Šta je novo?

Big Rakovica (bivši Capitol Park)

Био сам у Cine Grand-у гледао сам Star Wars VIII и могу да кажем да сала није бог зна шта, седишта нису баш удобна и сале су ми некако мале у односу на Роду.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=501796#p501796:1dahwj8q je napisao(la):
tragac » 18 Дец 2017, 22:11[/url]":1dahwj8q]koliki je bio loadfactor u bioskopu? :D
Сала није била много пуна што се тиче 2Д пројекције. Озвучење није лоше само замерку имам на седишта.
 
Гледао "Убијање светог јелена" са девојком. Свидео ми се биоскоп. Мања је сала била, врхунско озвучење, скроз интимно... Радње са гардеробом су сиротињске, углавном турско срање, али скроз ми је ок за Раковицу. Не знам шта праве на парцели поред али за нас из краја је ово сасвим задовољавајуће. И да, никада нема гужве.
 
Znaci nema guzve.ima planet bike radnja kao i DIS.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Шта се дешава са проширењем парка? Када ће кренути радови?
 
Sinoć sam bio, već je ograđeno i stoji render. Mislim da ima i kućica za radnike, nisam video iz busa po mraku dobro.
 
Да, знам него питам зато што испод рендера пише да би радови требало да буду готови још пре месец дана.
 
Odustali i sve ruše. :mrgreen: :gobb:
Mislim da je više nego jasno da će pre ili kasnije biti gotovo.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532334#p532334:2j6vdbuy je napisao(la):
DzonTravolta » 16 Apr 2018 09:41 am[/url]":2j6vdbuy]Sinoć sam bio, već je ograđeno i stoji render. Mislim da ima i kućica za radnike, nisam video iz busa po mraku dobro.
i ja bio juče al rano popodne, sledeći put se najavi...btw i meni izgleda da se priprema faza2 ali ništa konkretno nisam video. A ima dosta kupaca.
 
Ne znam da li pišemo o istom, ali taj ograđen deo stoji još od "otvaranja" i kako prolazim pored skoro svaki dan, meni izgleda kao da se ništa ne radi.
 
Неће се затворити има људи ја сам тамо редован посетилац.
 
Da, definitivno ima, jako prijatno prizor za taj deo Rakovice, svaki put kada prođem.
 
Inače, mislim da već nekih deset-petnaest godina sigurno, postoji ideja o urbanizaciji ovog dela grada izgradnjom stambenog bloka umesto fabrika kojima, s obzirom da su okolo njih već naselja, tu svakako nije više nije mesto.
 
https://www.ekapija.com/where-to-invest ... imamljiv-i
Iz teksta izdvajam:
Jedan od beogradskih kvartova koji je donedavno bio "nepokriven", jeste i Rakovica, gde je prošle jeseni otvoren Capitol park. Bilo da vam je ideja o šoping-centru kao "drugoj kući" draga ili ne, ne može se poreći činjenica da je ovaj objekat značajno uticao na razvoj obodne prestoničke opštine. Od skoro pa potpune periferije i kvarta koji je bio poznat kao "muzej industrije", čuvenog po oronulim privrednim gigantima, stvari su se polako pokrenule ka kreiranju komercijalno-poslovne četvrti. To je uslovilo i prilagođavanje urbanističkih planova, najavilo razvoj saobraćajne infrastrukture, kao i nova zapošljavanja i u okolnim objektima - ukratko, donelo novi život. Otvaranjem Capitola, Rakovica je posle dugo godina dobila i bioskop.

A što se tiče planova:
Krajem 2018. godine, beogradski Capitol Park Rakovica otvoriće još 2.150 m2, što će značiti posao za još oko 60 radnika - dodaje se u saopštenju.
 
Почела је друга фаза, постављају стубове.
 
Taman do sept. Ima da zavrse 2 fazu izgleda da je fino zazivljelo
 
Dignuta betonska konstrukcija i stavljena pod krov, stigli su negde do pola od planiranog prema renderu.
 
Добре радње, свиђа ми се.
 
"Koton" naročito. Za ovaj restoran i "Fashion and Friends" nisam do sada čuo. :?
 
"Fashion and Friends" продаје гардеробу за дубљи џеп.
 
Upravo tako, jako sam iznenađen bio kada sam ih video na spisku. Doduše, obeležen je kao F&F outlet.
 
Vrh