Šta je novo?

Gradski izbori 2018.

NDMBGD nije lažna opozicija, ali se to ne uklapa u logiku Vladivoja.
 
U Danskoj se rekontrukcija vlade izvrši za jedan dan. Tačnije, za par sati. Izabere se nova ekipa, izađe premijerka (tad je bila žena premijer) sa novoizabranim ministrima, slikaju se za novinare, i onda se vrate u zgradu da rade.
Da rade...
Da rade...
Da rade...
Da rade...

Onaj ko nas ne zna pomislio bi da je Srbija neka najvažnija država planete sa najvećim i najbitnijim naseljenim mestom na svetu kad dva meseca vlast nije u stanju da postavi jednog gradonačelnika.

A tek o našim rekonstrukcijama vlade i post-izbornim dogovorima da ne pričam...
 
Vladivoje bez stava o poltici uci nas i prosvjetljuje onda ostane kuci jer ispod casti mu je da glasa za bilo koga svi su mu isti Ali zato zna da je veslinovic sumar ma sta god to znacilo
 
DzonTravolta":3jeh0gvu je napisao(la):
Igore, možda može ključ na ovu temu?

Zašto ključ na ovu, tako važnu temu (!?).

Kakav si ti to opozicionar, kada hoćeš da zaključaš ključnu temu koja se tiče svih nas (!?). :mrgreen:

Šta je, "izbori" su prošli, pa sada da zaboravimo na njih (!?).
Je l' to ona stara, dobro poznata priča "bilo, pa prošlo" (!?).
Dakle, da ovce ćute i da strpljivo čekaju sledeću priliku za šišanje (!?).

Ne, bogami, ova tema je još aktuelnija upravo sada, posle izbora i između izbora, da vidimo kako se realizuju izborna obećanja, od strane onih koji su dobili mandate. :mrgreen:
Naravno, pod velikom lupom su i aktivnosti opozicije, i to pod uslovom da su takve aktivnosti javno i jasno vidljive. :mrgreen:

E sad, činjenica da se "opozicija" ućutala u poslednjih mesec i po dana može samo da govori u prilog teze da je očigledno zadovoljna neregularnim i nelegitimnim izborima na kojima je učestvovala, očigledno kao svojevrsni "dekor" aktuelnim vlastima, koje god da su. :mrgreen:

Nažalost, ništa novo i mnogo puta viđeno od 1990. godine do danas. :roll:



Bender Rodriguez":3jeh0gvu je napisao(la):
Onaj ko nas ne zna pomislio bi da je Srbija neka najvažnija država planete sa najvećim i najbitnijim naseljenim mestom na svetu kad dva meseca vlast nije u stanju da postavi jednog gradonačelnika.

A tek o našim rekonstrukcijama vlade i post-izbornim dogovorima da ne pričam...

Ovde jedino što se "radi" je - kupovina vremena. I to od (ovakvih) "izbora" do (ovakvih) "izbora".
Na taj način se stalno održava neka vrsta haotičnog stanja, nekakvog kontrolisanog haosa, koja je očigledno SVIM akterima sa ove debilne političke scene najbolji recept za odrađivanje pljačkaških i lopovskih "poslova". :evil:

Jednog dana će se, na ovaj ili onaj način, morati stati na put takvim kriminalnim "aktivnostima".
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534112#p534112:1rby4uxz je napisao(la):
Vladivoje » Sre Apr 25, 2018 2:51 am[/url]":1rby4uxz]
DzonTravolta":1rby4uxz je napisao(la):
Igore, možda može ključ na ovu temu?
Zašto ključ na ovu, tako važnu temu (!?).
Ih, kao da je problem otvoriti novu temu sa drugim naslovom pa, ko ima mašte neka je sročiti. Meni pada na pamet recimo: "Kako teče vreme između dve izborne trke"". To bi bila prava analiza onoga što rade "pobednici". Jedini problem je što ne znamo šta rade odnosno znamo, ništa ne rade osim što "trguju" robom široke potrošnje a jedan od artikala smo i mi, i to najvažniji. Punkt!

Srbija se umiriti ne sme!
2767525781.gif
 
Ksenijice,

možeš onda upravo ti da otvoriš prigodnu temu, pa da u njoj ovde sveprisutni "opozicionari" mogu do mile volje da nam prezentuju svoje "opozicione" aktivnosti. :mrgreen:
 
1. ...bez stava o poltici uci nas i prosvjetljuje onda ostane kuci jer ispod casti mu je da glasa za bilo koga svi su mu isti ...
2. .. možda može ključ na ovu temu ?
Naravno da ce tema ostati jer jeste bitna u urbanom životu svakog gradjana
Ajd sad i oko prvog citiranog :

Šta sad ako nisam član ,,vladajuciih,, onda mora da sam opozija ?
glupost :lol: :mrgreen: :lol:
Uvek ima mesta kako za kudjenje tako i hvalu , i treba ih izneti bez obzira na pripadnost, simpatije ....

Jednostavno vam je definicija pogrešna :grand:

opozija su svi oni koj se ne slažu sa nekim delom - kako i šta se radi , sprovodi...- , bez obzira na ,,pripadnost,,
tako da i ,,drug član ,, moze biti opozicija , jer se ne slaže sa odlukom čopora

Ono što je bitno je čisto srce :)
a neki ovde baš su umeli da preteruju sa zastupanjem donetog nečijeg čoporativnog plana - i ako je očigleno bilo protiv opšteg dobra
ko da nemaju svoje pameti - što ih čini još smešnijim te su brzo i ,,provaljeni,, :lol:
Jb*ga...
nije lako opstati na Beobuidu kad se insistira na razumnim argumetima a ne političkoj volji i liniji
zbog te ,,surovosti argumenata ,, Beobuild i jeste jedan od važnijih repera u javnom mjenju urbanog života ovog grada
:sesir:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534127#p534127:3e0iwpgb je napisao(la):
Vladivoje » Sre Apr 25, 2018 7:55 am[/url]":3e0iwpgb]Ksenijice,
možeš onda upravo ti da otvoriš prigodnu temu, pa da u njoj ovde sveprisutni "opozicionari" mogu do mile volje da nam prezentuju svoje "opozicione" aktivnosti. :mrgreen:
A da ipak otvoriš ti?! Ako to budem ja biće briši-piši a nemamo vremena za gubljenje. Gora sam od Mikelanđela u prohtevima. Ma ni reč da izustim ne mogu, sve mi brišu, prijatelju moj, Vladivoje.
Ali neka, doćiće i naših ne pet minuta već 555555555555555555555555..., samo lagano.
Srbija se umiriti ne može
2767525781.gif
 
Treba promeniti naziv ove teme, ili otvoriti novu, uopšteniju temu o (anti)politici i "izborima".

Red bi bio da temu otvore opozicionari (poput NDMBGD :mrgreen: ), i da upravo oni, pored argumentovane i konstruktivne kritike SNSa - bar ponekad "potkače" i ostale aktere sa ove tzv. političke scene koji ne rade u interesu građana i države.

Nažalost, takvih aktera ima puno, što znači da je ovo uvek aktuelna tematika.

Oni koji nisu ni u jednom "taboru" imaju tu slobodu da mogu da argumentovano kritikuju i jedne, i druge, i treće, i desete... :mrgreen:
 
Ndmbgd vec ima svoju zasebnu temu cisto za ove ne upucene
 
nisam bas pratio temu posle izbora, ali cini mi se da veliki Vladivoje jos uvek nije otkrio ovcama sta je to sto je on uradio za ove izbore.
stvarno pokazi nama ovcama i drugima sa intelektualnim kapacitetom preskolca sta ste to ti i Ksenija (koja se, gle cuda, opet bratimi sa nekim anti-protivnim likom iako je, ako se dobro secam, izasla na izbore ili ih je bar u neku ruku podrzavala) uradili za ove izbore osim sto ste na forumu Beobuild raskrinkali laznu opoziciju i one "opredeljene" kako etiketira sestra Ksenija.
dajte da znamo i mi da se izdignemo na te vase intelektualne i spoznajne visoravni a ne da vise camimo ovde u ponorima neznanja i naivnosti.
samo nemoj molim te o tome sta treba, sta je pozeljno. to mogu i sam da napisem ovako glupav i naivan.
nego sta je to sto si ti licno radio/uradio jos od '91 pa naovamo, od kad kazes da si raskrinkao laznu opoziciju.
jer razlika izmedju tebe i ljudi koji pisu na ovoj temi (pa i onih koji su glasali za sns) je da oni pisu o tome sta su uradili a ti o tome sta treba neko drugi da uradi umesto tebe.
koji ne radis nista.
 
Da nije Ksenije, koja ulazi u razmenu "mnjenja" sa ložačima, njih bismo lepo svi iskulirali, pa ne bi bilo problema. :mrgreen:
 
Dordevic":2qnjkys3 je napisao(la):
nisam bas pratio temu posle izbora, ali cini mi se da veliki Vladivoje jos uvek nije otkrio ovcama sta je to sto je on uradio za ove izbore.


Ako ti svojim izlaskom na (nedemokratske i nelegitimne) izbore smatraš da si nešto korisno uradio za ovo društvo i ovu državu - onda nemamo o čemu da diskutujemo.

Ako ti od svog izlaska na (nedemokratske i nelegitimne) izbore očekuješ da dobiješ ili si već dobio nešto korisno za sebe lično - onda takođe nemamo o čemu da diskutujemo.


[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534359#p534359:2qnjkys3 je napisao(la):
DzonTravolta » 26 Apr 2018, 11:23[/url]":2qnjkys3]Da nije Ksenije, koja ulazi u razmenu "mnjenja" sa ložačima, njih bismo lepo svi iskulirali, pa ne bi bilo problema. :mrgreen:

Ti ne da ne kuliraš, već se čak i prvi javljaš. :mrgreen:
 
@Dordevic
3897840542.gif

Strpi se, kada dođe vreme sve će ti biti jasno i bez pitanja.
Veliki Vladivoje će ti odgovoriti na svoj način. Do tada razmišljaj da postoje i druge opcije osim tvoje.

P.S. Najdraži su mi "najneomiljeniji" na BBforumu i tu si u pravu. Oni nisu uvlakači a ni neopredeljeni. Istina, ni ti nisi baš najjasniji ili sam čitala svaki tvoj 20. post.

Za Srbiju spremna
2767525781.gif
 
Neko kruzi ko kisa oko kragujevca i izbjegava odgovore na konkretna pitanja
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534359#p534359:pidvt8p5 je napisao(la):
DzonTravolta » Čet Apr 26, 2018 11:23 am[/url]":pidvt8p5]Da nije Ksenije, koja ulazi u razmenu "mnjenja" sa ložačima, njih bismo lepo svi iskulirali, pa ne bi bilo problema. :mrgreen:
2706174320.gif
 
Direktore ne znas ti to.
ti si covece ovca i ako ti nije jasno zasto, nemamo o cemu da diskutujemo.
 
Oni koji izlaze da glasaju iz lične koristi su sve drugo, samo ne ovce. :mrgreen:

Nažalost, u ovoj temi takvih je najviše, i zbog takvih smo tu gde jesmo...
 
Bolja ideja: umesto da tema ide pod ključ, neka se zove "Vladivoje pripoveda ovcama" :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534362#p534362:2qgzdxt8 je napisao(la):
Ksenija » Čet Apr 26, 2018 11:29 am[/url]":2qgzdxt8]@Dordevic
3897840542.gif

Strpi se, kada dođe vreme sve će ti biti jasno i bez pitanja.
Veliki Vladivoje će ti odgovoriti na svoj način. Do tada razmišljaj da postoje i druge opcije osim tvoje.

P.S. Najdraži su mi "najneomiljeniji" na BBforumu i tu si u pravu. Oni nisu uvlakači a ni neopredeljeni. Istina, ni ti nisi baš najjasniji ili sam čitala svaki tvoj 20. post.

Za Srbiju spremna
2767525781.gif
blago si ga tebi sa samom sobom.
ja sam samo to i zeleo.
da mi veliki vladivoje i odgovori na bilo koji nacin.
ali avaj.
to je izgleda rezervisano samo za vas naprednije korisnike.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534368#p534368:2mwr5n1p je napisao(la):
DzonTravolta » Čet Apr 26, 2018 11:42 am[/url]":2mwr5n1p]Bolja ideja: umesto da tema ide pod ključ, neka se zove "Vladivoje pripoveda ovcama" :D
neka se i zove tako samo nek nam kaze sta je on to licno uradio od onoga sto pripoveda po forumima.
i sto ocekuje od drugih da urade umesto njega.
mi smo ovde bar rekli da smo glasali on nije rekao ama bas nista o tome sta je uradio.
osim sto nije izasao na izbore, to je jasno.
 
Potrudi se Dordevicu, ne može to tek tako. Znaš kako piše u Bibliji "Na ovaj svet nismo poslani da dobijemo sreću već da je zaslužimo."
Dakle, delaj Dordevicu, delaj!

Veliki Vladivoje zna za red a ja sam potpuno zadovoljna žena jer su mi sinovi, Bogu dragom hvala, zdravi i pravi a i ostali.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534372#p534372:o671b921 je napisao(la):
Ksenija » Čet Apr 26, 2018 11:48 am[/url]":o671b921]Potrudi se Dordevicu, ne može to tek tako. Znaš kako piše u Bibliji "Na osvaj svet nismo poslani da dobijemo sreću već da je zaslužimo."
Dakle, delaj Dordevicu, delaj!

Veliki Vladivoje zna za red a ja sam potpuno zadovoljna žena jer su mi sinovi, Bogu dragom hvala, zdravi i pravi a i ostali.
pa ja sam delovao za razliku od vas dvoje.
na svoj nacin, mozda naivno ali jedino kako mogu i kako sam mislio da treba.
kao i dosta drugih ljudi, ne samo ovde.
a pitanje i dalje stoji.
sta ste vi uradili oid onoga sto propovedate, osim sto niste izasli na izbore i sto postujete postove licne promocije da ispadne kako ste mnogo pametniji od drugih.
ne mora da bude glasanje, naravno.
samo sta je to.
vidis da dosta nas zeli da zna.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534370#p534370:2ybsj5ki je napisao(la):
Dordevic » 26 Apr 2018, 11:47[/url]":2ybsj5ki]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=534368#p534368:2ybsj5ki je napisao(la):
DzonTravolta » Čet Apr 26, 2018 11:42 am[/url]":2ybsj5ki]Bolja ideja: umesto da tema ide pod ključ, neka se zove "Vladivoje pripoveda ovcama" :D
neka se i zove tako samo nek nam kaze sta je on to licno uradio od onoga sto pripoveda po forumima.
i sto ocekuje od drugih da urade umesto njega.
mi smo ovde bar rekli da smo glasali on nije rekao ama bas nista o tome sta je uradio.
osim sto nije izasao na izbore, to je jasno.
Naravno da nećeš čuti odgovor, kada je čovek ovde po zadatku. Obrati pažnju kada se registrovao i na kojim temama je aktivan.
 
Vrh