Šta je novo?

Gradske fontane i javne česme

Vidi boco pretjerujes ako bi ko trebo biti zadovoljan ako ovi nesto rade po tvom ukusu to je da sade javne cesme a poceli su i sa wc 5 kom plus par obnovljenih a cesmi je postavljeno dosta takodje jos kad bi st*** manje lomila kao npr cesmu mehmed pase vec su polomili jednu od 3
A to da se naplacuje wc u kafanama nesjecam se kad sam zadnji put vidio. Svi wc javni u bg su besplatni
A sto se tice kosancica cesmu ce dobiti na mozda cak i dvA mjesta nzm gdje je predvidjena dal na mjestu bibiloteke platou ili kod buduce galerije takodje ta galerija ce imati wc
 
što bi u kaficu posebno placao wc kad kafu i dr. papreno platiš , unapred uračunata i mala i velika n*** ?
a ovo drugo
jeste , počeli su :kk:
cesmu ce dobiti
ja sam pisao o trenutnom činjeničnom stanju a ne kako kažu ,,šta bi bilo kad bi bilo.... ,, Činjenično stanje na KV i dr. mestima jeste nula.

to sve ,,će bude,, lako moze biti šangarepa na dugom štapu jer dosadašnje iskustvo kaže da kad se promeni vlast-gradonačelnik
menja ju se i projekti i ciljevi, a gradonačelnika menjamo upravo sada....

ko zna na šta ce on da se fokusira .... nadam se da ce detalj ,,sadjenja,, javnih česmi ostati
:sesir:
 
Nzn za tebe usao sam vise puta u kafic po casu vode ili u wc da mi niko nista nije reko
Mjenja se samo osoba koja ce biti gradonacelnik ali tim ostaje isti a to ce mo znati za par dana sve
Bolje da sacekamo plato i galeriju i fin wc i cesmu nego da se nesto budzi da bi se reklo da ima i da bi ti odma sad reko kako je to super
 
Stogodišnji hrast na kružnom toku kod Kalenić pijace zasadio je 1879. godine Frensis Mekenzi po kome je naziv dobila Mekenzijeva ulica.
Biće posečen na jesen radi izgradnje jedne od 54 naprednjačke fontane.
 
Strašno! Prelepo drvo, da li je moguće da će ga iseći?
 
Pa necemo valjda dozvoliti da ga iseku???
 
Vec je bilo objasnjenje u blicu da nece i da nije drvo od tad i da noje hrast vec platan
 
Nije presudno koliko je drvo staro i da li je hrast ili platan vec da se ne sme dozvoliti i pomisao na takvu bahatost.
 
Naravno da se ne smije dozvoliti sjeca ali se gore neko posteno nalupo a i nema linka a preuzeto je sa fb i djeluje neozbiljno
 
Slazem se ali nije ni ovima na vlasti verovati lako je odustati i reci da nije ni bilo planirano. U ovom slucaju je verovatno izmisljen problem ali nije lose da se vidi reakcija javnosti na fiks ideje folica i kompanije.
 
Fontane su fiks ideja predsjednikopremjera licno i tu nema nepoznatih
 
..licno i tu nema nepoznatih...
Aha.... Beobuild sa javnom rečiju su nepoznanica ,
preteruješ
i sam si se uverio bezbroj puta da se ipak gleda i promisli o onome što se napiše na Beobuildu
i da je često Beobuild uticajniji i od Blica :D
A ovde je i skrenuta pažnja na potrebu Bgda za javnim česmama i fotanama
te ako se još nekome to dopada ma ko to bio, ne zanači da je to njegova fiks ideja :grand:

A kako znaš da nisam baš oduševljen svim gradski i višim potezima, onda me i ne možeš svrstati u armiju sendvičara
te ovo sto napisah stoji i niko ne može pomeriti.
:sesir:
 
Neznam kako si ti iz tog djela recenice izvukao sve to moj komentar se odnosio na post Igorov iznad ...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=537415#p537415:neylf87y je napisao(la):
Igor » Fri May 11, 2018 3:50 pm[/url]":neylf87y]Pa necemo valjda dozvoliti da ga iseku???
Bese svojevremeno jedan hrast na trasi autoputa..


p0203.gif
. . .
75937.gif
 
Ne volem politiku na Beobuildu
ne bih reagovao
da si napisao - Fontane su ,,provizijaška,, ideja predsjednikopremjera licno i tu nema nepoznatih-
jer su se sa aferom ,, jelka,, i dr. besramno potvrdili i sa takvim rabotama.
Kazem ne volem suvu politiku na Beobuildu :sesir:
 
Pa provizija se kod tih gluposti podrazumjeva...
 
Зашто би било ко садио водоскок на месту једног знамења Чубуре, кад само на десетак метара даље постоји врт који је савршено место за један водоскок, уколико је могуће да буде бар малкице већи од оног на Славији, тек да буде задовољен понос Чубураца.
 
Vrh