Šta je novo?

Скверови и платои Београда / Skverovi i platoi Beograda

Samo malo strpljenja. Ovo će biti jedan od najuređenijih delova Beograda. Mora veoma pažljivo da se radi. Ispod dela platoa nalazi se podzemni prolaz. Zbog toga ne možemo da sadimo drveće, ali ćemo zato postaviti sedam velikih žardinjera u obliku kruga sa novim sadnicama. Simbolika Mladenovićeve pesme - otkriva Folić.

U sredini tog kruga će se nalaziti vodena površina i u mesingu biće ispisani stihovi pesama EKV. Tu će biti postavljen i prateći mobilijar i česma kako bi građani mogli da uživaju. Prema Folićevim rečima, rekonstruisani plato biće prilagođen i slepima.

rece: FOLI(Ć)rant
 
Ko će da se kladi sa mnom da se ovaj bilbord u pozadini neće ukloniti uprkos tome što ga nema na renderu? :D
file.php
 
Almin je bilbord i mislim da potpadapod broj bilborda u koncesjonu brojku ...
Mada mogli bi skloniti onaj temelj koji strci ...
Inace sklonjena je reklama divlja za arkade ...
 
Koji treš ovo sa stihovima milana mladenovića... Ali dobro nema veze, nek ga samo završe, što reče tzoran iznad, sekundarci će uraditi svoje.
 
Bravo za sklanjanje arkade reklame, još da sklone i reklame sa stakala!
 
Ja to sliko zbog tebe a ti ni plusic.CCC :lol: :lol: :lol:
 
Inace vec su upljuvali ploce i izlepill zvake...Kako smo tako prost i ne vaspitan narod to je STRASNO!!!... :bash: :bash: :bash:
 
Samo da podsetim rok za ove radove je bio kraj jula. Da li ima neki rok koji de facto gradonačelnik ne probije?
 
Pored dva postojeca pravi se i treci prsten.(onaj oko bilborda koji ocigledno ostaje da ulepsava skver ne racunamo)
Cela kompozicija postaje malo prenatrpana za velicinu ovog skvera?
 
Pa ovo se i radi totalno neplanski. U originalnom planu nije bilo ovih krugova, a ne znamo ko je radio projekat za njih. Baš transparentno.
 
Mислим да су могли "кругове" ближе коловозу.
 
Koliko je meni jasno tih krugova, zardinjera treba da bude 7. Sad.. gde ce to da skarabudze nije mi jasno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=560217#p560217:2joj2zq7 je napisao(la):
direktor » 18 Aug 2018 09:46 pm[/url]":2joj2zq7]To je granit kamen a ne behaton

Behaton je firma iz Loznice koja izvodi radove. Da nesto i Disha ne zna :lol:
 
Behaton ploče koje se prodaju na ovim prostorima, a posebno te što Grad Beograd preferira, treba da se zovu ne Behaton nego PreSut. Presovani građevinski šut.

Mislim ako imamo Medijapan kao ime materijala, što ne bismo imali i PreSut. Kad realno to i jeste.
 
Vrh