Šta je novo?

Privatni prevoznici

Gle njega...ja sam pricao o tome da zreba cestitati ljudima koji odrzavaju GB 10 u Kosmaju,jer je mnoge mladje autobuse vec uveliko nadziveo...nisam ni rekao da je autobus posle ovoliko godina ostao kvalitetan,ali opet neko ocigledno uspeva da vodi brigu o njemu cim radi....ako ti to smeta,stvarno mi je zao...privatnici svakako imaju autobuse koji su ako nista drugo makar manje eksploatisani kroz neke ogromne guzve....a ako imas autobus koji 96 godiste,i koji je radio u vreme dok privatnika nije jos bilo na ulici,samim tim to znaci sta je sve pretovario kroz svoj rad...a nije malo...i covek kad obicno zapazanje ljudsko iznese,cak i pohvalno,stalno se neko javi kome i to smeta...stvarno smo narod nemam reci...
 
Nisam konkretno uzeo tebe kao primer, iskreno ni ne znam o kom tvom postu je reč, već to što se ovde često pominje ta mantra (za GB10, Connecto) kako je lepse voziti se njima nego današnjim novim autobusima. OK, ne ulazim u to da li su kvalitetniji od ovih današnjih - moguće, stvano nemam poznavanje materije dovoljno da presudim, ali meni kao prosečnom putniku nije prijatna vožnja jer su oni svoje odslužili. Ne čuejm misli svoje od buke unutra, sve prljavo itd. Možda da je situacija druga i da su održavani bolje bi bili u boljem stanju, ali iskreno, ne interesuje me kada se vozim, želim da dođe udobno i čisto vozilo za vožnju u kom platim i to je to.
 
Naravno da je lepse voziti se novim i manje bucnim autobusom,ali obzirom da je to jedan od starijih autobusa,normalno je da imas takav dozivljaj...ali iato tako mozes i da ne udjes...izbor je tvoj...naravno ako bas ne zuris...uglavnom bilo kako bilo,sad nam je izbor veci nego devedesetih pa uvek mozemo da biramo u koji ulazimo....u bolji,lepsi ili manje losiji....
 
Што се тиче старијих возила још у служби као што је Гб.10, то треба лепо средити па у музеј. Греота возити људе у тако старим возилима, али и греота стара возила кад су већ сачувана исцедити до краја па на отпад.
 
Искрено, магленке на Лиазу су зло да је нечувено... Ове на Кобрама су врх, нити убијају у очи, таман...
 
Na fotografiji iznad na "lijazu" i "kobri" svetle dnevna svetla, ne maglenke (na "lijazu" 5292 prevoznika Unacop integrisana su vlakna za dnevna svetla i maglenke u jednu halogenu sijalicu H15)).
Svakako da nepodešene maglenke i svetla najgore smetaju.

Uskoro bi trebalo da se završi carina i registracija Volvo 7900 hibrid i da ga prevoznik Beobus city 2015 pripremi za liniju 511. Sajamski primerak, atraktivno izgleda. Nadam se da će dobre rezultate da pokaže.







 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=528398#p528398:3mudrk09 je napisao(la):
predrag1978 » Sre Mar 28, 2018 12:42 pm[/url]":3mudrk09]Naravno da je lepse voziti se novim i manje bucnim autobusom,ali obzirom da je to jedan od starijih autobusa,normalno je da imas takav dozivljaj...ali iato tako mozes i da ne udjes...izbor je tvoj...naravno ako bas ne zuris...uglavnom bilo kako bilo,sad nam je izbor veci nego devedesetih pa uvek mozemo da biramo u koji ulazimo....u bolji,lepsi ili manje losiji....
Ne mogu ni sad svi da biraju autobus. Kako ja iz Vinče da biram autobus kad idu sve Connecto busevi (155,161,163,165,177)
 
Tamnava danas uskočila na 604
31223495_349008732275374_7917466508179402111_n.jpg
 
Zemun je totalno posustao Koliko god sam citao po forumima kako se pojedinci zale na Tamnavu ta ista Tamnava je spas za potez 600.Kad Zemun zataji eto Tamnave na 604ili 605.Upadali su i na 73
 
:roll:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534046#p534046:22ma5a5x je napisao(la):
dare » Uto Apr 24, 2018 9:11 pm[/url]":22ma5a5x]Zemun je totalno posustao Koliko god sam citao po forumima kako se pojedinci zale na Tamnavu ta ista Tamnava je spas za potez 600.Kad Zemun zataji eto Tamnave na 604ili 605.Upadali su i na 73
Ista situacija je i u Kosmaju, stalno uskaču privatnici sa 50. Za vikend je bio M&M-ov Ikarbus. Na displeju mu je pisalo 49, na papiru 50 i na drugom papiru pored 307
 
Ja ne znam ljudi sta je vama, ovakvo stanje kakvo je, gore je nego pre uvodjenja privatnika i to je cinjenica. Dobra je stvar napravljena 2016.godine kada su podelili linije nezavisno GSP i Privatnici, i opet sam za to, zarad postene konkurencije, da lezilebovici po drzavnim firmama glavu ne dignu od posla, jer kad ovi mogu kod privatnika da rade i po 10+ sati, sto da ne i u drzavnim? Evo najiskrenije vam kazem prevoz na potezu 600 nikad nije bio losiji po svim mogucim parametrima nego sa GSPom, jer 90% autobusa GSP na potezu 600 nema osnovne uslove za rad na liniji, a u vecernjim satima se na istom potezu terali autobusi sa pocetka milenijuma, fale vozaci i to stoji, ali ovo sa GSPom koje je uzrokovalo da se 83 postane solo linija je apsolutna katastrofa!
 
Na 47 i 48 od nedavno voze Lekonovi noviji liazi. Jel to kupljeno od nekog privatnika, tipa Knezevic ili Linea? U mnogo boljem stanju su od njihovih fapova i ostalih liaza
 
Lekon ih je kupio od Kosave... Samo bas od njih da kupe je malo kriminalno, jer na pojedinima su falile one dlacice na vratima... Morali su da ih kupe jer onu stariju seriju liaza povlace.
 
Cuo sam informaciju od vise ljudi da ce potez 400 biti dodeljen privatnicima uskoro.Da li neko zna nesto o tome?
 
Falile dlačice na vratima?!
Majko moja ovde se svašta može pročitati i da se oduševi čovek.

Nego juče, penzioner na 78, P40326 sat vremena Banjica-opština Nbgd, namerno ispada iz turaže, vozi se 30 na sat a nigde nikog ispred. Pritom pegla grejanje iz radijatora na onoj temperaturi. Od Slavije do Opštine NBGD obiđu ga dve 83, usput su ga obilazili svi autobusi, ali on čovek drži ritam da ispadne. Posle Zemuna i Laste, ovi su Bogu za plakati...

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
Gde će otići toliki stari Lijazi, u unutrašnjost ili negde u Afriku, ne verujem da će u presu? I koliko koštaju ovi novi niskopodni?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534769#p534769:eclwstlc je napisao(la):
123nele88 » Sub Apr 28, 2018 6:15 am[/url]":eclwstlc]Cuo sam informaciju od vise ljudi da ce potez 400 biti dodeljen privatnicima uskoro.Da li neko zna nesto o tome?
Ja se iskreno nadam da hoće. Ja dobro znam kakve sve kante od autobusa Kosmaj šalje, a i da ljudi iz Ripanja konačno dobiju normalan prevoz. Ali opet nije fer da potez 400 i 500 ima privatnike, a mi na potezu 300 i ovi na potezu 600 moramo da se vozimo Gsp-ovim kantama
 
Vrh