Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Postovani,.po kojoj ceni je ok platiti u belvilu trosoban stan od oko 100m2 a da se pritom ne preplati stan. Cene su skocile i to mi je jasno zbog abloka i savade.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=525786#p525786:123wcrh7 je napisao(la):
Markogmail » Ned Mar 18, 2018 10:01 am[/url]":123wcrh7]Postovani,.po kojoj ceni je ok platiti u belvilu trosoban stan od oko 100m2 a da se pritom ne preplati stan. Cene su skocile i to mi je jasno zbog abloka i savade.

Cene nisu skočile zbog ABlok-a i Savade, već su generalno skočile cene po Beogradu. Koliko sam video sada ispod 2000e u Belvilu nema ništa, a veći stanovi su i skuplji, jer ih nema puno u ponudi. Svakako da je Belvil dodatno dobio na ceni sada kada su mu u blizini ABlok i Savada nego zarasle poljane. Tu blizu su i Airport City, Raiffeisen, Office Park, Delta City - velika je potražnja za stanovima, lokacija je odlična.

Uglavnom, ko je u početku kupovao male stanove nije sada na gubitku, a ko je kupovao veće pre par godina sada je dobro zaradio uprkos svim glupostima koje su se pričale za Belvil.
 
Сад је добро продавати, нађе се још која бу**** да купује по овим ценама, ускоро ће крене пад
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531229#p531229:r6ay708k je napisao(la):
SRBO » Uto Apr 10, 2018 8:21 pm[/url]":r6ay708k]Сад је добро продавати, нађе се још која бу**** да купује по овим ценама, ускоро ће крене пад

Neće biti nikakvog pada, bojim se... Cene su porasle posle nekoliko godina opadanja i to je to. Možda padnu, ali tek ako se ponovo desi neka svetska neravnoteža kao što je bilo 2008. godine i sl. Ne znam kako je sa kamatama, ali i za EURIBOR se pričalo da je na nekim najnižim nivoima i da je za očekivanje da i on krene gore, pa će onda i same kamate biti više i sve će biti još skuplje... Mislim da je i dalje potražnja za novim stanovima višestruko veća nego ponuda.
 
Jedno pitanje za stanare Belivila - da li ste upoznati sa situacijom vezanog za jednog stanara sa ociglednim mentalnim problemima koji fizicki napada uglavnom zene i slabije muskarce. Ja ne stanujem tu, pa me se direktno ne dotice, ali moja zena ima tamo stan, pa dobija informacije o novim incidentima, a i ona je svojevremeno bila zrtva. (Ne)sreca pa se tad nismo poznavali. Navodno ludaku je otac neki k u policiji, pa on nikad ne bude procesuiran, tako da nema nikakav strah od organa vlasti, a ocigledno napada samo one za koje proceni da ne mogu da mu uzvrate. Ono sto ja ne mogu da verujem da se stanari sami ne organizuju, nego okrecu glavu na drugu stranu...dok se i njima ne desi tako nesto. Sigurno neko ima veze u tuzilastvu, medijima...
 
Živim u naselju i prvi put čujem za ovo o čemu pišeš? Ko, gde i koga napada? Svaki dan redovno supruga i ja šetamo i igramo se sa decom po naselju i nikada nisam čuo od bilo koga za ovakav slučaj. Da li znas o kojoj zgradi se radi??
 
bokili84":2aa5r1qy je napisao(la):
Živim u naselju i prvi put čujem za ovo o čemu pišeš? Ko, gde i koga napada? Svaki dan redovno supruga i ja šetamo i igramo se sa decom po naselju i nikada nisam čuo od bilo koga za ovakav slučaj. Da li znas o kojoj zgradi se radi??
Ljubičica je. Ja, koji nemam nikakve veze sa Belvillom, sam čuo za četiri napada, kad je dolazila i policija, a ko zna koliko ih je stvarno bilo. Možda neki i nisu prijavljeni. Neki je mlađi lik, wannabe kriminalac, šeta Pit bulla. Moju ženu je napao u kolima dok je bila i odlomio joj retrovizor.
U prilogu screenshot izveštaja koji pominje poslednji incident
189b8831ee6a76929596138ef57b0aa1.jpg


Sent from my AGM X2 using Tapatalk
 
Ima i neki ludak što lupa nogom u vrata... Bilo je obaveštenje u zgradi da se pozove call centar, ako se nekome desi :roll:

Ima svakakvih debila. Ovog što lupa nogom u vrata su valjda snimile kamere, pa je snimak neko od stanara predao policiji, tako sam čuo.
 
Veoma pozitivna novost u Naselju! Postavljeni su stubići na nekim lokacijama na trotoarima. Stidljivo, ali nadam se da će se proširiti i na ostale delove naselja. Odličan potez!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=536440#p536440:2xs9q8s6 je napisao(la):
3eka » Pon Maj 07, 2018 8:55 pm[/url]":2xs9q8s6]
bokili84":2xs9q8s6 je napisao(la):
Živim u naselju i prvi put čujem za ovo o čemu pišeš? Ko, gde i koga napada? Svaki dan redovno supruga i ja šetamo i igramo se sa decom po naselju i nikada nisam čuo od bilo koga za ovakav slučaj. Da li znas o kojoj zgradi se radi??
Ljubičica je. Ja, koji nemam nikakve veze sa Belvillom, sam čuo za četiri napada, kad je dolazila i policija, a ko zna koliko ih je stvarno bilo. Možda neki i nisu prijavljeni. Neki je mlađi lik, wannabe kriminalac, šeta Pit bulla. Moju ženu je napao u kolima dok je bila i odlomio joj retrovizor.
U prilogu screenshot izveštaja koji pominje poslednji incident
189b8831ee6a76929596138ef57b0aa1.jpg


Sent from my AGM X2 using Tapatalk
Zdravo ljudi,
da li neko zna gde se mogu pogledati dnevni izveštaji obezbeđenja, kao što je moglo nekad preko sajta ff-a.
Hvala na odgovoru i pozdrav.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=583933#p583933:2si8q85i je napisao(la):
Dado2 » 25 Nov 2018 21:14[/url]":2si8q85i]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=536440#p536440:2si8q85i je napisao(la):
3eka » Pon Maj 07, 2018 8:55 pm[/url]":2si8q85i]
bokili84":2si8q85i je napisao(la):
Živim u naselju i prvi put čujem za ovo o čemu pišeš? Ko, gde i koga napada? Svaki dan redovno supruga i ja šetamo i igramo se sa decom po naselju i nikada nisam čuo od bilo koga za ovakav slučaj. Da li znas o kojoj zgradi se radi??
Ljubičica je. Ja, koji nemam nikakve veze sa Belvillom, sam čuo za četiri napada, kad je dolazila i policija, a ko zna koliko ih je stvarno bilo. Možda neki i nisu prijavljeni. Neki je mlađi lik, wannabe kriminalac, šeta Pit bulla. Moju ženu je napao u kolima dok je bila i odlomio joj retrovizor.
U prilogu screenshot izveštaja koji pominje poslednji incident
189b8831ee6a76929596138ef57b0aa1.jpg


Sent from my AGM X2 using Tapatalk
Zdravo ljudi,
da li neko zna gde se mogu pogledati dnevni izveštaji obezbeđenja, kao što je moglo nekad preko sajta ff-a.
Hvala na odgovoru i pozdrav.

javi se svom upravniku da ti ga posalje ili da uredi da ti se dostavlja.
 
Marka Žvaka - Treba još kanti
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UzW2CzYqPzA[/youtube]
 
pinokio":2mhj40vc je napisao(la):
javi se svom upravniku da ti ga posalje ili da uredi da ti se dostavlja.

Hvala pinokio na brzom odgovoru, kontaktiracu predsednika skupstine stanara.
 
Zašto baš u Belvilu teško je otvoriti prvu radnju u centru gde bi privukli najveću pažnju??
 
Meni ovaj "Subway" deluje fejk. Prvo je čudno što koriste logo koji već neko vreme nije u upotrebi. Onda je čudan izbor lokacije za ulazak na tržište. A, neobična je i "tišina" uoči otvaranja objekta (nema press saopštenja, kampanje na društvenim mrežama, oglasa za posao itd).

No, opet, tako drskog "fejkovanja" ne sećam se još od devedestih kada je u pasažu na Terazijama egzistirao "Hard Rock Cafe Belgrade" :D

Možda i grešim. Možda "Subway" daje i neke mini franšize. Nikada mi taj lanac nije bio preterano interesantan, čak ni u doba kad sam se davio u sendvičima.
 
Koliko znam oni daju franšize za restorane.Obično su to mini franšize sa 2-3 restorana.
Tekst iz Buisness Insider-a:The format is pretty simple. You buy a franchise, you get trained, they help you secure a location. They help with a grand opening, and you're open. You're open for business. Follow the several-hundred-page operating manual, do the advertising, and customers will come in.

Not only were Subway franchises successful, they were, and still are, one of the cheapest chains to franchise. It costs between $116,000 and $263,000 to open a Subway franchise. Compare that to opening a McDonald's, which costs up to $2.2 million.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=646506#p646506:jwuivgsb je napisao(la):
dr strangelove » Čet Avg 08, 2019 12:36 pm[/url]":jwuivgsb]Stize Subway u Belvil

IMG-20190803-151640.jpg

Zar ovo nije fake Subway? Naručivanje samo preko Whatsapp-a i Viber-a, a nema sajta. Ne sećam se da Subway ima dostavu, ali dobro kod nas i KFD i McD rade sada dostavu, tako da je moguće...

Ipak, ne verujem da je neko iskeširao za franšizu i na kraju otvorio u tajnosti da niko ne zna, osim malo prolaznika na toj lokaciji.

PS: Logo je promenjen, nije više ovaj...
 
Na sajtu sabveja stoji da je najblizi u Uroševcu u bazi bondsteel :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=655242#p655242:1nfpep9x je napisao(la):
loyola » Sub Avg 31, 2019 7:17 am[/url]":1nfpep9x]Odakle ovo za narucivanje?

Piše na lokalu...
 
Da li je neko cuo informaciju da ce uskoro parking mesta u Belvilu postati deo Parking Zone?
 
Vrh