Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Autokomanda.
Nije samo na ovoj stazi ovde problem, celom dužinom bulevara Oslobođenja stoje parkirani, često na desetak metara od policije koji mere brzinu.
 
a nekad smo bili zemlja, u kojoj si mogao da budes ovako kurcevit (sto kaze onaj nas ministar) samo ako imas crnog zatamljenog dzipa...a sad mozes i sa raspalim c4 starim 15god...to je ta ravnopravnost ljudi...zivela ravnopravna Srbija aj min Sajbirija


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pojedini motociklisti žive sa sloganom ''koja je poenta da imam kul motor ako ga ostavim negde gde ga ostatak sela neće videti...?''

TRG-REPUBLIKE--Foto-Miki-Verlickovic.jpg


http://www.politika.rs/scc/clanak/40474 ... parkiranje
 
Ti na trgu stoje jako dugo nikom nista motore voze po pjesackoj zoni parkiryju u istoj mnogo bahato
 
Ima i toga, ima svega, a da treba nekako regulisati i parkiranje motora - treba...
 
Што рече неко скоро на форуму, сад и сиротиља почела да се бахати, не само џипови, то се зове демократија и правда за све! :lol: :bg4:
 
Ovo što je Moravac slikao je "lajt" verzija, tu su redovno naparkirani u koloni. Dodatna bahatost je što se za to parkiranje moraju gaziti šine.

Ksenija":38hzot3u je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=539888#p539888:38hzot3u je napisao(la):
Naxinale » Sre Maj 23, 2018 3:49 pm[/url]":38hzot3u]E moj Beograde,
Danas vozim cetvoromesecnu bebu,vracam se iz Sokobanjske od dr.Izlazim sa parkinga a taxi vozilo parkirano na izlazu.Mesta da se izadje jako malo,cisto da izadjes na srecu a da ne ogrebes ili svoj ili tudj auto.Vidim taksista sedi u autu i cekam da se pomeri.Vidim nista se ne desava i svirnem jednom.Krece haos dranje,psovanje,vredjanje i pretnja oce covek da se bije sa mnom.Bahatost i bezobrazluk!!!Ja izadjem iz auta onako metar i zilet i kazem evo izvoli udari me..Nastavlja da vredja i preti..Na kraju zovem policiju.Na svu srecu dolaze brzo jer mi je beba vec u vrisci..Mangup pomera auto pre nego sto je policija stigla..i cuti...
Pa vi sad vidite da sam bila musko da li ga nebih prebila u sred grada i zavrsila na robiju zbog gada???!!!!
Cemu to???!!!!!!
Za takve ti nije potrebna muška snaga, ja bih ga nokautirala i bez dana robije.

Da je đubre dobilo batine, pozvalo bi svoje hijene da se skupe u čopor i zaštite "kolegu žrtvu napada".
 
Ovo na Crvenom krstu, panduri verovatno nisu imali gde drugde, jer je tu (još uvek valjda) ispred BDP-a taxi-stanica.
 
Kakva je ovo divlja reklama na banderi mogli su da nadju mjesto sigurno
 
Ako panduri (zaista) imaju neku intervenciju, tada nije ni bitno gde su se parkirali.
 
Kad je intervencija mogli bi da upale rotaciju recimo
 
Ma samo jedan matori pub, koji sa kesom u ruci nonšalantno prelazi ulicu van pešačkog i negoduje što mu fotkam nepropisno parkiran auto.
 
Pre nedelju dana vidim crnu Škodu sa blinkerima ostavljenu na propisnom parking mestu ispred jednog restorana. ALI kad je došao radnik Parking servisa da ga proveri, izašao čovek u crnom odelu i nešto mu rekao, nije mu dao da slika/proveri vozilo i naplati parking. Posle sam video da vozilo pripada Maji Gojković, pošto je to bio njen vozač koji je posle otišao da joj raportira šta se dešava.

Inače ista gospođa je poznata po tome što kad uđe u neku radnju voli da se ista odmah isprazni. Da ''diva'' može na miru da gleda stvari a ostale ko šiša.

Bahatost pojedinih ljudi u ovoj zemlji je stvarno bezgranična.
 
Naravno da je bahatost takvih bezgranična, jer je njihov mentalni kapacitet graničan, to jest ograničen.

Bahatost obično ide u paketu sa izmenjenim stanjem svesti, odnosno sa gubljenjem osećaja za realnost.
 
Bender Rodriguez":1yrs822m je napisao(la):
Pre nedelju dana vidim crnu Škodu sa blinkerima ostavljenu na propisnom parking mestu ispred jednog restorana. ALI kad je došao radnik Parking servisa da ga proveri, izašao čovek u crnom odelu i nešto mu rekao, nije mu dao da slika/proveri vozilo i naplati parking. Posle sam video da vozilo pripada Maji Gojković, pošto je to bio njen vozač koji je posle otišao da joj raportira šta se dešava.

Inače ista gospođa je poznata po tome što kad uđe u neku radnju voli da se ista odmah isprazni. Da ''diva'' može na miru da gleda stvari a ostale ko šiša.

Bahatost pojedinih ljudi u ovoj zemlji je stvarno bezgranična.
Neka probaju da me izvedu iz radnje.

Sent from my Ektra using Tapatalk
 
Vidio maju kako njena 2 auta blokiraju traju u bulevaru preko puta tasa dok je ona kupovala u krs butiku bahato stvorenje jedno
 
Mnoge stvari u ovoj zemlji treba promeniti i dovesti u red. Ali pre svega, nekim ljudima treba staviti do znanja da su i oni ljudi kao svi ostali, a da nisu bogovi, kao misle da su.
 
Kosovska ulica. Parking iza Skupstine Srbije.
Dvadesetak parking mesta drze "pokretne prodavnice" polovnih skolskih knjiga?
Deo njih sa neregistrovanim vozilima.
Ni komunalna policija, ni komunalna inspekcija, ni parking servis da urade ono za sta su placeni !!
Zasto?
 
Vrh