Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Сретан нам 1001 пост на тему овог нашег Сунчаног насеља !!!
f7b3f85c24c64e231d9f0322c7352622.jpg


Sent from my SM-J7108 using Tapatalk
 
Handyman":37a1zfye je napisao(la):
Сретан нам 1001 пост на тему овог нашег Сунчаног насеља !!!


Sent from my SM-J7108 using Tapatalk

Kad će srećno useljenje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
AndUp":11evd3ar je napisao(la):
Handyman":11evd3ar je napisao(la):
Сретан нам 1001 пост на тему овог нашег Сунчаног насеља !!!


Sent from my SM-J7108 using Tapatalk

Kad će srećno useljenje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bilo odavno još 1. Aprila ...Simbolično zbog kašnjenja :)

Sent from my SM-J7108 using Tapatalk
 
Handyman":37xfrvav je napisao(la):
AndUp":37xfrvav je napisao(la):
Handyman":37xfrvav je napisao(la):
Сретан нам 1001 пост на тему овог нашег Сунчаног насеља !!!


Sent from my SM-J7108 using Tapatalk

Kad će srećno useljenje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bilo odavno još 1. Aprila ...Simbolično zbog kašnjenja :)

Sent from my SM-J7108 using Tapatalk

Ja ako uselim do prvog aprila 2019 biće dobro...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539974#p539974:38f71i0o je napisao(la):
AndUp » Sre Maj 23, 2018 8:40 pm[/url]":38f71i0o]
Handyman":38f71i0o je napisao(la):
AndUp":38f71i0o je napisao(la):
Handyman":38f71i0o je napisao(la):
Сретан нам 1001 пост на тему овог нашег Сунчаног насеља !!!


Sent from my SM-J7108 using Tapatalk

Kad će srećno useljenje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bilo odavno još 1. Aprila ...Simbolično zbog kašnjenja :)

Sent from my SM-J7108 using Tapatalk

Ja ako uselim do prvog aprila 2019 biće dobro...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uselices se valjda :roll: Ali da li ce sve biti gotovo kao na projektu koji su nam pokazivali dok su nam prodavali stanove, pitanje je sad :?:
 
Koliko bude kupaca tako ce i raditi ceo projekat.. ako bude para radice se, ako ne nece.. prosta matematika :)

Sent from my E5603 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=540500#p540500:3v6x13wq je napisao(la):
MLN » Pet Maj 25, 2018 10:15 pm[/url]":3v6x13wq]Koliko bude kupaca tako ce i raditi ceo projekat.. ako bude para radice se, ako ne nece.. prosta matematika :)

Sent from my E5603 using Tapatalk
To jeste, ali to samo u Srbiji moze tako... Useljavaju se ljudi bez tehnickog prijema, bez osnovnih stvari u zgradi (bez aktivnog lifta, protivpozarnih aparata, rukodrzaca na gelenderima itd, itd).
I takav stav definitno nije u redu za kupce koji su sve isplatili, a cekaju vec 6-7meseci useljenje od prvog zakazanog roka, ali iz ugla prodavca je skroz ok :roll:
 
Kupci Energoprojektovih stanova su danas dobili informaciju da su prihvaćeni izvedeni radovi na kanalizaciji, za desetak dana će biti gotov prijem kanalizacije.
Čeka se prihvatanje prijema radova za vodovod.
Sa prijemom kanalizacije i vodovoda završava se tehnički prijem nakon čega će Sekretarijat za urbanizam i građevisnke poslove moći da izda upotrebnu dozvolu.
 
Pozdrav svima,

Zainteresovan sam za kupovinu jednoiposobnog ili dvosobnog stana u Sunnyville kompleksu, da li možete da mi date neke preporuke na šta obratiti pažnju. Takođe me zanima cena kvadrata, garaže i fiksnih troškova.

Hvala i pozdrav,
Slavko
 
Slavko":37fk1fcj je napisao(la):
Pozdrav svima,

Zainteresovan sam za kupovinu jednoiposobnog ili dvosobnog stana u Sunnyville kompleksu, da li možete da mi date neke preporuke na šta obratiti pažnju. Takođe me zanima cena kvadrata, garaže i fiksnih troškova.

Hvala i pozdrav,
Slavko
Matori sretno !

Sent from my SM-J7108 using Tapatalk
 
Danas sam pronašao da je do 28.5. bio rani javni uvid u plan detaljne regulacije naselja visnjicko polje. Potvrdili se ono sto sam i mislio da će se desiti, a to je da škole više nigde nema u planovima i da ce se sve pretvoriti u zemljište na kome je predvidjena gradnja stambenih zgrada P+4+PO. Tako da zbogom zelenilu, školi i ostalim pratecim sadržajima koji su reklamirani kao deo buduceg naselja. Sad me samo zanima do kada će na sajtu stajati stavke u meniju: škola, predskolska ustanova, komercijalni centar, igrališta...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=542861#p542861:1qsvq71s je napisao(la):
aleksm » Uto Jun 05, 2018 6:18 pm[/url]":1qsvq71s]Danas sam pronašao da je do 28.5. bio rani javni uvid u plan detaljne regulacije naselja visnjicko polje. Potvrdili se ono sto sam i mislio da će se desiti, a to je da škole više nigde nema u planovima i da ce se sve pretvoriti u zemljište na kome je predvidjena gradnja stambenih zgrada P+4+PO. Tako da zbogom zelenilu, školi i ostalim pratecim sadržajima koji su reklamirani kao deo buduceg naselja. Sad me samo zanima do kada će na sajtu stajati stavke u meniju: škola, predskolska ustanova, komercijalni centar, igrališta...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uh, razocaravajuca vest :| Pa svi mi smo kupili zbog pogleda (koji ce biti zaklonjen ako samo sagrade zgrade), rampe i cuvara kojih nema, skole i vrtica u naselju, zelenila... A mi to nemamo :evil: Bar buduci kupci da znaju da ne nasedaju na bajke koji oni pricaju dok ne prodaju stan :roll:
 
Школу и то ће вероватно да тутну ниже или ту где су сада куће прекопута

А за зеленило, има гробље хехе
 
Super komso, svak cast!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=543304#p543304:1ozvkfb0 je napisao(la):
AndUp » Čet Jun 07, 2018 11:32 pm[/url]":1ozvkfb0]Super komso, svak cast!


Sent from my iPhone using Tapatalk
@And Up Kako ide sredjivanje tvog stana? Ima li boljitka?
 
Lady S":lr4kxrin je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=543304#p543304 je napisao(la):
AndUp » Čet Jun 07, 2018 11:32 pm[/url]":lr4kxrin]Super komso, svak cast!


Sent from my iPhone using Tapatalk
@And Up Kako ide sredjivanje tvog stana? Ima li boljitka?

Sredjuju ga valjda, nisam bio odavno. imamo dogovor da u narednih 45 dana sve završe. Videćemo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
AndUp":3l10755a je napisao(la):
Super komso, svak cast!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tek sad videh da je slike okačio admin a ne neki komsa igor :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
:)
Svi smo mi u Beogradu komsije ;)

Finu sam boju dobio tako da je naselje opravdalo svoje ime :)
 
Zdravo svima!
Razmisljam o kupovini stana u novom kompleksu pa resih da se prikljucim forumu.
Ispratio sam situaciju do sada i imam pitanje-gde se moze sigurno proveriti sta je predvidjeno da se zida ispod postojeceg kompleksa?
Trebalo je da bude skola (tako su rekli i prodavci) ali vidim da stizu informacije da nece biti tako, pa bih iz radoznalosti, a i zbog buducih kupaca, voleo da znam kako izgleda buduci plan...
 
Šteta za crnu boju na fasadi, pre bi neke svetlije boje legle, pogotovu zbog naziva naselja.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=544187#p544187:2y922esy je napisao(la):
Jataganac » Pon Jun 11, 2018 10:03 pm[/url]":2y922esy]Zdravo svima!
Razmisljam o kupovini stana u novom kompleksu pa resih da se prikljucim forumu.
Ispratio sam situaciju do sada i imam pitanje-gde se moze sigurno proveriti sta je predvidjeno da se zida ispod postojeceg kompleksa?
Trebalo je da bude skola (tako su rekli i prodavci) ali vidim da stizu informacije da nece biti tako, pa bih iz radoznalosti, a i zbog buducih kupaca, voleo da znam kako izgleda buduci plan...
Cao :sesir: Pa to najbolje znaju investitori. Oni pregovaraju sa gradom o tome ili sa kim vec. Po prici od pre godinu dana, tu ide skola, igraliste... Ali mi vise ne pitamo za to, jer se jos borimo da nam srede ono "brdo" izmedju zgrada, garaze, ulaze, gelendere i obecanu kucicu sa cuvarom izmedju prve i druge zgrade sa rampom. Ali svi se nadamo skoli, jer smo delom i zbog toga kupili stan ovde.
 
Lady S":qb5sy3ik je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=544187#p544187 je napisao(la):
Jataganac » Pon Jun 11, 2018 10:03 pm[/url]":qb5sy3ik]Zdravo svima!
Razmisljam o kupovini stana u novom kompleksu pa resih da se prikljucim forumu.
Ispratio sam situaciju do sada i imam pitanje-gde se moze sigurno proveriti sta je predvidjeno da se zida ispod postojeceg kompleksa?
Trebalo je da bude skola (tako su rekli i prodavci) ali vidim da stizu informacije da nece biti tako, pa bih iz radoznalosti, a i zbog buducih kupaca, voleo da znam kako izgleda buduci plan...
Cao :sesir: Pa to najbolje znaju investitori. Oni pregovaraju sa gradom o tome ili sa kim vec. Po prici od pre godinu dana, tu ide skola, igraliste... Ali mi vise ne pitamo za to, jer se jos borimo da nam srede ono "brdo" izmedju zgrada, garaze, ulaze, gelendere i obecanu kucicu sa cuvarom izmedju prve i druge zgrade sa rampom. Ali svi se nadamo skoli, jer smo delom i zbog toga kupili stan ovde.

Ako mislite na ovo brdo, i ja sam vise puta pitao šta će biti sa njim. Dobio sam informaciju da je projektant Energoprojektove zgrade ukopao zgradu do privatnika nekoliko metara više od predvidjenog, pa smo sada dobili skakaonicu, kojoj mogu da pozavide i iz Garmiš-partenkirhena. I sada zbog toga smo u pat poziciji, odnosno niko ne preuzima taj posao na sebe. Brdo je prilično strmo i ja se nadam da će se investitori izmedju sebe dogovoriti i rešiti to. Nije to veliki problem, ali se nadam da neće ostati tako. Što se tiče škole i terena...O tome ćemo tek razgovarati. To je obećano prilikom sklapanja ugovora i bilo bi korektno da se ispoštuje. Na osnovu tog obećanja su i prodali veliki broj stanova.
c8b2247f43ad7f78c30089824cbcdaf6.jpg
 
Vrh