Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Djomlas":pndk2hzl je napisao(la):
Ne znam komsija bila je to cista logika. Sto se mene tice najbitnije je da imamo kucni broj i slovo. Da li idu sa pocetka ili kraja azbuke ili abecede meni je to stvarno nebitno i verovatno ta tema potpada pod neki drugi deo foruma. Ali eto super da neko i o tome vodi brigu. Pretpostavljam da smo svi u nekim razlucitim fazama zivota, interesovanja i useljenja, pa imamo naravno i razlicit fokus. Ali u svakom slucaju dan je divan, a vidim da je krenulo i sredjivanje oko zgrade. Stigla zemlja valja utovarat.

Pitaj tamo da li treba kakva pomoć, da ubrzamo malo radove. ;)
 
Evo nekoliko svezih fotografija sa Sunnyvilla. Objekat D je useljen (prva dva ulaza) a treci je poslu.
 
Areta":3orqcqdf je napisao(la):
Evo nekoliko svezih fotografija sa Sunnyvilla. Objekat D je useljen (prva dva ulaza) a treci je poslu.

Hvala na slikama. Nije skroz useljen drugi ulaz :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakva je to ocerupana izolacija na zadnjoj fotki
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=537403#p537403:2zpr2lss je napisao(la):
Areta » Pet Maj 11, 2018 4:06 pm[/url]":2zpr2lss]Evo nekoliko svezih fotografija sa Sunnyvilla. Objekat D je useljen (prva dva ulaza) a treci je poslu.
file.php

file.php

file.php

file.php

file.php

file.php
Hvala za slike, ali garaze deluju nezavrseno...
 
Kao što obećah evo i par mojih iskustava iz D3. Što se tiče investitora, moram biti iskren i priznati da je u potpunosti, ispoštovao dogovor i preuzete obaveze. Malo smo se načekali ali mislim da čovek na te stvari brzo zaboravi kada se napokon dese. Greške i nedostaci u stanu su ispravljeni i ostalo je još par sitnica, za koje smo dogovorili kada ih radimo ali nisu presudne za svakodnevno funkcionisanje u stanu. Što se tiče ranije spomenutog problema sa ventilacionim kanalom za aspirator, investitor me je informisao da su ventilacioni kanali rađeni ventilacionim blokovima sa primarnim i sekundarnim ventilacionim kanalima. Malo sam prosurfovao u vezi toga i sada mi je jasno kako to funkcioniše. Za sada nemam razloga da sumnjam da je po sredi nešto drugo odn. da su isti začepljeni. Legao je i prag od vrata, doduše nema još završnu ukrasnu lajsnu ali obavlja svoju funkciju i vrlo lepo izgleda. U ulazu i dalje nedostaju poštanska sandučad (koja su naručena), gelenderi nisu skroz pričvršćeni (ali su upotrebljivi) i nedostaju rukohvati, lift još ne radi ali i dalje je to sekundarno u odnosu na svakodenvno funkcionisanje ali naravno bi trebalo što pre da se sredi. Interfoni rade (testirano) :). Kontejnere i dalje čekamo, mada je pored ceste sazidan prostor za kontejnere, što je super jer se time pristup vranama, psima i ostalim glodarima znatno otežava. Druga pozitivna strana jednog takvog rešenja jeste, što sunce neće direktno udarati u kontejnere, čime bi se leti moglo ograničiti širenje neugodnih mirisa. kontejneri EP su odmah na trotuaru pored ceste i tu će biti veselo proći tokom letnjeg perioda. Krenulo je i sređivanje zelenih površina oko zgrade. Moram primetiti da je gradsko saobraćajno popravilo frekvenciju autobuskog sabraćaja, tako da se na 35-cu uopšte ne čeka duže od desetak minuta, što je za svaku pohvalu. :sesir: kod komšija iz EP za svaku pohvalu su pojedina rešenja uređivanja terasa stanova u prizemlju. :kk:
 
Комшија,како знаш који је твој интерфон ? Дали си ти комшија из приземља,са оне стране ?
 
Pa uzmete svoj broj stana i onda se prebroje dugmad na interfonu i trebalo bi da fercera. Nisam taj "komšija" sa one strane, ja sam sa ove :bash:
 
:!: :?:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=537675#p537675:1g3tx4ot je napisao(la):
Djomlas » Sub Maj 12, 2018 8:33 pm[/url]":1g3tx4ot]Pa uzmete svoj broj stana i onda se prebroje dugmad na interfonu i trebalo bi da fercera. Nisam taj "komšija" sa one strane, ja sam sa ove :bash:
 
Useljava li se ko? Ja sam i dalje podstanar a isplatio sam stan pre tačno godinu dana...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ЕНД АП -Што се не усељваш ? Дали ти плаћају пенале ?
 
BobLat":kj4i2783 je napisao(la):
ЕНД АП -Што се не усељваш ? Дали ти плаћају пенале ?

Nije spreman stan. Čekaju lepše vreme da ga srede. Plaćaju mi kiriju kod podstanara.
Pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Да ,да, чекају лепше време ? ! ? Па сад није ни мраз ни оморина,какво то време чекају ? Не што све траљво иде...
 
Krenuli su sa sadjenjem biljaka, najzad :)
Kad li ce da zavrsavaju garaze?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=538995#p538995:tb8qr67n je napisao(la):
AndUp » Sub Maj 19, 2018 10:24 am[/url]":tb8qr67n]
BobLat":tb8qr67n je napisao(la):
ЕНД АП -Што се не усељваш ? Дали ти плаћају пенале ?

Nije spreman stan. Čekaju lepše vreme da ga srede. Plaćaju mi kiriju kod podstanara.
Pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel opet problem oko vode, ne mogu da verujem da se jos nisi uselio ?
 
Vidim da se vas dosta uselilo, interesuje me da li je izvrsen tehnicki prijem? Proveravao sam u katastru ul. Slanacki put br.80 i pise da je objekat izgradjen bez odobrenja za gradnju. Da li neko zna nesto o tome?
 
Nsboom":ur5s0keg je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=538995#p538995 je napisao(la):
AndUp » Sub Maj 19, 2018 10:24 am[/url]":ur5s0keg]
BobLat":ur5s0keg je napisao(la):
ЕНД АП -Што се не усељваш ? Дали ти плаћају пенале ?

Nije spreman stan. Čekaju lepše vreme da ga srede. Plaćaju mi kiriju kod podstanara.
Pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel opet problem oko vode, ne mogu da verujem da se jos nisi uselio ?

Ma da... jbg. Pokušavam da se ne nerviram


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
beoshved":1f2j7k6q je napisao(la):
Vidim da se vas dosta uselilo, interesuje me da li je izvrsen tehnicki prijem? Proveravao sam u katastru ul. Slanacki put br.80 i pise da je objekat izgradjen bez odobrenja za gradnju. Da li neko zna nesto o tome?

Tehnicki prijem još nije izvršen. To da je izgradjen bez odobrenja za gradnju ne znam šta je... ja sam imao u uvid gradjevinsku dozvolu, sad ko će ga znati..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Energoprojektove zgrade imaju, a ja sam mislio na privatnika. Ukucajte na stranici katastra pa proverite.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539445#p539445:43l46b14 je napisao(la):
beoshved » Pon Maj 21, 2018 8:04 pm[/url]":43l46b14]Energoprojektove zgrade imaju, a ja sam mislio na privatnika. Ukucajte na stranici katastra pa proverite.

Pa naravno i da privatnik ima dozvole. Nismo valjda svi kolektivno pali sa šljive!?
 
Djomlas ne mislim da ste vi svi pali sa sljive, onda bih i ja bio medju vama. Zato me i brine to sto sam video u katastru.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539457#p539457:2q62qym9 je napisao(la):
beoshved » Pon Maj 21, 2018 8:46 pm[/url]":2q62qym9]Djomlas ne mislim da ste vi svi pali sa sljive, onda bih i ja bio medju vama. Zato me i brine to sto sam video u katastru.

Ma video sam i ja to u katastru. Dozvole su sve ok i advokati su to pregledali. A i imam kopiju građevinske i lokacijske dozvole. Ne bismo mogli dobiti ni rešenje o kućnom broju, da osnovne dozvole nisu na svom mestu. U katastru su upisane i silne bankarske hipoteke, a znate i sami da banke sve to dobro pročešljaju.
 
Vrh