Šta je novo?

Pešačke zone

Što ne volem ove prepreke u vidu reklamnih panoa u pešačkim zonama, posebno ako su informacije na njima potpuno beskorisne za veliku većinu stanovništva. Čemu to na Trgu republike, i šta nama građanima znači ova reklama Elektromreže Srbije? Da koristimo njihove usluge, a ne nečije druge? Očigledno imaju viška novca, koji treba preliti na drugo mesto.

Pogledajte prilog 1
 
Na ovakvom Trgu stvarno nema mesta za ovakve panoe.

Nastavljaju sa praksom stavljanja prepreka na pešačke tokove.

A da ne pričam kako mi ove žardinjere idu na onu stvar :bash: :bash:
 
@Bukira
pre nego sto su objavili ko je na prvi na listi sns-a za gradske izbore, primetio sam reklamu za tirsovu (?!?!) u dimitrijali i pitao se koja li je igra u pozadini.
ovaj rezon da se drzavne firme "hvale" ekstra profitom (npr. beogradske toplane) i jos se reklamiraju.. a posta deli trinaestu platu, a nikako da se uvedu platni razredi pa se ponasamo kao da su drzavne firme privatne.. potpuno smo izgubili kompas.

sav ovaj uzas na stranu, na trgu stvarno nema mesta za budzevine bilo koje vrste.
 
Dobro zboris arapski.
Neke stvari su mnogo ranije isplanirane, pa su onda uz malo drame kao spontano prezentovane... xe xe
A ovi reklamni panoi bi izgledali sasvim OK i u ulici Laze Pacua ili Marka Leka.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=546372#p546372:3mico62k je napisao(la):
astrodule » Sre Jun 20, 2018 10:51 pm[/url]":3mico62k]
A da ne pričam kako mi ove žardinjere idu na onu stvar :bash: :bash:
Dobro si to primetio Dule, te žardinjere su pravi bedem. Zašto ih nisu bar malo razmakli da pešaci mogu da prođu između njih? Jedina logika tako gusto postavljenog reda velikih žardinjera je lakša kontrola mase u slučaju eventualnih demonstracija.
 
Čekaj, jel se to EPS, EMS, EDB ili ko hvali o svojim uspesima kao monopoliste??? Ako su EDB i EMS u pitanju imaju hiljade radnika koji trenutno protestuju jer rade po privremeni i povremenim poslovima i po 10 godina, ali je važno da im firma ima profit dok za to vreme radnici nemaju pravo na bolovanje i godišnji odmor.
 
Koja je to druga firma koja nas snabdeva električnom energijom osim EMS-a, i koliki je njen sadašnji procenat učešća? Da li se osećaju ugroženi, pa su krenuli u reklamnu kampanju da im ti „drugi” ne preotmu mušterije?

Ali sve je to nevažno pored činjenice da ovolikim reklamama nije mesto u pešačkim zonama.
 
Izvinjavam se na offu, ali ne može niko biti jeftiniji jer kupuju struju od EPS-a, a po ekonomskoj logici ne možeš da kupiš nešto i još zaradiš, a da bude jeftinije od cene kod dobavljača koji isto prodaje tu robu.
 
Verovatno spremaju novo poskupljenje, pa zato prave ove reklamice da se malo dodvore narodu.

Uostalom razmislite samo - ako prepodobna država smanji akcize na gorivo, mora to negde da nadoknadi. Dragi Vođa pomenu dve najjeftinije stvari u regionu ™ - struju i hleb. Hlebu cenu ne mogu da dižu jer je to ipak osnovna namirnica od koje zavise i najsiromašniji. Zato će lepo da podignu struju, da nadoknade izgubljeni plen od goriva. I to je, po meni, sva nauka iza ove kampanje/reklame.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=546331#p546331:3evzf373 je napisao(la):
Armatura » Wed Jun 20, 2018 8:25 pm[/url]":3evzf373]Treba ostaviti prostor za dostavna vozila u Kraljevica Marka. Ne znam kako takve stvari predvide.


Mislis kako takve stvari previde?

Jer daleko su oni od sposobnosti da nesto predvide...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=546483#p546483:ftn0a5dh je napisao(la):
arsa.arsa » Čet Jun 21, 2018 2:36 pm[/url]":ftn0a5dh]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=546331#p546331:ftn0a5dh je napisao(la):
Armatura » Wed Jun 20, 2018 8:25 pm[/url]":ftn0a5dh]Treba ostaviti prostor za dostavna vozila u Kraljevica Marka. Ne znam kako takve stvari predvide.


Mislis kako takve stvari previde?

Jer daleko su oni od sposobnosti da nesto predvide...

To:). Sada sam u Luxemburgu video posebno obelezena parking mesta za dostavu. Samo za teretna vozila ili za vozila sa posebno istaknutom dozvolom. Jako korisna stvar.
 
Postoji dostavno parking mjesto u bg ispred zgrade apr
 
A ta rezervisana parking mesta za dostavu ne bi niko drugi koristio?

Ovde je (komunlana) policija pokazala da ih ne zanimaju takve stvari, tako da to neće funkcionisati.

Ovde bi sve funkcionisalo da nadležni rade svoj posao.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=546499#p546499:17plifdr je napisao(la):
direktor » Чет Јун 21, 2018 3:37 pm[/url]":17plifdr]Postoji dostavno parking mjesto u bg ispred zgrade apr
И стоје два наранџаста чуња да га неко не заузме .
 
Чуњеви као саобраћајна сигнализација су још и најелегантније решење.
 
Нек преместе те паное на пешачки плато на Славији и на Цветнинтрг. Може и на Савски трг, само да могу људи нормало да се крећу, а ко хоће да гледа паное ЕМС , ЕПС и сл. да лепо стане са стране путање нормалног кретања пешака.
 
Ono kad se reklamni prostor mesa u javni prostor onda se dobije klasicna slika Srbije.
 
:bash: r*Ako neko zna bilo bi dobro da nas obavesti sta je sa rekonstrukcijom Toplicinog Venca?
 
Vrh