Šta je novo?

"Central Garden" [ Stambeno Poslovni kompleks ]

Dzingis, nadam se da će baba i deda da kupe stan u Skyline Belgrade ili Wellport-u, i da će poput K120 imati mogućnost da preuzmu stan pre primopredaje, jer ista tvrdi da je preuzela stan sredinom maja, dok je primopredaja stanova započela krajem maja.A imate li neku fotografiju, ja sve dokumentujem fotografijama.Moji nedostaci u stanu su ogromni. Moj parket, keramičke pločice i još neki elementi izgledaju kao da su prošli bitku kod Solferina. Sun je od investitora očekivao luksuznu oazu mira smeštenu usled užurbane sredine, a dobio je prosečan stan u kojem još mora da zameni parket i pločice, kao da je ušao u kupovinu starog stana. E to će malo sutra da se dogodi, ili će investitor da izvrši svoje ugovorne obaveze ili će dobiti tužbu.Inače u ime investitora uvek odgovara tzv. glavna arhitekta, glavna valjda zato što je jedina, a odgovori su arogantni i neznalački sročeni.
 
O ciijem trosku mjenjaju kakva je ovo vrsta i proizvodjac parketa na fotki iznad .
Prijatelj je renoviro stan iz 30tih godina arhitekta koji je vodio radove nije dao da se vadi parket vec ga je samo ishoblovao kao nov inace jako uske i duze dascice razlicito slozene po prostorijama riblja kost neizmjenicno itd
 
U Sagi su rekli da su oni isporučioci za CG i VK. Osim toga, napominu da u oba slučaja nije isporučen parket već brodski pod. Ovo je stanje od pre par meseci. Sad već kruže razne priče...
 
ajme meni, nigde čvorića, a menjaju ga... Mi Kapijaši bi se otimali o ovakav parket... :lol: :lol: :lol:
 
Sun, ponovo, moja topla preporuka da pricas sa momcima iz Esona (Bobanom i/ili Markom). Ekstra su, responzivni, hoce da pomognu i imaju neke relevantne informacije - npr. njih mozes da pitas da li ljudi sami menjaju parket ili o trosku investitora, i pod kojim uslovima je to ucinjeno. Cak i sa nemaju info, raspitace se. Ponekad se samo desi da moras da ih cimnes par puta, jer su pretrpani poslom kada su useljenja.
 
Samo da Sun ne bude shvaćen pogrešno. Obožavam legendarni češki crtani film i nadam se da će pomenuti dvojac iz Džigzovog mail-a rešiti moje složene probleme na najefikasniji način.
 
Nece ih sve resiti (tj ne mogu sami da rese one koji zahtevaju vecu investiciju, kao sto je npr. menjanje parketa). Ali ce se, siguran sam, potruditi da pomognu
 
Da li neko ima saznanja o otvaranju wellnes centra u prizemlju poslovne kule?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=547705#p547705:1dmbxdso je napisao(la):
sun » Sre Jun 27, 2018 6:26 pm[/url]":1dmbxdso]Samo da Sun ne bude shvaćen pogrešno. Obožavam legendarni češki crtani film i nadam se da će pomenuti dvojac iz Džigzovog mail-a rešiti moje složene probleme na najefikasniji način.

I da li su rešili?
 
Nema na cemu, Sun, drago mi je

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=552058#p552058:1b90r43a je napisao(la):
Del Boy 84 » Pon Jul 16, 2018 1:02 pm[/url]":1b90r43a]Da li neko ima saznanja o otvaranju wellnes centra u prizemlju poslovne kule?
Prvi put cujem za tako nesto, odakle taj info? To bi bilo bas lepo od njih
 
Pitanje za stanare Central Gardena.
Kakva je zvučna izolacija između stanova i da li ste zadovoljni?
 

Evo i prve slike od mene.Ovo mi je polao drug Luka takoda ovu sliku mogu da okaci i preko mobilnog.
Slikano:juce
 
Cestitam bravo uknjizen prvi plusic + sad ima da zaspes forum fotkama
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=552268#p552268:2y4kk18t je napisao(la):
Wlada » Uto Jul 17, 2018 9:22 am[/url]":2y4kk18t]Pitanje za stanare Central Gardena.
Kakva je zvučna izolacija između stanova i da li ste zadovoljni?

Mi generalno nemamo problema. Bio je problem na jednom zidu, ali su dosli i stavili dodatnu izolaciju. To su vrlo efikasno resili.
 
Privatni park sa pogledom sa 15 spratova prostora komercijalne namene...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=553422#p553422:1u4v6mua je napisao(la):
Stefan BB » Ned Jul 22, 2018 9:58 am[/url]":1u4v6mua]
Evo i prve slike od mene.Ovo mi je polao drug Luka takoda ovu sliku mogu da okaci i preko mobilnog.
Slikano:juce
file.php

g9jlIQO.png
 
Ovo je definitivno po mom mišljenju jedan od najgorih stambenih blokova koji su se skoro gradili u Beogradu. Ne ulazim u kvalitet izvedenih radova (mada i tu ima dosta primedbi koliko vidim) već u sam koncept naselja. Ogromna količina stanova na jako malom prostoru, uz klaustrofobični park, sa sve "kulom" - krmačom. Imali su šansu da izvedu to bolje, da podignu kulu na nivo inexove zgrade i naprave vitku strukturu koja bi bila simbol tog kvarta i palilule, ali su napravili nešto što je meni neshvatljivo. Da ne pominjem kako su okolne ulice već prezagušene,a kad se usele stanari će biti nesnosne za saobraćaj. Dakle i lokacijski je promašaj. Šta li će tek biti kad se usele firme u poslovni prostor?
 
Kako je to trebalo da bude ovo je odlicno
Urbanisticke uslove postavlja grad ne investitor je tu da ih ispostuje trebali su da kupe kucice na cosku i zaokruze blok u potpunosti
 
Meni se jako svidja.Posto mi drug od koga i dobijam fotke zivi tamo uveo me je i stan i u sve zgrade...Malo me podseca na jedan blok u Nemackoj.U svakom slucaju kome se svidja render mora da mu se svidja i kompleks jer smo bas poredili i potpuno je isto
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=553664#p553664:1ku0681o je napisao(la):
direktor » Pon Jul 23, 2018 12:02 pm[/url]":1ku0681o]Kako je to trebalo da bude ovo je odlicno
Urbanisticke uslove postavlja grad ne investitor je tu da ih ispostuje trebali su da kupe kucice na cosku i zaokruze blok u potpunosti
Direktore,smislio sam kako da kacim slike takoda odmah kada stignem stizu i slike sa svih gradilista iz centra.Taktika je skrin sot prave slike. :D
 
Vrh