Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Informacija nista, al rendera kolko oces...
U ovome je suština gde se famozni projektani a i oni u pokušaju pokušavaju predstaviti kao da su uradi bog zna šta a zapravo ništa (0 - islovimanula/nula).
Najlakše je tapkati u mestu i podositi izvešaje nadležnim facama.
Oduvek je bilo jasno da su renderi najbolje rešenja a da li i ostvarljivo, pitanje je za Olivera Mlakara.
 
Pozdrav svima,

Pisem kao zainteresovana strana za stan u ovoj, kako kazu, naj naj u svemu, zgradi.

Gledao sam nesto planove stanova i uglavnom od npr 60m2 preko 10m2 ide na hodnik, i tako to... A verujem da je cena isto tako naj naj... Pa se pitam, zar nisu mogli nekako to da bolje odrade.
Uskoro planiram da ih posetim, pa mnogo toga sto mi nije jasno pitacu i njih, a najvise me zanima sta mislite o ovoj "kuli", bez predsrasuda.

Hvala.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=538865#p538865:17t6j5x8 je napisao(la):
Dr.Back » Pet Maj 18, 2018 12:52 pm[/url]":17t6j5x8]Ova kula je dosad trebala da bude vec u debeloj izgradnji

Znaci - neki problem ?!
 
Mislim da ovaj projekat nece zaziveti (bar sto se kule tice)......
 
Ta zgrada je projektovana za ljude koje ne zanima mnogo koliko gde kvadrata im otpada, tj za one koji bas ne znaju sta da rade sa novcem, tako da za njih je 10kvadrata manje vise nebitno. Budi spreman da za tih 60kvadrata izdvojis minimum 500000e
 
Istina je da projekat kasni i nije bas poznat razlog za to. Dobro je sto su makar sada izbacili tabelu sa rokovima (slika sa predhodne strane).

Kula je najznacajniji i centralni projekat u Beogradu na vodu i zbog toga ce sigurno biti izgradjen. Stanovi se prodaju, potpisan je ugovor sa St Regis hotelom, ugrdjeni su sipovi, reklamiraju se... sve je to velika garancija da ce projekat biti realizovan.

Sto se tice cene... u kuli se trenutno prodaju najskuplji stanovi u Bg a i sire.

Po meni kupovina stana u kuli je dobra investicija najvise zbog lokacije. Vremenom ce ceo taj deo postati atraktivniji i atraktivniji, sto znaci vecu cenu za kvadrat. Sa druge strane kupiti stan u kuli kako bi ziveo u njoj (ne izdavao) je losa odluka. Zasto?...zato sto za te pare mozes dobiti mnogo vise kvadrata. Primera radi u zgradi pored (BW Vista) stan od 57m2 kosta 130.000e a isto toliko kvadrata u kuli 381.000e. Znaci koriscenje bazena, visi sprat i veca blizina reci vredi 251.000e razlike.

Evo nekih cena iz oglasa...

bgbgbgbg.png
 
da ali ne mozesh da budesh uslikan za Gloriju ili Stori kako izlazish i idesh ka S klasi, sa najnovijom grand zvezdicom...
 
Ovoliko ni Šarić nije platio sve vile na Tatarskom brdu.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Ovoliko ni Šarić nije platio sve vile na Tatarskom brdu.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
slazem se
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=538946#p538946:3tipxtrc je napisao(la):
spatiotecte » Пет Мај 18, 2018 10:49 pm[/url]":3tipxtrc]Cene skoro kao u Londonu.

Daleko su od londonskih cena... možda neka periferija :)
 
Samo ludak mozes da da ovoliko kesa za stan u BW... za te pare moze savrsen stan da kupim u mirnom delu Vracara ili Liona, plus sebi jedan stancic na moru i jos jedan u npr Becu haha :)
 
Tako bi ti i ja ali taj ko da te pare za stan u ovoj zgradi vec ima stan u Becu, Njujorku, ranc u Toskani i kucu na Floridi a vozni park da nepominjem.
 
Sumnjivih poslova je bilo nekad davno u vreme pravne drzave sad je sve javno i "transparentno". Samo transparentno molim, ko privredjuje nema sta da krije od naroda!
 
Hvala svima na odgovorima, Max15, posebno hvala.

Informacije koje sam dobio je da je m2 od 6800-7500 eura. Garazno mesto je 30.000
Zakazao sam za sledecu nedelju da se vidimo, pokusacu jos povoljnije ili bolje uslove da dobijem.

Druga stvar koju takodje mogu izneti je da sam i za stanove iste firme bio zainteresovan, tada nudjeni po 3600e.
Sada kad su vec pri kraju, ti stanovi se nude u oglasima po 2400e za metar kvadratni. Ili za 1/3 manje nego u prethodnoj ponudi.
Ispade bolje sacekati da nekome smrkne pa da mora da proda stan hitno.

A ko kupuje stanove u kuli... ne znam. Nisam iz tih prica sto ste naveli. Ali sam se zabrinuo posle vasih komentara. Stvarno, kakav ce tu biti komsiluk?
I sada zivim u BG, imam stanove na 3 lokacije, ni na jednoj nije komsiluk bas normalan.
 
Tebra ako ne uzmes bar jedan u kuli dzaba ti ta tri, ko da nemas ni jedan.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539878#p539878:1lbc8900 je napisao(la):
Nebojsa » Sre Maj 23, 2018 3:36 pm[/url]":1lbc8900]Tebra ako ne uzmes bar jedan u kuli dzaba ti ta tri, ko da nemas ni jedan.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539878#p539878:2ew03hpw je napisao(la):
Nebojsa » Sre Maj 23, 2018 3:36 pm[/url]":2ew03hpw]Tebra ako ne uzmes bar jedan u kuli dzaba ti ta tri, ko da nemas ni jedan.
hahahahhahahah, pa ovo je genijalno :D :D :D :D :D :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539869#p539869:2n6p4dm0 je napisao(la):
Milan77 » Wed May 23, 2018 2:24 pm[/url]":2n6p4dm0]
Informacije koje sam dobio je da je m2 od 6800-7500 eura. Garazno mesto je 30.000
Zakazao sam za sledecu nedelju da se vidimo, pokusacu jos povoljnije ili bolje uslove da dobijem.

Ako ti nije problem pitaj ih kada misle da pocnu sa gradnjom na terenu i koliki procenat stanova je prodat.
 
Za te pare ti je bolje da investiras u neku evropsku metropolu.
Ako imas 7500 evra da kesiras za kvadrat Beograd nije najbolje mesto za takvu investiciju.
 
Vrh