useljena bu**** koja je htela da unese malo optimizma jer gledam unapred a ne unazad.
U pravu ste svi, zelim iskreno da sve bude sto pre pa da budete zadovoljni i vi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531848#p531848:2puva4vz je napisao(la):
AndUp » Pet Apr 13, 2018 11:36 am[/url]":2puva4vz]
DIP":2puva4vz je napisao(la):
Izvini basketas, ja se ne saplicem pa valjda zato ovako mislim. Nista, vi cekajte a buducim kupcima se zalite i dalje ovde na forumu.
Mozda ovo zvuci kao iz ugla prodavca (trazicu im %) ali i dalje mislim da ima mnogo vise prednosti nego mana, posebno gledajuci napred i dalje mislim da sto se pre uselite i novi kupci dodju, pre cemo dobiti ono sto smo videli i mislimo da smo kupili :sesir:


U kom ste vi ulazu DIP?


Sent from my iPhone using Tapatalk
U prvom, prvi je sredjen, iskreno nisam bila u ostalim ulazima. Ovde su zavrsili, ostalo je postansko sanduce i mozda jos po nesto.
 
DIP":1dh6qef0 je napisao(la):
Izvini basketas, ja se ne saplicem pa valjda zato ovako mislim. Nista, vi cekajte a buducim kupcima se zalite i dalje ovde na forumu.
Mozda ovo zvuci kao iz ugla prodavca (trazicu im %) ali i dalje mislim da ima mnogo vise prednosti nego mana, posebno gledajuci napred i dalje mislim da sto se pre uselite i novi kupci dodju, pre cemo dobiti ono sto smo videli i mislimo da smo kupili :sesir:

Ne treba biti neljubazan i grub, ukoliko na forumu podeliš svoje mišljenje. Cinične komentare zadržite za sebe. Mislim da sam jasno i konkretno napisao na šta se odnosi moje zadovoljstvo i nezadovoljstvo. Nema razloga da ne verujem da je prva lamela skroz završena. Ja sam u trećoj i upravo rade pločice na ulaznom stepeništu. Voleo bih da se prošetam i do prve, čisto da uporedim razlike. Samo da mi završe majstori radove u kupatilu. Malo je procurelo. Ja bih preporučio kupovinu stana u ovom naselju budućim kupcima, a ovo što mi pišemo na forumu je nešto na šta treba da obrate pažnju prilikom kupovine.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531822#p531822:2h1aom5g je napisao(la):
DIP » Пет Апр 13, 2018 9:33 am[/url]":2h1aom5g]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531811#p531811:2h1aom5g je napisao(la):
BobLat » Pet Apr 13, 2018 8:09 am[/url]":2h1aom5g]Што се тиче прве зграде код приватника,морамо некако да се удружимо и извршимо притисак на њих,јер овако са нашом ловом,довршавају друге зграде,и боли их уво за нас. Овим темпом,пре ће да нас стигну следеће зграде,него што ће код нас све да буде сређено и дотерано цакум-пакум-то им није прво у интересу и ако се не будемо бунили(као што видим да су неки задовоњни) неће бити ништа још за години дана.

Dragi komsija,
Da se razumemo, naravno da smo svi zainteresovani da se sve zavrsi i ako imas ideju kako da se organizujemo da to bude i brze, tu smo.
Pitanje je bilo vezano za utiske nakon useljenja. Ja sam pricala o unutrasnjosti zgrade i stanu i da, mi jesmo zadovoljni.
Okolo nije zavrseno, ali mi nismo mogli to da cekamo i funkcionisemo i ovako, to je individualno. Ali zar ne mislis da sto se vise i brze budu prodavali stanovi da ce i celo naselje ici brze. Mene to sad vise interesuje, ako razumes...

Ja ne znam o kojoj ste unutrasnjosti zgrade pricali, jer unutrasnjost zgrade nije sredjena. Nema rukohvata, postanskih sanducica, iz svakog stana rupa ispod vrata, samo cekam kad ce neki snop svetla da me zaslepi. O stanju u stanovima i problemima je vec sve receno. Ovo okolo, o kojem vi govorite, jos ne mogu ni da gledam od ovog unutra. Ne mislim da ce se stanovi brze prodavati, jer kad potencijalni kupci vide nas onako smrknute kako preskacemo jedni druge, nece ni gledati ovu nasu perspektivnu lepotu. Sve je super zamisljeno, ali kako i drugi kazu realizacija je aljkava da ne kazem katastrofalna. A da su investitori kao ljudi ok i korektni jesu, tu ne mozemo mnogo prigovoriti. Kad se ovi problemi otklone i mi cemo verovatno biti pozitivni kao i vi.
 
derikoza":38w2ykw6 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531822#p531822 je napisao(la):
DIP » Пет Апр 13, 2018 9:33 am[/url]":38w2ykw6]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531811#p531811 je napisao(la):
BobLat » Pet Apr 13, 2018 8:09 am[/url]":38w2ykw6]Што се тиче прве зграде код приватника,морамо некако да се удружимо и извршимо притисак на њих,јер овако са нашом ловом,довршавају друге зграде,и боли их уво за нас. Овим темпом,пре ће да нас стигну следеће зграде,него што ће код нас све да буде сређено и дотерано цакум-пакум-то им није прво у интересу и ако се не будемо бунили(као што видим да су неки задовоњни) неће бити ништа још за години дана.

Dragi komsija,
Da se razumemo, naravno da smo svi zainteresovani da se sve zavrsi i ako imas ideju kako da se organizujemo da to bude i brze, tu smo.
Pitanje je bilo vezano za utiske nakon useljenja. Ja sam pricala o unutrasnjosti zgrade i stanu i da, mi jesmo zadovoljni.
Okolo nije zavrseno, ali mi nismo mogli to da cekamo i funkcionisemo i ovako, to je individualno. Ali zar ne mislis da sto se vise i brze budu prodavali stanovi da ce i celo naselje ici brze. Mene to sad vise interesuje, ako razumes...

Ja ne znam o kojoj ste unutrasnjosti zgrade pricali, jer unutrasnjost zgrade nije sredjena. Nema rukohvata, postanskih sanducica, iz svakog stana rupa ispod vrata, samo cekam kad ce neki snop svetla da me zaslepi. O stanju u stanovima i problemima je vec sve receno. Ovo okolo, o kojem vi govorite, jos ne mogu ni da gledam od ovog unutra. Ne mislim da ce se stanovi brze prodavati, jer kad potencijalni kupci vide nas onako smrknute kako preskacemo jedni druge, nece ni gledati ovu nasu perspektivnu lepotu. Sve je super zamisljeno, ali kako i drugi kazu realizacija je aljkava da ne kazem katastrofalna. A da su investitori kao ljudi ok i korektni jesu, tu ne mozemo mnogo prigovoriti. Kad se ovi problemi otklone i mi cemo verovatno biti pozitivni kao i vi.

Upravo tako. Prvi ulaz su sredili jer tu dovode potencijalne kupce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531854#p531854:kepgmhyq je napisao(la):
DIP » Pet Apr 13, 2018 11:59 am[/url]":kepgmhyq]E ti si mi lady sad definitivno otvorila oci. Bas sam useljena bu**** koja je htela da unese malo optimizma jer gledam unapred a ne unazad.
U pravu ste svi, zelim iskreno da sve bude sto pre pa da budete zadovoljni i vi.
Ja nikom nisam rekla da je bu****. Svako ima svoje vidjenje stvari i to je Vase pravo.
Hvala, to i zelim.
 
Basketas sta je procurelo u kupatilu?

Da li je neko kupio stan na potkrovlju kod privatnika?

Moram pogledati i EP stanove mada mi se kod privtnika terasa više dopada a i jeftinije je.

Da li u ugovoru mogu da se unesu eventualni nedostaci kod stanova?

Traljavo ide ali to je kod većine privatnika jedino ozbiljnost može da pogura prodaju a verujem da nas ima dosta koji se dvoumimo.
 
Nsboom":1qsxvzry je napisao(la):
Basketas sta je procurelo u kupatilu?

Da li je neko kupio stan na potkrovlju kod privatnika?

Moram pogledati i EP stanove mada mi se kod privtnika terasa više dopada a i jeftinije je.

Da li u ugovoru mogu da se unesu eventualni nedostaci kod stanova?

Traljavo ide ali to je kod većine privatnika jedino ozbiljnost može da pogura prodaju a verujem da nas ima dosta koji se dvoumimo.

Pa voda. Šalu na stranu, pokušavamo da utvrdimo odakle curi voda u kupatilu. Majstori su trenutno kod mene, pa se nadam da će ovo sanirati. Ponavljam, dešavaće se problemi, zbog nekih propusta u gradnji, ali je mnogo važnije da se pronadje uzrok i reši problem. Neću da grešim dušu i kažem da se ne trude da isprave propuste. Promenili su izvodjače radova za ostale zgrade. Ovo je isuviše ozbiljan projekat, da bi se prepustio u ruke nekome neozbiljnom.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531858#p531858:ia0b6uyc je napisao(la):
derikoza » Pet Apr 13, 2018 12:09 pm[/url]":ia0b6uyc]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531822#p531822:ia0b6uyc je napisao(la):
DIP » Пет Апр 13, 2018 9:33 am[/url]":ia0b6uyc]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531811#p531811:ia0b6uyc je napisao(la):
BobLat » Pet Apr 13, 2018 8:09 am[/url]":ia0b6uyc]Што се тиче прве зграде код приватника,морамо некако да се удружимо и извршимо притисак на њих,јер овако са нашом ловом,довршавају друге зграде,и боли их уво за нас. Овим темпом,пре ће да нас стигну следеће зграде,него што ће код нас све да буде сређено и дотерано цакум-пакум-то им није прво у интересу и ако се не будемо бунили(као што видим да су неки задовоњни) неће бити ништа још за години дана.

Dragi komsija,
Da se razumemo, naravno da smo svi zainteresovani da se sve zavrsi i ako imas ideju kako da se organizujemo da to bude i brze, tu smo.
Pitanje je bilo vezano za utiske nakon useljenja. Ja sam pricala o unutrasnjosti zgrade i stanu i da, mi jesmo zadovoljni.
Okolo nije zavrseno, ali mi nismo mogli to da cekamo i funkcionisemo i ovako, to je individualno. Ali zar ne mislis da sto se vise i brze budu prodavali stanovi da ce i celo naselje ici brze. Mene to sad vise interesuje, ako razumes...

Ja ne znam o kojoj ste unutrasnjosti zgrade pricali, jer unutrasnjost zgrade nije sredjena. Nema rukohvata, postanskih sanducica, iz svakog stana rupa ispod vrata, samo cekam kad ce neki snop svetla da me zaslepi. O stanju u stanovima i problemima je vec sve receno. Ovo okolo, o kojem vi govorite, jos ne mogu ni da gledam od ovog unutra. Ne mislim da ce se stanovi brze prodavati, jer kad potencijalni kupci vide nas onako smrknute kako preskacemo jedni druge, nece ni gledati ovu nasu perspektivnu lepotu. Sve je super zamisljeno, ali kako i drugi kazu realizacija je aljkava da ne kazem katastrofalna. A da su investitori kao ljudi ok i korektni jesu, tu ne mozemo mnogo prigovoriti. Kad se ovi problemi otklone i mi cemo verovatno biti pozitivni kao i vi.

@derikoza Bravo za komentar. Ali nadam se da ide na bolje :violina:
 
Улични баскеташ,где си ти конкретно ? Ја сам исто у трећем улазу-први спрат и имам велику куцу.
 
BobLat":2owmkro6 je napisao(la):
Улични баскеташ,где си ти конкретно ? Ја сам исто у трећем улазу-први спрат и имам велику куцу.

Znam, videli smo se nekoliko puta i razmenili po “dobar dan”. Javiću vam se sutra kad budem došao u stan, da se zvanično upoznamo.
 
Da li može neko da mi kaže situaciju u EP zgradama, kako su ljudi zadovoljni, da li ima i tamo propusta?

Nisam video parking mesta tamo uopšte, dal je moguće da ih nema?
 
Evo komsije da se i ja javim u temu..

Manje vise je sve receno do sada.. Propusta ima, resavaju se polako ali propusti su uglavnom zbog nemara-neznanja majstora.
Pored problema sa vratima-pragom jedan od vecih problema koji bih naveo je visina wc solje. Podignuta je 5 cm u odnosu na standard i prilikom opterecenja "zvace" i pojavljuje se otvor od par mm u odnosu na zid. Naravno, kada se sedne na istu nige malo vise i nije bas povoljan polozaj.
Naravno garaza nije gotova, lift ne radi, gelenderi nisu zavrseni, hidranti treba da se okace, postanski sanducici, interfon,...

Sent from my E5603 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532229#p532229:177myw0j je napisao(la):
MLN » Ned Apr 15, 2018 2:39 pm[/url]":177myw0j]Evo komsije da se i ja javim u temu..

Manje vise je sve receno do sada.. Propusta ima, resavaju se polako ali propusti su uglavnom zbog nemara-neznanja majstora.
Pored problema sa vratima-pragom jedan od vecih problema koji bih naveo je visina wc solje. Podignuta je 5 cm u odnosu na standard i prilikom opterecenja "zvace" i pojavljuje se otvor od par mm u odnosu na zid. Naravno, kada se sedne na istu nige malo vise i nije bas povoljan polozaj.
Naravno garaza nije gotova, lift ne radi, gelenderi nisu zavrseni, hidranti treba da se okace, postanski sanducici, interfon,...

Sent from my E5603 using Tapatalk

Pozdrav. Vidim da se vecina ljudi zali na iste probleme. Na koji nacin se to resava? Cujem da se ljudi zale da nema radnika. Zna li neko sta se desava sa tim problemom? Gde su ljudi? Zasto niko ne radi? Kako misle da prodaju dalje ako se ne radi ni na zavrsetku useljene zgrade?
 
@Malta
Pijedini majstori nemaju dovoljno posla da bi stalno bili na gradilistu, a sa druge strane verujem da ih investitor ne pritiska jer berovatno nisu tacni sa placanjem tako da majstori dolaze kada njima odgovara.
A neke ekipe koje su radile na prvoj zgradi ne rade na ostalim pa je to jos jedan razlog da zavlace.
Npr mi smo imali problem sa strujom, prijavili i majstor je dosao posle 4-5 dana...

Sent from my E5603 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532564#p532564:1o8nb7v5 je napisao(la):
MLN » Uto Apr 17, 2018 1:51 pm[/url]":1o8nb7v5]@Malta
Pijedini majstori nemaju dovoljno posla da bi stalno bili na gradilistu, a sa druge strane verujem da ih investitor ne pritiska jer berovatno nisu tacni sa placanjem tako da majstori dolaze kada njima odgovara.
A neke ekipe koje su radile na prvoj zgradi ne rade na ostalim pa je to jos jedan razlog da zavlace.
Npr mi smo imali problem sa strujom, prijavili i majstor je dosao posle 4-5 dana...

Sent from my E5603 using Tapatalk

Nemaju dovoljno posla, a zgrada zvrji nezavrsena i sa defektnom gradnjom i to nema ko da popravi? U najmanju ruku veoma neozbiljno. Pa kako misle da prodaju dalje kad zavlace ljude koji su vec kupili stanove?
 
Da li zgrade kod privatnika i Ep zgrade imaju upotrebnu dozvolu i da li se stanovi mogu uknjižiti na ime kupca?
 
Sta se smatra uknjizenjem na ime kupca? Upis u katastar ili nesti drugo?

Sent from my E5603 using Tapatalk
 
Upis u katastar zavrsen odmah nakon kupovine stana.
U mom slucaju investitor je sve odradio sto se tice katastra, sada su preuzeli na sebe da prijave racune - infostan i struju..

Sent from my E5603 using Tapatalk
 
Vrh