Šta je novo?

Parkovi

Senjak, park u Sitnickoj ulici

5zfE6Q.jpg


Uud9g2.jpg


079pyl.jpg


tjAe68.jpg


GZ0Vfe.jpg



A u neposrednoj blizini

yENzhJ.jpg


oW6mtG.jpg


DjfgY5.jpg
 
Vožde odlične fotke! Vrt ispred skupštine grada mi ponekad vrati veru u to da mi ipak možemo...kad hoćemo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko je to bazena bilo po bg pa zatrpano sta se desilo sa ovim gore
Bio je kod slupstine jos postoji kod vatrogasne komande i onaj u topcideru zapusteni
 
Skoro svakog vikenda uživam motajući se po Topčideru.

Tako danas zapazih da su stavili mobilni toalet u parku, što je za svaku pohvalu.

E sad, pitanje je da li su baš morali ove toalete da stave usred parka, tik uz Obelisk u čast 50-godišnjice Drugog srpskog ustanka (?). :roll:

Ali ipak, daj-šta-daš, jer poklonu se u zube ne gleda... :mrgreen:


 
Vala, ima da se gleda. Kao da se trude da urade nešto naopako.

Trebalo je da ih stave negde u ćošak (i postaviti par tabli putokaza), a ne ovako pored spomenika.

I zašto ne postavljaju sada samo one fensi nove, kao kod MSU i u Zemunu (koji je postavljen baš tamo gde treba (u ćošku, ali opet uz staze)
 
Pametni ljudi. Napravili šablon od krutog kartona i samo ga premeštaju. Čisto da spomenem, da u Beogradu na Obilićevom vencu, daske skinu sa klupe, pa ih par dana farbaju.
 
Мислим да је ово са Палића ствар менталитета.
 
Sad sam za vikend video nekoliko ljudi u Pionirskom parku i Tašmajdanu kako skupljaju za svojim psom čak i kad obavi to na travi, daleko od dečijih igrališta. Svaka čast i drago mi je da se (i) taj aspekt našeg mentaliteta polako menja na bolje. :kk:
 
Tako je. Ima i dosta pozitivnih primera od strane građana.

Kao što rekoh u drugoj temi, kako god da okrenemo - VLAST je zaslužna za sve što je dobro i odgovorna za sve što je loše u društvu i državi.
Što kaže Ksenijica - PUNKT. :mrgreen:
 
+ 1 :)
Kako ga ubija ta montažna garaža
a nedavno su zelene površine izorane i zasejana trava
a sad opet utabano....
 
Ja mislim da se zalivaju nego je prosto tolika vrućinčina da ne stižu da dovoljno ''napoje'' vodom sve površine.
 
Можда треба размислити о системима прскалица за заливање, цистерне сигурно не могу да стигну све да залију.
 
Svojevreomeno su postojali prikljucci za vodu u parkovima , pa razvuku crevo od cola i prskalica na kraju koju sele po travnjacima. To odavno ne vidjam.
 
Vrh