Šta je novo?

Lidl Beograd

Da ali zakup. Nemoguće da je neko plaćao zakup 12 godina dok su se građani tu parkirali :)
Čak i da jeste, nije mogao da proda...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Tada je bi tender i još 2006. bilo građevinsko zemljište u državnoj svojini. Da li je taj uspeo ili ne ili je kasnije bio neki drugi uspešniji manje više nebitno.
 
Drzava prodala plac na licitaciji uzela lovicu sad ce da nabudzi parking mjesta i etogac
 
Po toj logici u bilo kom parku ili na sred bilo koje ulice može da se gradi jer se i to vodi kao gradsko građevinsko zemljište u katastru :D
 
Upravo tako.
Evo na ovoj slici je obeleženo crveno dakle površina za komercijalne sadržaje preko puta LIDL-a. Koliko me sećanje služi tu je prazan prostor između zgrada.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=540114#p540114:21sihft4 je napisao(la):
ipopovicbg » Čet Maj 24, 2018 10:56 am[/url]":21sihft4]Mislim da jedino mozemo da se nadamo da kada Lidl zavrsi prodavnicu da cemo imati pravo da koristimo njihov parking, da preduzmemo bilo sta ne mozemo.
U prilogu je slika koju sam nasao gde to zemljiste stoji da je "povrsina za komercijalne sadrzaje".
file.php
 
Hahahaha OMV benzinska pumpa jedina je na zelenoj površini, a komercijalni sadržaji mogu biti iza pumpe. Bolje deci u vrtiću da daju ovo da boje...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=540114#p540114:u8pw4sqm je napisao(la):
ipopovicbg » Thu May 24, 2018 10:56 am[/url]":u8pw4sqm]Mislim da jedino mozemo da se nadamo da kada Lidl zavrsi prodavnicu da cemo imati pravo da koristimo njihov parking, da preduzmemo bilo sta ne mozemo.
U prilogu je slika koju sam nasao gde to zemljiste stoji da je "povrsina za komercijalne sadrzaje".
file.php

Ako dobro vidim, neko je stigao da i onu veliku zelenu površinu između zgrada definiše kao "površinu za komercijalne sadržaje"?!

 
Upravo slikao gradilište na Vidikovcu
1dcdd150b80e06d87c505e65291fde75.jpg
694237a2f78bc0f33164dad6bed2e099.jpg
caa83bb0f6a915ff8150e1cb622e12b4.jpg
3914149c2c9e9044ebc3588ab6fa5956.jpg
058bd293bf89410a41365b13219aa8d9.jpg


Poslato sa CLT-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Da, stari model. Verovatno zato što su toliko kenjali

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne razumem zašto sada stariji model prodavnice? Negde sam video da je takav render i za Lidl u Pančevu. Majku mu zar mora sve kod nas naopako. Kad grade zašto ne grade sve standardizovano, kad će i ovako sve ove stare modele radnji u Evropi rekonstruisati.
 
Kada se predsednik pojavi na TV i kaže da je dolazak Lidla u Srbiju dokaz da smo stabilna zemlja jer Lidl ne bi došao kod nas da nije tako.
 
Spetembar i oktobar su bili najčešće pominjani meseci. I nije samo Beograd u pitanju, već čitava Srbija - u istom trenutku otvaraju sve završene objekte.
 
Gde će onda predsednik biti, ako je sve u istom trenutku? Bolje to da razvuku malo na 3-4 meseca...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
To ushićenje, ta sreća, ta radost, ta toplina u srcu..... dolazi neki strani trgovinski lanac sa svojim škart proizvodima.

Ipak smo mi narod prepun umo**** i im****.
 
Svako ko vidi problem u dolasku još jednog velikog trgovinskog lanca u zemlju Srbiju, zemlju u kojoj nas od kad postojimo izmedju ostalih i trgovci klepaju kako stignu je im****...mi za bolje od ideje i nismo.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Opet ponavljam, niko vas ne tera, primorava da kupujete u Lidlu. Organizujte se, dovedite Herods iliti neki drugi eksluzivniji trgovinski lanac, pa onda kupujte do mile volje. Možete i da sami otvorite neki supermarket, pa u njemu pokažite svoje organizatorske i menadžereske sposobnosti. A to ko je um****** i im*****, i o tome se da i može diskutovati. Ni to nije tabu tema, barem za mene.
 
Vrh