Šta je novo?

"BW Arcadia i Aurora - BW Verde i Aqua" - Beograd na vodi

За разлику од других зграда, где је картону додат цемент, у овој је чист картон :lol:
 
Zato sto ce useljenje u Arcadiu biti moguce najranije za 3 godine, mi smo iz tog razloga odustali od razmatranja Arcadie 4sobnog stana, iako imaju solidne kvadrature i raspored.
 
Jedan CAF je oblepljen reklamom za Arcadiu. Baš daju puno para za reklamu
 
Da li je to ovaj ili ih ima više?
d63bcaedb3acf768bcda383144bca7cf.jpg


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Kako ne podnosim ove reklame koje se lepe preko celih prozora. Ugurao bih te marketing eksperte da se voze samo u vozilima koje su oblepili i osudili putnike da sede bez prozora da vide napolje.
 
Ne znam, ali je unutra kao u bunkeru, jedno malo dete je baš bilo tužno jer ne može ništa da vidi spolja.
 
Sta bre pricate, kad sedite unutra, sve jasno vidite napolju, dok ovi sto su van tramvaja ne vide vas. Meni to i odgovara:)
 
upravo tako Beki. Iznutra normalno vidiš napolje, sa spoljne strane ne vidiš nikoga u tramvaju. Vucko i DusanBG uđite neki put u takav tramvaj
 
Šta bre vidiš, pogled je toliko zamućen da je gore za oči pokušavati gledati kroz to, nego gledati u pod tramvaja/autobusa. Naravno da se ne vidi normalno napolje, još nisu napravili ove folije sa 100% transparentnosti u jednom smeru (ili je to toliko skupo da ih niko ne stavlja, bar kod nas). Ove perforirane folije su užasne.
 
Ok, sada ćete ne ubediti da ni ne vidim kako bi opravdali BNV. Ima li granice?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=550507#p550507:27zs5n9n je napisao(la):
kovle » Uto Jul 10, 2018 9:01 am[/url]":27zs5n9n]Da li je to ovaj ili ih ima više?
d63bcaedb3acf768bcda383144bca7cf.jpg


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Ima ih najmanje tri a ima reklama i na Solaris autobusima
 
I sami izbegavaju da je stave celu u kadar da se ne vidi njena predimenzioniranost. Da je spratnost duplo manja i ličilo bi na nešto.
 
Nigde ni traga od nekog poslovnog ili hotelskog kompleksa ili zgrade, jedino sto uocavam je ona usamljena zgrada na trecoj slici dole
 
Prema masterplanu, trebalo bi da bude izgrađeno oko 250.000 kvadrata kanelarijskog prostora i čak osam hotela. Mislim da je situacija na tržištu takva da je izgradnja poslovnog prostora u Savskom amfiteatru zasad čist avanturizam.

Međutim, ako u narednih nekoliko godina bude izgrađena neophodna infrastruktura, možda i počnu da niču poslovne zgrade.

Jednostavno je - novobogataša možeš "prevariti" da kupi stan u "Navodnom Beogradu" prestiža radi, ali ozbiljnu firmu ne možeš naterati da tu preseli svoje kancelarije. Usled niza faktora (pre svega infrastruktura, a onda i koncentracija najvažnijih sadržaja) Novi Beograd će još dugo imati primat.

Zasad je u "Navodnom Beogradu", kada je reč o poslovnim zgradama, izvesna samo izgradnja objekta "BW central" na mestu Simpa i Iskre zbog koje će, kako stoje stvari, ove dve simpatične zgrade biti srušene do temelja :(
 
A kako ce izgledati ta zgrada imas li neki render i da sta je sa W hotelom koji je vec duze vreme pod velom tajne kao i glavna kula
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=550643#p550643:zyl60xdg je napisao(la):
vucko » Uto Jul 10, 2018 3:45 pm[/url]":zyl60xdg]Ok, sada ćete ne ubediti da ni ne vidim kako bi opravdali BNV. Ima li granice?
ajde ne kaki i ne izmišljaj toplu vodu. Nisi ni seo u taj tramvaj.

Ako ne vidiš kroz to, možda trebaš da posetiš očnog lekara, možda si zreo za naočare (ala Dragojlo)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=550626#p550626:anm130jq je napisao(la):
DusanBG » Uto Jul 10, 2018 2:04 pm[/url]":anm130jq]Šta bre vidiš, pogled je toliko zamućen da je gore za oči pokušavati gledati kroz to, nego gledati u pod tramvaja/autobusa. Naravno da se ne vidi normalno napolje, još nisu napravili ove folije sa 100% transparentnosti u jednom smeru (ili je to toliko skupo da ih niko ne stavlja, bar kod nas). Ove perforirane folije su užasne.
Nisi se ocigledno vozio, a pricas nesto. Bio sam ja danas u 85-ici, spolja reklame, a unutra hoce oci da ti ispadnu ako hoces da gledas kroz prozor.
E, pa u ovim tramvajima sa reklamom za BNV nije tako. Sve se jasno vidi.
 
Pa sto ne fotkate kroz tu tapet rupcastu reklamu kad se sve fino vidi
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=551857#p551857:i8q3e1wk je napisao(la):
milos.tro » 15 Jul 2018 02:51 pm[/url]":i8q3e1wk]
file.php

Lažni marketing. Kao da prodaju stanove u kuli Beograd a ne u Arkadiji koja je sa strane i u drugom planu.

Izgleda da su i sami svesni da je arhitektinski inferiorna i da za tri put manje pare može da se nađe ista zgrada na nbg... a možda prodaju pogled na budužu kulu...
 
Jes´, neko ce samo da baci pogled na ovu reklamu i otici ce da kupi stan bez da ista dalje istrazi i tako se zaje*******e.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=551888#p551888:w59hfj5c je napisao(la):
Beki » 15 Jul 2018 06:16 pm[/url]":w59hfj5c]Jes´, neko ce samo da baci pogled na ovu reklamu i otici ce da kupi stan bez da ista dalje istrazi i tako se zaj***.

Da. Baš sam na to mislio. Neko će na osnovu jedne reklama kupiti stan i neće znati koja je zgrada u kojoj je stan.
picard-facepalm.jpg


Da ti prevedem. Reklamiraju svoj glavni proizvod tako što ga stave u pozadinu = prodaju pogled a ne zgradu = arhitektonski zgrada nije najlepša i oni koji je reklamirjau to znaju =za manje pare slična arhitektura na nbg...

Za sva dalja objašnjenja ti stojim na raspolaganju :D
 
Vrh