Šta je novo?

"BW Vista i Parkview" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks ]

U pravu si ali mrzim sve te nemacke reci .Mnogo mi je lepše reći zaptivač nego dihtung ali...
 
Da li neko realno zna kakvi će biti završni radovi u Visti, kakva je fasada a kakvi stanovi?
Da li je istina da nema roletni na prozorima?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
na slikama deluje kao da nije ostavljen prostor izmedju ploce i prozora za kutiju roletni, mada nisam siguran da ne postoje neka novija resenja.
 
Nista od ovog jednog sprata gde su prozori od poda do plafona?

bw-parkview-slider-2.jpg


file.php
 
Bas steta, ne znam sto im je taj jedan deo predstavljao problem da ga ostave u staklu.
 
Pa biće - i tačno se vidi gde (8. etaža od ove donje ploče). Tu nisu stavljali stolariju, a staklo će biti umesto fasadnih panela.
 
da, ali na renderu nema ni parapeta a izveli su. Ne znam zasto se ljudi cude sto je zarad maksimalnog profita smanjena raznolikost fasadnog resenja. Nije da je prioritet ovog dela projekta, a ni celog projekta, neka arhitektonska lepota, iako je obecavan turisticki magnet.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=546026#p546026:2ciyhp55 je napisao(la):
bgdnenad » Uto Jun 19, 2018 5:55 pm[/url]":2ciyhp55]Da li neko realno zna kakvi će biti završni radovi u Visti, kakva je fasada a kakvi stanovi?

Za sada kasne 2 meseca za rokovima datim na web sajtu. Fasada je kontaktna (demit), počeli su da rade na nižim spratovima odavno...

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=546026#p546026:2ciyhp55 je napisao(la):
bgdnenad » Uto Jun 19, 2018 5:55 pm[/url]":2ciyhp55]Da li je istina da nema roletni na prozorima?

Da, nema roletni. Nema ni u BWR koliko znam.

GOJE":2ciyhp55 je napisao(la):
Pa biće - i tačno se vidi gde (8. etaža od ove donje ploče). Tu nisu stavljali stolariju, a staklo će biti umesto fasadnih panela.

Ja mislim da na žalost od toga nema ništa. Pitanje da li će i poslednja 3 sprata raditi po renderu ili ćemo zapravo dobiti Arkadiju.
 
Ako budu stvarno radili demit fasadu, pa ovoooo ce bit cirkus nad cirkusima..
 
Nego šta će nego demit, kao i Skyline

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Postoje razni paneli a da to nebude demitu fasada
 
Grozota ziva.

Jos i ona "Arcadia" plus njen blizanac i dobismo cak 4 cudovista bez ikakvog logickog zakljucka - zasto ? Ali naravno zanmo zasto - profit, profit i samo profit, na ustrb bilo kakve estetike i zdravog razuma. Tuzna godina za Beograd, koji se pretvara polako ali sigurno u prosecan bezlicni azijski ili juznoamericki grad.
 
Србија 2250 - Београд је једини град у Србији, густина насељености као у Каулину, најдаље предграђе је Дојран :lol:
 
Vrh